2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
boyle olan var mı
Canim ilk haftalar karinda adet agrisi gibi agri bel agrisi normal hatta adet olacagini sanabilirsin akintin filanda gelir korkma dayanilmayacak seviyede olmadigi surece normal bebek rahime tutunmaya calisiyor agri yapiyor

Canim ilk haftalar karinda adet agrisi gibi agri bel agrisi normal hatta adet olacagini sanabilirsin akintin filanda gelir korkma dayanilmayacak seviyede olmadigi surece normal bebek rahime tutunmaya calisiyor agri yapiyor
dayanılmayacak gıbı degıl bazen sıddetı artsa da ınsan korkuyor bazen

Zaten en zoru ve en dikkat edilmesi ilk 3 ay hiç mi duymamış? Çok sinirleniyorum böyle eşlere. İlk çocukta nasıldı eşiniz?
Tabi o 10 sene önceydi o zaman çalışmıyordum eşim garsonluk yapıyordu 12-13 saat çalışıyordu birbirimizi doğru düzgün görmüyorduk uyuyordum ben genelde. Şimdi çok farklı ne ev işlerinde ne normal hayatımda hiçbir şekilde yardımcı olmuyor oysa ki nasıl çocuk istiyordu başımın etini yiyordu çocuk diye. Ufacık ah desem miğdem bulaniyor desem adam sinirleniyor

Amiin canım teşekkür ederim hepimizin yardımcısı olsun Allah'ım. Yoruluyormus bütün yük ondaymis stresliymis vs vs

ben 4+1 im on karın bolgemde ağrı var regl agrısı gıbı degıl ama karıncalanma gıbı sızde de oluyor mu hamıle kaldıgımdan berı karın bolgemde degısık yerlerde agrı oluyor
Bende 4+ 2 yim canım aynı şeyler var, her gün ayrı biryerde ağrı oluyo. Bugün il dışına gidiyoruz pazar gününe kadar, tedirginim biraz

Merhaba kızlar ben de klomen kullanarak ilk ayında gebe kalanlardanım. SAT 15 kasım. İkinci çocuğum olacak Allah izin verirse hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum. Bir kızım var 2017 doğumlu eylül ayında ilkokul birinci sınıfa başlayacak bebeğimiz de Ağustos ayında doğacağı için biraz kafamda soru işaretleri var sizce sorun olur mu yani kızım travma yaşar mı ya da onunla yeteri kadar ilgilenemezsem diye korkularım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…