2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Biz çabuk göbekleneceğiz belli oldu 😀😀
Valla inanir misiniz bilmem benim göbegim cikti bile🤭😬 cok ciddiyim 4 aylik falan gibi duruyo suan. Ama ben de öyle oldu 2. gebeligimde de hemen cikmaya baslamisti karnim. Sanirim rahim hemen öne atiyo kendini bende😂 pantolonlarimi kapatamiyorum o sekilde.. kilom ayni ama 😌

Valla inanir misiniz bilmem benim göbegim cikti bile🤭😬 cok ciddiyim 4 aylik falan gibi duruyo suan. Ama ben de öyle oldu 2. gebeligimde de hemen cikmaya baslamisti karnim. Sanirim rahim hemen öne atiyo kendini bende😂 pantolonlarimi kapatamiyorum o sekilde.. kilom ayni ama 😌
Ben inanırım çünkü benim de öyle.Ekstra bi şişlik var kocaman görünüyor .Ben hamile pantolonu giyiyorum hiçbiri olmuyor evdeki kotlarımın 😀 bi yandan da hoşuma gidiyor 🥹🧡

Susam kadar var ya da yok hemen buyumez cnm ama hamilelik cok gaz yapiyor gaz topluyor karnımız
1 cm dedi doktorum 🥹Bebekten dolayı değil zaten rahim büyüdüğü için göbek çıkmaya başlıyor ilk 3 ayda 💐❤️ benim gaz sorunum geçti ilk 3 hafta çok vardı şu an gaz göbeği olduğunu düşünmüyorum açıkçası 😀

1 cm dedi doktorum 🥹Bebekten dolayı değil zaten rahim büyüdüğü için göbek çıkmaya başlıyor ilk 3 ayda 💐❤️ benim gaz sorunum geçti ilk 3 hafta çok vardı şu an gaz göbeği olduğunu düşünmüyorum açıkçası 😀

Ay çokta güzell ya tam hamilelik moduna giriyorsun öyle olunca
3. Aya girmek üzeresiniz zatennn yaa ben çok heyecanlıyım

X