2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende bilmiyorum ki olabilir anlamında söyledim, ama şöyle birşey var geçen ben devlet hastanesine de takibim olsun diye gitmiştim, doktor ultrasonda bakıyor bana birşey deniyor ben doktora dedim ki geçen gelişimde daha bebek oluşmamıştı oluşmaya başlamış mı tabi canım oluşmuş kalp atışını da aldım dedi bana birşey söylemedi, aynı doktora kanama alanım vardı o duruyor mu dedim kanama alanımı deyip aleti evirdi çevirdi sonra sekreterine kese bilmem neresinde bilmem kaça bilmem kaç hematom alanı gözlenmiştir diye yazdırdı
Demem o ki özele gitmiyorsanız belki de açıklama yapmamışta olabilirler
Aynen öyle kuzum adam gibi açıklama yapmıyorlar kendileride yok asistanlar bakıyorlar diyirum kan degerlerim baya yüksek ikiz mi 2 kese varmı diyorum hayır ben tek gördüm ilerleyen zamanlarda nolur bilemem kalbi olusuyor dedi ekranda birşey gösterdi kalbi dedi pıt pıt diye 1 ay sonra gel dedi

Bence doktor konusunu bi daha gözden geçirin.Hamilelik sürecinde en büyük yardımcımız ,desteğimiz doktorlarımız oluyor .ikiz de olsa kanama alanı da olsa ikisini de bilmeye hakkınız var.umarım ikizdir güzel haberlerinizi alırız ❤️💐🥰
İnşallah canım Ankara'da yaşıyorum bu hastane çok iyi diyorlar ilk bebeğimi kaybettim ben yine 2 kese vardı diğeri boştu

Kızlar özeller o kadar pahalı ki heleki Ankara Çankaya gibi bir yerde güç yetmiyor. Ben diğer gebeliğimi 30 haftaya kadar devlette takip ettirip ondan sonra özele gidip orda doğum yapmıştım cnm hocam Op. DR. Elif Gözdemir doğumumu gerçekleştirdi. Demem o ki devlete giden arkadaşlar gözünüz açık olsun uyanık olun merak ettiğiniz herşeyi o an sorun bende şuan devlete gidiyorum bakalim doğuma ne olacak hayırlısı

Kızlar moralim çok bozuk😢 küloduma 2 damla kan gelmiş😢 ama bordo renk😢 kahverengi değil çok korkuyorum, üst üste 2 günde birsürü misafir gelecek napcam ben😢
Ah canım benimm kıyamamm hemen bozma moralini en hassas dönemdesin keske misafir ağırlamasak dıyoruzda işte bazen olmuyo en azından bıri olsun sana destek ve acıle falan gidersen bilgilendir lütfen vallahi aklımda kalırsın korkma inşallah bişey yoktur merak etme 🙏🥰♥️
Kızlar birşey soracam Burdaki 2 kesemi
Canım masallah ben aslında hıc anlamam ultrasondan kızların yazdıklarına göre baktımda cok haklılar aılede olmamasına rağmen eşimle sevgili zamanlarımızdan beri hep hayalimiz ikizdi. Insallah hayırlıısyla sizin ikizdir😍 Bu arada kac haftalıksınız betam yüksek cıktı demıssınız kac çıktı. Mesela öğrenebilir miyim acaba 🥰

Ah canım benimm kıyamamm hemen bozma moralini en hassas dönemdesin keske misafir ağırlamasak dıyoruzda işte bazen olmuyo en azından bıri olsun sana destek ve acıle falan gidersen bilgilendir lütfen vallahi aklımda kalırsın korkma inşallah bişey yoktur merak etme 🙏🥰♥️

Canım masallah ben aslında hıc anlamam ultrasondan kızların yazdıklarına göre baktımda cok haklılar aılede olmamasına rağmen eşimle sevgili zamanlarımızdan beri hep hayalimiz ikizdi. Insallah hayırlıısyla sizin ikizdir😍 Bu arada kac haftalıksınız betam yüksek cıktı demıssınız kac çıktı. Mesela öğrenebilir miyim acaba 🥰
Kuzum 2 hafta önce 1500 geçiyordu 6 Haftalık hamileyim

Kuzum şehir hastanesi
Şehir hastanesine özel sağlık sigortam yokken gitmiştim ortopediye, kadın doğuma her gittiğimde başka doktor ve asistan vardı Allah düşürmesin gerçekten o hastaneye. Çok araştırılacak bir tıbbi durum olmadığı sürece gidilecek yer değil bence. Başka bir devlete gitsen valla daha iyi canım emin ol. Hele ki doğum, hamilelik gibi bir durum çok hassas nerde oturuyorsun bilmiyorum canım ama zübeyde hanım kadın hastanesine, ilçe hastanelerine gitsen belki daha iyidir bile ordan illa devletle devam etmeliysen tabi

Şehir hastanesine özel sağlık sigortam yokken gitmiştim ortopediye, kadın doğuma her gittiğimde başka doktor ve asistan vardı Allah düşürmesin gerçekten o hastaneye. Çok araştırılacak bir tıbbi durum olmadığı sürece gidilecek yer değil bence. Başka bir devlete gitsen valla daha iyi canım emin ol. Hele ki doğum, hamilelik gibi bir durum çok hassas nerde oturuyorsun bilmiyorum canım ama zübeyde hanım kadın hastanesine, ilçe hastanelerine gitsen belki daha iyidir bile ordan illa devletle devam etmeliysen tabi
Kuzum ben mammakta oturuyorum Zübeyde kapanmis diyorlar nereye gitsem acaba😞

Kuzum ben mammakta oturuyorum Zübeyde kapanmis diyorlar nereye gitsem acaba😞
Canım oraları hiç bilmiyorum hangi hastaneler var. İlçe devlet hastanesi bile olsa en azından karşında muhattap 1 tane olur ve devamlılık olur diye söyledim canım ben. Ben eryaman tarafındayım o yüzden pek bilmiyorum ters kalıyormuşuz

X