2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yaygın kas ağrısı, baş ağrısı, ateş ve öksürük belirtileriyle bugün doktora gittim dahiliye bölümüne kan değerlerim çok düşük geldi. Özellikle beyaz kürem çok düşük bu durumu yaşayanlar oldu mu, değerlerinizi nasıl yükselttiniz? Bağışıklık sistemi için elenetal2 kullanıyorum ve folbiol

Benimde sürekli lekem var . Miktarı artmıyorsa ve kahverengiyse kırmızı ve aktif kanama değilse çok korkma bence
Gerçekten mi ya arada karnım ağrıyor arada geliyor filan silik bir kahve fitile başladım. Dünden beri var dün iyiydi bebiş inşallah normaldir bu süreçler 🥺

Valla kafam allak bullak oldu tüm gün bir şey yoktu akşam oldu yine geldi rengi filan aynı hep bir de fitilden de akıntım oluyor sanırım 🥺 yarın da iş var gerçekten bunalımdayım
Bende aynı durumdayım bazen kesilip bazen geliyor haftaya kontrole gidicem artmadığı sürece sorun yok dediler ama işte insan tedirgin oluyor

Bende aynı durumdayım bazen kesilip bazen geliyor haftaya kontrole gidicem artmadığı sürece sorun yok dediler ama işte insan tedirgin oluyor
Dün başladı bugün yoktu akşam geldi iki sefer şimdi yine kesildi gece fitil var sabah da işe gidicem bakalım inşallah artmaz da böyle atlatırız ne diyim

Ben de 6+1 de gidicem canım çok merak ediyorum inşallah ben de duyarım 🤲🏼🤲🏼😌😌 gözün aydınn canım
Sagol canımm Allah razı olsun 💛 ben bugun duyacagimizi hic dusunmemistim 10 gun icinde kontrol randevusuna bidaha giderim diye planlamistim ama surpriz oldu😍 insallah sen de duyarsin, ama 6 hafta gercekten cok erken, duyamazsaniz sakin endise etme panik yapma olur mu, normalde duyulmuyor cogu zaman🙄

Sagol canımm Allah razı olsun 💛 ben bugun duyacagimizi hic dusunmemistim 10 gun icinde kontrol randevusuna bidaha giderim diye planlamistim ama surpriz oldu😍 insallah sen de duyarsin, ama 6 hafta gercekten cok erken, duyamazsaniz sakin endise etme panik yapma olur mu, normalde duyulmuyor cogu zaman🙄
Evet canım farkındayım duyamayalirim.. ama beklemesi çok zor oluyor meraktan evhamdan insan duramıyor ama önemli olan sağlıklı olsun da fark etmez ne zaman duyduğumuz 🤗🤗 çok güzel süpriz yapmış minik size 😍😍

X