2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım ben almanyadayım fragmin p forte diye bir iğne 5000lik ama ilk hamileliğimde Türkiye deydim orda ocsapar 4000lik kullanıyordum bugün havayı içime sıktım birşey olur mu yarından itibaren bende alırım
Hava daha çok abze vs ye sebep oluyor vurduğun yerde canım havasını alırsan daha az acıyor bence korkma bundan sonra havasını alarak yap bir de yaptıktan sonra ovalama oda morarmaya falan sebep oluyor

Ayy evet bende meyve yiyorum acikkinca mandalina portakal hosuma gidiyor su bile bazen mide bulandiriyor ya ben normalde acliga cok dayanan biriyim saatlerce yemesem gık demem ama simdi acikinca bulaniyor yiyorum bulaniyor Allah çıkartmıyorum şuan ama çıkartmaha başlarsam zayıflarım ahy ceviz yiyebiliyorum ben mesela findik filan ama çay icemiyorum ya en seevdigim cayı 1 bardak bile icemiyorum ki zaten zararli ama olsun biraz icebilseydim iyiydi ilac suan hic dusunmedim ileride ne olur bilmem ama bende direnirdim icmememek icin herhalde

Umarım tüm böle sigara içen hamişlerim o kokudan tiksinirsiniz. En önemli bırakma şeyi bu çünkü. Ben normalde tek tük içen biriydim öle ortamda eşimle günde 1 2 tane falan. Öğrendiğimden beri hiç içmiyorumda içesimde gelmiyor hiç bağımlı olmadım koku beni nefret ettiriyo çünkü .

Ah keşke kolaylıkla huzurla tamamen aklıma bile gelmediği günleri iple çekiyorum. Arada kaçıyor tabiki ama eskiye göre bile çok yol katetmiş durumdayım bardağın dolu tarafından görmeye çalışıyorum. En kısa sürede komple beynimden sigarayı silmeye niyet ediyorum

Ne güzel siz limitliymişsiniz tamamen de bırakmışsınız maşallah

canim bende cikartmiyorum Allahtan. bazende cikarsak rahatlatir mi diye dusunuyorum ama oda bence daha kotu yapar bizi. ben 1 kilo vermisim bile sormayin ama ogrendgmden beri seker tatli paketli seyleri kesmistm ondan herhalde

Teşekkür ederim canım, hoşbuldum

Ya bugün çok koşturmacalı ve stresli bı gündü yine, eve geldiğimde kahve rengimsi akıntı gördüm, bunu herkes yaşıyormu, endişe verici bir şey mi ki?
Yorgun olduğumuz zamanlarda lekelenme illaki oluyor canim uzan dinlen geçer Allahin izniyle

Hava daha çok abze vs ye sebep oluyor vurduğun yerde canım havasını alırsan daha az acıyor bence korkma bundan sonra havasını alarak yap bir de yaptıktan sonra ovalama oda morarmaya falan sebep oluyor
Benim tam tersi canım ovaladığım zaman çok fazla ağrı olmuyor, yoksa sonrasında orası taş gibi olup sertleşiyor

canim bende cikartmiyorum Allahtan. bazende cikarsak rahatlatir mi diye dusunuyorum ama oda bence daha kotu yapar bizi. ben 1 kilo vermisim bile sormayin ama ogrendgmden beri seker tatli paketli seyleri kesmistm ondan herhalde
Ayy bende eskisi gibi yemiyorum ama arada tatli filan yiyorum Allahtan ideal kilomda hamile kaldimda umarim cok almam

Ne güzel siz limitliymişsiniz tamamen de bırakmışsınız maşallah
Bir onerim var dr.mfk sigara icenler icjn sigarayi biraktiran bir ilaci var bir bakabilir misiniz ona acaba birde hamileuken kullanilabiliyor mu bilmiyorum kendisi kadin dogumcu zaten bir arastirin lutfen aklima şimdi geldi

Sigarayı bırakmak isteyen arkadaşlarıma benim önerebilceğim ne yazık ki hiç birşey yok 15 sene aralıksız içmiş biri olarak bundan 5 yıl evvel tüp bebek transferi olmadan 1-2 gün evvel komple kestim. İlk 1 hafta zorlanmıştım ama inanın o 1 haftadan sonra gerisi geliyor.. azaltarak daha zor bence bir anda kesmek en mantıklısı. Sonra kızım 2,5 yaşındayken falan tekrar başladım işe de başlamıştım bu sırada, sonra baya kötü hasta oldum bir gün ve dedim ki içme şu sigarayı gene çat diye bıraktım şuan dalga geçiyorum sigarayla.. bıraktıktan sonra sadece arkadaş ortamında ara sıra tek tük içtim. Artık ben ona bağımlı değilim. İnşallah siz de bir an evvel bırakabilirsiniz düşmanı

Ay ne güzel maşallah bizde öyle olacağız inanıyorum

kızlar merhaba ben bugün tekrar kan verdim 6800 çıktı doktor ultrasonla ne kese gördü ne bebek perşembe günü vajinal bakılcak yaşayan oldu mu içimde korku oluştu
Kac haftalik acaba ? Ben 5+4 de gordum betam o gun 9700 du ve sıkışık gitmistim doktora

kızlar merhaba ben bugün tekrar kan verdim 6800 çıktı doktor ultrasonla ne kese gördü ne bebek perşembe günü vajinal bakılcak yaşayan oldu mu içimde korku oluştu
Bence endise etmeyin. Benim de dün 4800 le karindan goremedi doktor, vajinadan bakmasini istedim o zaman gördük cok şükür vajinal muayenede göreceksinizdir keseyi insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…