2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aslında şüphelendim geçen hafta sordum tek görünüyor dedi bana
İkiz olduğu ileri ki haftalarda daha net belli oluyo diye biliyorum ben hatta şok yaşıyo kimisi tek sanıp. Gönlünden ne geçiyorsa en hayırlısı neyse o olsun canım tek çift farketmez hayırlı evlat olsunlar sağlıkla gelsinler yeter 💚

Kızlar benim 7. Haftamda çok hafif kanamam olmuştu doktor baktı kesenin etrafında kanama oluşmuş ve bu yüzden coraspini kesti 5 gün sonra da göbekten oksapara başladık. Sonra tekrar muayeneye gittik kanama dağılmış akmış dedi doktor Ama 2 gündür adet ağrısı gibi karın ağrım oluyor ve akıntım da fitil kullandığım için fittille akan çok ama çok açık kahve gibi sarı gibi. benim gibi olan var mı acaba içeride kalan biriken kan mı bu akan ondan mı karnım ağrıyor

Dün başladı bugün yoktu akşam geldi iki sefer şimdi yine kesildi gece fitil var sabah da işe gidicem bakalım inşallah artmaz da böyle atlatırız ne diyim
İnşallah benim cumartesi akşamından beri kesilip devam ediyor bitti diyorum tam geliyor işe de gidiyorum dinlenmende iyi değil dedi acilde ki doktor

Kelebegimx Kelebegimx canim kesede olabilir ama bence kese olsa kadin dogum asistani yaa anlardi herhalde bu kdr bilgisiz.olduklarni dusunmek istemiyorum😑 benimde 6 haftalikken betam 1000 ustu cikmisti. doktora gittgmde direkt ultrasona girdgnde tek kese dimi doktor bey demistm😁 oda sirayla gosterdi bak bu kesen bu idrar torban felan diye her noktayi gosterdi aciklama.yapmisti. kesenin etrafinda beyazlik olusmus bu hamilelikte istedigimiz bisi bak felan dedi. cidden aciklama yapan dktor bulmak sans isi.ozelde farketmiyor. ablam ozele gidiyodu klinik. istanbul bakirkoyde. doktor 5 aya felan kdr bebegin eşinin rahime yapisikligini farketmemis bile. ablam dr degistirdi kanamasi artinca artk. oyle doktorlar varki....hakkinda hayirlisi canim bizi haberdar et mutlaka🌸

Son düzenleme:
Kelebegimx Kelebegimx canim kesede olabilir ama bence kese olsa kadin dogum asistani yaa anlardi herhalde bu kdr bilgisiz.olduklarni dusunmek istemiyorum😑 benimde 6 haftalikken betam 1000 ustu cikmisti. doktora gittgmde direkt ultrasona girdgnde tek kese dimi doktor bey demistm😁 oda sirayla gosterdi bak bu kesen buda plesanta bu idrar torban felan diye her noktayi gosterdi aciklama.yapmisti. kesenin etrafinda beyazlik olusmus bu hamilelikte istedigimiz bisi bak felan dedi. cidden aciklama yapan dktor bulmak sans isi.ozelde farketmiyor. ablam ozele gidiyodu klinik. istanbul bakirkoyde. doktor 5 aya felan kdr bebegin eşinin rahime yapisikligini farketmemis bile. ablam dr degistirdi kanamasi artinca artk. oyle doktorlar varki....hakkinda hayirlisi canim bizi haberdar et mutlak

ben dün tam 5+1 ken baktırdım 2700 çıktı ikiz olma ihtimali olabilir mi
ya bence yuksek ama beta islernden ben cok anlamiyorum cnm ilk gebeligim ve 1 kere olctrdm sadece sonra doktora gittim. ben beta takibinin yapilmasini cok dogru blmuyorum.onun yerine 1 hafta sonra doktora gidip ogrenmen daha dogru. ben 6+2 ken ilk randevuma gittim ogrendim herseyi. ama burda okuduklarima gore degerin guzel bir deger

ya bence yuksek ama beta islernden ben cok anlamiyorum cnm ilk gebeligim ve 1 kere olctrdm sadece sonra doktora gittim. ben beta takibinin yapilmasini cok dogru blmuyorum.onun yerine 1 hafta sonra doktora gidip ogrenmen daha dogru. ben 6+2 ken ilk randevuma gittim ogrendim herseyi. ama burda okuduklarima gore degerin guzel bir deger
benimde ilk çok heycanlı bi süreçmiş gerçekten herşeyi öğrenmek istiyorum :)))))

Kızlar benim 7. Haftamda çok hafif kanamam olmuştu doktor baktı kesenin etrafında kanama oluşmuş ve bu yüzden coraspini kesti 5 gün sonra da göbekten oksapara başladık. Sonra tekrar muayeneye gittik kanama dağılmış akmış dedi doktor Ama 2 gündür adet ağrısı gibi karın ağrım oluyor ve akıntım da fitil kullandığım için fittille akan çok ama çok açık kahve gibi sarı gibi. benim gibi olan var mı acaba içeride kalan biriken kan mı bu akan ondan mı karnım ağrıyor
Benim de durum aynı pazartesi kahve sarı arası lekelenmeyle gittim 7. Haftamdayım hafif bir kanama alanı göründü progestan fitile başladım. Dün akşama kadar iyiydim gece yine geldi hafif ağrım oldu. Bugün mecbur işe geldim ama içim içimi yiyor gerçekten. Sürekli aynı renkte geliyor. Ben de fitille birlikte acaba akıntım mı arttı filan diyorum ama devam ederse yazıcam doktoruma yine rapor versin dinleneyim evde en azından 1 hafta. Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin hepimize inşallah 🥺

Kelebegimx Kelebegimx canim kesede olabilir ama bence kese olsa kadin dogum asistani yaa anlardi herhalde bu kdr bilgisiz.olduklarni dusunmek istemiyorum😑 benimde 6 haftalikken betam 1000 ustu cikmisti. doktora gittgmde direkt ultrasona girdgnde tek kese dimi doktor bey demistm😁 oda sirayla gosterdi bak bu kesen bu idrar torban felan diye her noktayi gosterdi aciklama.yapmisti. kesenin etrafinda beyazlik olusmus bu hamilelikte istedigimiz bisi bak felan dedi. cidden aciklama yapan dktor bulmak sans isi.ozelde farketmiyor. ablam ozele gidiyodu klinik. istanbul bakirkoyde. doktor 5 aya felan kdr bebegin eşinin rahime yapisikligini farketmemis bile. ablam dr degistirdi kanamasi artinca artk. oyle doktorlar varki....hakkinda hayirlisi canim bizi haberdar et mutlaka🌸
Teşekkür ederim kuzum tabikide yarım gitcez baklm o zaman nediyecekler yazarım tabikide

X