2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
6+4 üm ve göğüslerime dokunamıyorum.Sanırım hep devam edecek

Hanimlar 30 yaş üstü ikili testlerde down sendromu cikma olasiligi yüksek diyorlar ne diyorsunuz var mi başına gelen peşinen böyle mi çıkıyor

Benim gögüslerim o kadsr kücük ki azcik bi büyüme olsa hemencik hissediveriyorum bende de var yani

Hanimlar 30 yaş üstü ikili testlerde down sendromu cikma olasiligi yüksek diyorlar ne diyorsunuz var mi başına gelen peşinen böyle mi çıkıyor
Canim ben tam 30umda hamile kaldim tüp bebekten sonra ilk defa dogal yolla ve 11. haftada ense kalinliginin 6mm oldugunu ögrendik yikildik resmen.. amniyon sivisindan aldirip test yaptirdim falan bütün genetik testleri normal cikmisti kuzumun ama ödemle kapliydi vücudu.. 20. haftasinda kalbi durdu dayanamadi beni vurdu piyango ne yazik ki.. cok üzgünüm hala gecmiyor icimdeki aci.. allah kimseye böyle bir aci yasstmasin.. hic düsünme bence bunlari canim

30 yas ustu risk cok diyorlar ama sizin buradaki düsünceniz onemli bence hasta diyip sağlıkli dogan var - sağlikli diyip hasta dogan var -hasta diyip hasta doğan da var ama siz ne dusunuyorsunuz mesela ben hastada olsa dogurucam onemli degil derseniz testi yaptirmayin ya da hasta olsa dogurucam ama bilmrk istiyorum ona gore hazirlik yaparim diyorsaniz ( saglikli olma ihtimali cok yuksek testler hatali olabiliyor ) testi yaptirin ama hamilelik zehir oluyor diyorlar.
Ben o testleri yaptirmayi dusunmuyorum mesela detayli ultrosonu kesin yaptiricam ama nasipse

35 yaş üstü riskin çok yüksek olduğunu sanıyordum bugün grupta tesadüfen yaziyi okudum cok şaşırdım inşallah sorunsuz geçer hamileligimiz de bebislerimizi sağlıkla kucagimiza aliriz

Benimde 5 + 4 te 729 cikti. Ama tam 6 gun sonra 6 +3 te gene ayni yerde test yaptirdim. 10.700 geldi. Yani katlamasi iyi diye dusunuyorum yuzde yuzden fazla hatta ama benimde hafta olarak geride. Ben bunu gec dollenmedir diye yorumladim sanirim katlamasi daha onemli 3 5 gunluk gec dollenmis olmasi zaten gec yukselmeye baslamasina sebep olmus oluyor oda makul olabilen bi durum. Cuma gunu doktora gidecegim 6 + 6 da yani aksi birsey solerse gene yazarim gruba ama gonlunuzu bence ferah tutun katlanis hizina bakin.

Offf başın sağolsun canım çok üzüldüm Allah rahmet eylesin olacagin önüne geçemeyiz maalesef Allah baska acı göstermesin inşallah canim....

kizlar benim ablam 31inde ilk cocugunu 36sinda da ikincisini dogurdu. cok sukur testleride hep normal gelmisti. bence simdiden olumsuza odaklanmayin. bende 30 yasimda dogurmus olacagim nasipse. artik herkes bu yaslarda anca evlenip doguruyor. Rabbim en hayirlisini nasip etsin hepimize. vesveseler bizden uzak olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…