2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ah bende şimdi koltuğa kendimi atmak çok isterdim .o kadar kötüyüm ki şu an 😔 çubuk kraker bile bulandırdı bugün 🤒
Rapor aldım yok gidemiyorum. Bir üşüyorum bir sıcaklıyorum soğuk soğuk ter boşalıyor. Herşey midemi bulandırıyor. Üstüne mini mini birler annesiyim. Ödevler, hadi anne oynayalımlar falan bitiklerdeyim. Geçecek diyorum hep kendime 🤷🏼‍♀️

BEn de sanırım yarın alacağım. Kafamı koyacak yer arıyorum sürekli. Hastalık salladı beni. Zaten yorgun hissediyordum tümden gitti dermanım, gidem de uyuyam evde battaniyenin altında sıcacık :)
Rapor aldım yok gidemiyorum. Bir üşüyorum bir sıcaklıyorum soğuk soğuk ter boşalıyor. Herşey midemi bulandırıyor. Üstüne mini mini birler annesiyim. Ödevler, hadi anne oynayalımlar falan bitiklerdeyim. Geçecek diyorum hep kendime 🤷🏼‍♀️

Mide bulantısı gün içerisinde olan var mı arkadaşlar.Sabahları iyiyim ama gün içinde bulantılarım başladı 😞
Yani yemek yedikten sonra rhatsiz oluyor midem bulaniyor acliktanda bulaniyorum ama kusmuyorum suan cok sükür ama tutuyorum kendimi yani bir kac hafta sonra nasil olur bilemiyorum ama cok zor gercekten yemek yemekte eziyet suan yemek hic canim istemiyor cayi cok severdim aksamlari 1 bardagi zor iciyorum 😣

Yok canım ben ilk hamileliğimde hissetmedim ama ileri zamanlarda ona benzer şeyler olmuştu hıçkırık tutuyordu sanırım öyle diyorlardı onu hissediyordum 🥰
Hıckırık nasil yani beni haftasonu hep hıckirik tuttu gecti sonra hatta dedim neden oluyor uzun zamandir hıckırmiyordum ben diye sasirdim

Öyle demek istemedi arkadaş. Bebek büyüdüğünde arada hıçkırır. Çok ileri dönemde, karnın pıt pıt atar. Aslında o bebeğin hıçkırıgıdır diyor.
Hıckırık nasil yani beni haftasonu hep hıckirik tuttu gecti sonra hatta dedim neden oluyor uzun zamandir hıckırmiyordum ben diye sasirdim

Karnında kalp atar gibi bebeğinin hıçkırığını hissedebiliyorsun canım ben hissettim doğruysa tabi öyle dediler başta duyduğumda inanmamıştım başıma gelene kadar ama son aylarda filan taa 😂

Yani yemek yedikten sonra rhatsiz oluyor midem bulaniyor acliktanda bulaniyorum ama kusmuyorum suan cok sükür ama tutuyorum kendimi yani bir kac hafta sonra nasil olur bilemiyorum ama cok zor gercekten yemek yemekte eziyet suan yemek hic canim istemiyor cayi cok severdim aksamlari 1 bardagi zor iciyorum 😣
Ben şuan 5+0 dayım ama ne koku hasasiyetim var nede bulantı falan

İnsan olmayınca bile busefer acaba neden bulanmıyor bi sıkıntımı var die düşünüyo valla delircem geçmicek bu psikopatlık 😂😂

Arkaşlar bacılar öncelikle bütün hasta hamiş bacılarıma allahtan şifa diliyorum inşallah hepiniz çok çabucak iyileşirsiniz 🤲ama bir sorum var sorunum sigara bırakamıyorum yani azalttım ama dayanamıyorum içiyorum içen arkadaşlar bi öneriniz warmı çok vicdan azabı çekiyorum içtiğim için ama yalnızım bütün gün ewde duramıyorum napıcamı bilmiyorhm bu durum beni çok üzüyor 🥺

Ben şuan 5+0 dayım ama ne koku hasasiyetim var nede bulantı falan
Canim benimde bir iki gündur boyle öncesinde yoktu o yuzden stres yapma ki bence ileride insallahta olmaz cunku zor benimde hafif boyutta şuan o bile zor geliyor mesela acikiyorum devamli saat basi agzima birseh atiyorum ama boyle yaptigim yemek hic ilgimi cekmiyor yemek istemiyorum yedikten sonrada kötü oluyorum bulaniyor suan doktoruma göre 6+0 im yeni basladi ilerlemez umarim diye umut ediyorum çünku işteyken zor olacak kimseyede diyemiyorsun hamileyim diye 🙄🙄

Arkaşlar bacılar öncelikle bütün hasta hamiş bacılarıma allahtan şifa diliyorum inşallah hepiniz çok çabucak iyileşirsiniz 🤲ama bir sorum var sorunum sigara bırakamıyorum yani azalttım ama dayanamıyorum içiyorum içen arkadaşlar bi öneriniz warmı çok vicdan azabı çekiyorum içtiğim için ama yalnızım bütün gün ewde duramıyorum napıcamı bilmiyorhm bu durum beni çok üzüyor 🥺
Icmiyorum ama icen bir tanidigim vardi cocukları hep kucukken hava almak zorunda kaldilar hastanede cunku bebeklerin cigerleri o dumani kaldirabilcek boyutta degil ve astimlı ve alerjik oluyorlar hemen tıkanıyorlar eminim zararlarini sizde biliyorsunuzdur zaten kendinize başka uğraş filan bulsanız kendinizi meşgul etseniz

Canim benimde bir iki gündur boyle öncesinde yoktu o yuzden stres yapma ki bence ileride insallahta olmaz cunku zor benimde hafif boyutta şuan o bile zor geliyor mesela acikiyorum devamli saat basi agzima birseh atiyorum ama boyle yaptigim yemek hic ilgimi cekmiyor yemek istemiyorum yedikten sonrada kötü oluyorum bulaniyor suan doktoruma göre 6+0 im yeni basladi ilerlemez umarim diye umut ediyorum çünku işteyken zor olacak kimseyede diyemiyorsun hamileyim diye 🙄🙄
ah ah 2 haftadir bitmiyor bende bulanti...şu prilam dr mi ne o ilaci icmemek icin direniyorum rssmen. bi arkadas yazmis ceviz badem yememiz lazim oguruyorum ama diye. vallahi ayni ben. cevizden tiksindim yiyemiyorum en sevdigim seyleri yiyemiyorum. yemek yersem midem bulaniyo ac kalincada bulaniyo beni tek rahatlatan soguk seyler. soguk su soguk portakal soguk elma 😑

Amin inşallah. Vallahi bende aynı durumdayım günde 1.5 paket sigara içen insandım. Birden kesemedim elbette ama fırt şekline döndüm eşimden 1 2 fırt gibi. Ciddi anlamda yoksunluğa giriyorum stresleniyorum o yüzden seni çok çok iyi anlıyorum. Gönül isterki hiç içmeyelim ama birden kesince yaşanan o streste bence zararlı. Ben şahsen bu konuda elimden geleni yapmaya çalışmakla birlikte kötü örnek veren herkese kulağımı kapatıyorum bunun kötü olduğunu zaten biliyorum ama hayatta bazı gerçeklerde ne yazık ki var. Yolu maalesef yok en azından ben bulamadım. Bilinçaltı metodlarından yaratlanmayı düşünüyorum bu konuda ancak o çözer benimkini gibi düşünüyorum.

X