2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar folik asit sentetik oluyormuş, almamız gereken ve daha hızlı sonuç veren folat mış. Aldığınız takviyelerin içeriğine bakmanızı öneririm bende sonradan öğrenince 1 hafta önce değiştirdim
Canım folik asitte folatta aynı şey kullandığımız bütün ürünler sentetik zaten, içerikte farklı yazmaları kafanızı karıştırmasın

Kızlar folik asit sentetik oluyormuş, almamız gereken ve daha hızlı sonuç veren folat mış. Aldığınız takviyelerin içeriğine bakmanızı öneririm bende sonradan öğrenince 1 hafta önce
Kızlar gündüzleri çok uykusu gelip uykuya dalamayan var mı? Uyandıktan 2,3 saat sonra uykum geliyor böyle kafamı koysam gidecem gibi sersem oluyorum tüm gün. Kafamı koyduğum anda gözümü açamıyorum ama uykuya dalamıyorum böyle bir şey yaşayanınız var mı?
benn sürekli uykum var 🥲🥲

Kızlar gündüzleri çok uykusu gelip uykuya dalamayan var mı? Uyandıktan 2,3 saat sonra uykum geliyor böyle kafamı koysam gidecem gibi sersem oluyorum tüm gün. Kafamı koyduğum anda gözümü açamıyorum ama uykuya dalamıyorum böyle bir şey yaşayanınız var mı?
Canım ben çalışıyorum hemen öyle uykum gelmiyor ama öğlen yemekten sonra bir ara uyku basıyor ama mecbur çalışmaya devam ediyorum 😄

Merhaba hayırlı olsun🌸 bugün bana da doktor kalp atışını gösterdi. Dalga gönderirsem kalbi etkilenebilir bu haftalarda dinletmiyorum görmemiz yeterli dedi 🥰 benim sata göre 7.hafta ama doktor 6 dedi neden bilemedim
Merhaba canım, seninle bu durumumuz da aynı çıktı :) benimde gittiğimde 7+3du ama 6+6 gösteriyor ultrason. Döllenme gününü standart 14. Gün gibi düşünüyorlar ya aslında bizimkiler biraz daha geç olmuş 19-20 gibi mesela, o sebeple öyle ama 2 haftaya kadar normal kabul ediyorlar

Merhaba canım, seninle bu durumumuz da aynı çıktı :) benimde gittiğimde 7+3du ama 6+6 gösteriyor ultrason. Döllenme gününü standart 14. Gün gibi düşünüyorlar ya aslında bizimkiler biraz daha geç olmuş 19-20 gibi mesela, o sebeple öyle ama 2 haftaya kadar normal kabul ediyorlar
Bebisin ultrasondaki boyuna göre öyle diyorlar canım sanırım daha ben kalp atışını duymadım tecrübe etmedim ama öyle olduğunu düşünüyorum. Ultrason daha doğrusu bilgiyi veriyor yani

Bebisin ultrasondaki boyuna göre öyle diyorlar canım sanırım daha ben kalp atışını duymadım tecrübe etmedim ama öyle olduğunu düşünüyorum. Ultrason daha doğrusu bilgiyi veriyor yani
Evet zaten o sebeple ultrasonda bizim hesabimizdan küçük çıkıyor döllenme gününün geç olması sebebiyle

G genc1kadin canım uykun geliyo ama dalabiliyo musun uykuya uzandığında?

1 1Merve hayırlı olsun Allahım kucağına sağlıkla almayı nasip etsin öncelikle. Bence gitmelisin zaten kese görünür vajinal ultrasonda çok rahatça eğer geç döllenme değilse. Ama her halukarda gidilmeli diye düşünüyorum ben.

Merhabaa :) ay tevafuklar devam ediyor. Normal kabul edilmesine sevindim teşekkür ederim bilgilendirme için 🥰

İyi akşamlar aranıza yeni katıldım 6 gün adet gecikmesi sonrasi testim pozitif çıktı kadın doğuma hemen gitmelimiyim
Merhaba hayırlı olsun🌸 ben 4 gün gecikince girmiştim kese bile görünmemişti. Bence bekleyin 10 gün filan geciksin en azından öyle gidin. He bi de bence önce kan verin doktora öyle gidin çünkü doktor isteyecek zaten

G genc1kadin canım uykun geliyo ama dalabiliyo musun uykuya uzandığında?

1 1Merve hayırlı olsun Allahım kucağına sağlıkla almayı nasip etsin öncelikle. Bence gitmelisin zaten kese görünür vajinal ultrasonda çok rahatça eğer geç döllenme değilse. Ama her halukarda gidilmeli diye düşünüyorum ben.
Teşekkür ederim hepimize nasip etsin inşallah randevu alıp gidicem

Canım ben çalışıyorum hemen öyle uykum gelmiyor ama öğlen yemekten sonra bir ara uyku basıyor ama mecbur çalışmaya devam ediyorum 😄

Kaç haftadasın canım şuan. Benimki bir de tüp bebek hala progestan fitil kullanıyorum 3. Aya kadarda devam etcem belki o da ekstra sersem yapıyodur bilmiyorum. Uykuya dalabilsem değecek o sersemliğe 😂

Merhabalar benimde pozitif çıktı Ağustos sonu Eylül başı gibi .ağustos bebeklerinden oluruz inşallah ☺️ sizce hemen gitmelimiyim doktora? Yoksa önce kan verip sonra mı gideyim? Kararsızım
Merhaba hayırlı olsun 🥰 bence hemen gitmeyin. Gitmeden önce de kan verin :)

X