2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
cnm ben bulantidan cok cektim ama kusma olmadi hic. sadece arka planda hep bulanan bir midem vardi. yemek oncesi yemek sonrasi.. gece uykudan uyandiran bir bulanti.. sonra prilam dr verdi doktorum bulanti hapi. basta icmek istemedim sonra 1 tane ictim daha icmedim. Allaha sukur iyiyim suan hafifledi bazi gunler hic olmuyo bazen gun icinde yoklayip geciyor. Bi an once gecer insallah cidden gunluk hayat kalitesini cok bozuyor insan biseydrn zevk alamiyor...ama tavsiyem cok uzun saat ac kalma. ben 2 saatte bir agzima.bisi atiyorum. bazen bir parca yavan ekmek bazen bir meyve bazen balli sut. yogurt. yeterki miden bos kalmasin.
Ah canım gerçekten çok zor ben de ilaç kullanmak istemiyorum ama çözümde bulamıyorum. Hayat kalitem full bozuldu garip garip durumlar yaşıyorum yemem dediğim şeyleri yiyorum sevdiğim şeylerden nefret ediyorum 🤦🏼‍♀️

Kızlar herkese merhaba doktorum bugün 25-26 Temmuz gibi doğumun olacağını söyledi. Temmuz anneleri grubuna kaydım 🥰❤️😍 ama yüreğim hep sizinle inşaallah hepimiz sağlıkla doğurup büyütelim 🥰😇🌺🤲🏻
yaa benimde temmuz annesi olma ihtimalim var bence. 3 agustos beklenen dogum ama belli olmaz😁

Merhabalar bugun 6+1 iz kalp atisi icin gittik doktora. Kalbi atiyor gorduk ama doktorum ben saglikli bulmuyorum dinletmeyi, gormemiz yeterli dedi. Size de boyle soyleyen doktor oldu mu merak ettim :)
Merhaba hayırlı olsun🌸 bugün bana da doktor kalp atışını gösterdi. Dalga gönderirsem kalbi etkilenebilir bu haftalarda dinletmiyorum görmemiz yeterli dedi 🥰 benim sata göre 7.hafta ama doktor 6 dedi neden bilemedim

Eklentiler

• F9D04382-346F-4B75-8BC8-F4A32DCB8F8B.jpeg
    F9D04382-346F-4B75-8BC8-F4A32DCB8F8B.jpeg
    39,8 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar iyi akşamlar, benim haftam sata ve uygulamalara göre 7+4 ama doktor bugün 6 dedi neye göre öyle diyor bilgisi olan söyleyebilir mi acaba
Neden hesaplar farkli çıkıyor ki acaba 🤔benim hesapim ile dr arasi sadece bir gün fark etti ben gittigim gun 6+2 diyordum dr 6+1 dedi

Neden hesaplar farkli çıkıyor ki acaba 🤔benim hesapim ile dr arasi sadece bir gün fark etti ben gittigim gun 6+2 diyordum dr 6+1 dedi
Bilmiyorum ki bebeğin büyüklüğüne göre mi öyle söyledi diye düşündüm de doktora sormak da aklıma gelmedi ama düşünüyorum geldiğimden beri

Kızlar herkese merhaba doktorum bugün 25-26 Temmuz gibi doğumun olacağını söyledi. Temmuz anneleri grubuna kaydım 🥰❤️😍 ama yüreğim hep sizinle inşaallah hepimiz sağlıkla doğurup büyütelim 🥰😇🌺🤲🏻
Ben oraya da kayıtlıyım ağustosun 3-4 gibi doğum ama temmuz annesi olacağimi hisediyorum 😀

Merhabalar bugun 6+1 iz kalp atisi icin gittik doktora. Kalbi atiyor gorduk ama doktorum ben saglikli bulmuyorum dinletmeyi, gormemiz yeterli dedi. Size de boyle soyleyen doktor oldu mu merak ettim :)
Bende geçen çarşamba günü ilk gittim 6+1 dr dedi kese gordum kalp atislari dinleti ama bir saniye sadece,dedi ki yeter,ben cok dinletmeye karsiyim dedi...demek ki var bir bildikleri,inşallah sağlıklı illerler,Rabbim sağlıklı bebisler kucagimza almayı nasip etsin🤲🏻🤗👼👼

Kızlar iyi akşamlar, benim haftam sata ve uygulamalara göre 7+4 ama doktor bugün 6 dedi neye göre öyle diyor bilgisi olan söyleyebilir mi acaba
Ya benimde uygulamada bugun 7+3 ama dokturuma gore 7+6 bugun geçen hafta gittigimde ayın 13 nde 7+0hafta dedi 🤷‍♀️

X