2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhabalar benimde pozitif çıktı Ağustos sonu Eylül başı gibi .ağustos bebeklerinden oluruz inşallah ☺️ sizce hemen gitmelimiyim doktora? Yoksa önce kan verip sonra mı gideyim? Kararsızım
Öncelikle hayırlı olsun 🤗bence kan ver ona gore dr gidersen,degerler 1500 üzerindeyse zaten kese görünür büyük ihtimal 🤗👼

G genc1kadin canım uykun geliyo ama dalabiliyo musun uykuya uzandığında?

1 1Merve hayırlı olsun Allahım kucağına sağlıkla almayı nasip etsin öncelikle. Bence gitmelisin zaten kese görünür vajinal ultrasonda çok rahatça eğer geç döllenme değilse. Ama her halukarda gidilmeli diye düşünüyorum ben.
Kafamı atsam uyuyorum çok değişik bi haldeyim canım🥲

Kızlar iki gündür akşamları bu saatlerde deli gibi acıkıyorum. Normalde akşam 8den sonra hiçbir şey yemezdim. Bugün 6+2 deyim bu kadar hızlı acıkan var mi aranızda 🤗🤗
Ben de çok acıkıyorum yatmAdan bir tabak makarna yedim 🙈

Kaç haftadasın canım şuan. Benimki bir de tüp bebek hala progestan fitil kullanıyorum 3. Aya kadarda devam etcem belki o da ekstra sersem yapıyodur bilmiyorum. Uykuya dalabilsem değecek o sersemliğe 😂
Günaydın canım. Su an 6+3 üm dediğin gibi belki progestan yapıyordur ama bende de sersemlik var sabah işe zor kalkıyorum

Canım folik asitte folatta aynı şey kullandığımız bütün ürünler sentetik zaten, içerikte farklı yazmaları kafanızı karıştırmasın
Şöyle görsel ile anlatayım canım

Eklentiler

• A6860E57-4C4F-4AF3-8EE2-3E88B9DBD12E.jpeg
    A6860E57-4C4F-4AF3-8EE2-3E88B9DBD12E.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 53
İyi akşamlar aranıza yeni katıldım 6 gün adet gecikmesi sonrasi testim pozitif çıktı kadın doğuma hemen gitmelimiyim

Merhabalar benimde pozitif çıktı Ağustos sonu Eylül başı gibi .ağustos bebeklerinden oluruz inşallah ☺️ sizce hemen gitmelimiyim doktora? Yoksa önce kan verip sonra mı gideyim? Kararsızım
1 1Merve R Rukye35 hayırlı ugurlu olsun🥰testten sonra hemen kan verin sağlık ocagı cagırıyor zaten takip için bende dün kan sonucumu aldım aıle hekimi bana 1 hafta 10 güne gidebilirsin şimdi gitsende bişey görünmez dedi 🥰şimdilik aile hekimi fokik asıt verdi tavsiyelerde falan bulundu sağolsun baya ilgiliydi doktora gidene kadar işte onu kullanacagım ♥️🥰

pozitifbiri pozitifbiri merhaba bugun hastahaneye gittim ultrasonla kese göründü 6 haftalik kese
25 yaş
2. Çocuk
Son adet 09.11.2022
Tahmini dogum 16.08.2022
6 haftalik kese gördüm
Ankara

8 tüp kan aldılar kızlar maffediler kollarımı cuma ya da pazartesi gideceğim emzirmeyi bırakmalıyım tez vakitte bebegim emdikce rahmim kasılıyor folik asit basladık multivitaminli Regenesis max

Hayırlı olsun canım Hemen gitme önce sağlık ocağına kan ver daha sonrasında onlar pozitifse bize bildir diyorlar 2 -3 gün sonra yine gidersin kan tahlillerini yaparlar beta na bakarlar tekrar. bir hafta sonra falan gidersin doktora hemen gözükmüyor boşuna ultrasona girme

X