2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Teşekkür ederim Birtanem Allah'ım razı olsun 1 ay sonra gel dedi bana bulantılarım başladı
günlerimiz yakınn ben şuan 5+2 yim bulantım öyle aman aman yok ama aşırı iştahsızlık başladı üç gündür ki ben yemek yemeyi seven bi insanım zorla yemek yiyorum, uzun süre aç kalmak da bulantı yapıyormuş saat başı bişeyler atıyorum zorla meyve falan

Benim 4+4 te tahlilim yapıldı 21 çıktı d vitaminim doğum doktorum d vitamini almamı önerdi sprey verdi bana tahlil sonucuna göre doktorum vermesi daha doğru olur bence

Kuzum agrimda var sende ağrı varmi

Kuzum agrimda var sende ağrı varmi
evet ağrım en başından beri vardı zaten ama bu son hafta biraz azaldı gibi farklı farklı yerler ağrıyor ben de anlamadım valla ama çoğu kişide varmış herhalde , yarın kadın doğum randevum var bakalım ilk kez gidicem daha keseyi görürsün demişti dahiliye doktorum hayırlısı artık :)

Kızlar seviyorsanız cennet meyvesi yiyebilirsiniz üstüne ceviz çok güzel ve faydalı tek yiyebildiğim mandalina ve cennet meyvesi meyve olarak

İçeriğinde A, C, B1, B2 ve B3 vitaminleri, karbonhidrat, fosfor, protein, kalsiyum, demir, sodyum, selüloz, potasyum ve magnezyum barındırıyor. Cennet hurması, mide sorunlarına iyi geliyor. Özellikle gastrit sorunu olanlara tavsiye ediliyor. Tam bir bağışıklık güçlendirici olarak anılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…