2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ya şöyle biz 6 aylık evliyiz, evimize hayırlı olsuna geliyorlar bende geri çeviremedim açıkcası
Korkutmak istemem ama ben bugun ilk defa özel hastaneye gidip muayene oldum. Kanamam ve bir sikayetim olmamasina ragmen bir süre bir sepet yumurta tasiyor gibi agir ve sakin hareket et dedi. Doktorun abarttigini düşünüyorum ama yine de biraz daha temkinli olmaliyiz galiba. Her zamanki hayatimiza devam ediyoruz ama icimizde de bir canlı büyüyor, tutunmaya çalışıyor. Rabbim yokluklarini göstermesin 🙏🏻🙏🏻

Ya şöyle biz 6 aylık evliyiz, evimize hayırlı olsuna geliyorlar bende geri çeviremedim açıkcası
Geçmiş olsun cnm geçen hafta benim öyleydi görüş doktorunlar igne falan yaptırdı bana kabul etme geleceklere ya durumu söylersin yakınsa yoksa da bahane bul geçen pazar bizimde geldi ben dedim annem vardi sagolsun çoğunlukla yaptılar

Yaygın kas ağrısı, baş ağrısı, ateş ve öksürük belirtileriyle bugün doktora gittim dahiliye bölümüne kan değerlerim çok düşük geldi. Özellikle beyaz kürem çok düşük bu durumu yaşayanlar oldu mu, değerlerinizi nasıl yükselttiniz? Bağışıklık sistemi için elenetal2 kullanıyorum ve folbiol
Folbiol her gün mü kullanıyorsnuz? Doktorum bana haftada 2 gün kullan dedi

Valla bilmiyorum canım ama orda bariz 2 kese görünüyor hatta bebekler bile görünüyor, başka bir doktora daha mı gitsen? Beta değerlerin nasıldı?
Canım çok yüksekti baya zaten ben ikizden suphelendim 4 haftalık en baktın tek kese dediler 5+5 baktılar geçen hafta tek dedi sordum kese 2 tanemi diye bana tek göründü dedi asistan

Canım çok yüksekti baya zaten ben ikizden suphelendim 4 haftalık en baktın tek kese dediler 5+5 baktılar geçen hafta tek dedi sordum kese 2 tanemi diye bana tek göründü dedi asistan
Ama sana tek göründü deyip de bu ultrason resmini vermeleri çok enteresan.. anlamak için resimden doktor olmaya da gerek yok yani bariz görünüyor 🤩 ben anlamadım doktor neyin kafasını yaşamış 🤔

X