2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşaallah canım sağolasın. Sen tekrar ne zaman sonra hamile kaldın? Normal düşük oldu senin o zaman dimi?
Benim beta yükselip düştü canım. Sadece kese oluşmuştu 5.5-6 haftalıkken, kese vajinal gözüküyordu küçüktü, kürtaj olmak zorunda kaldım. 30 gün sonra regli oldum, şimdi tekrar hamileyim. 2 ay sonra yani. Ama yine çok yeni. Bakalım neler olcak

Canım benim Allah razı olsun inşallah hepimizin evlatlarının iyi haberlerini almak nasip olsun❤❤ Dualarim hep sizinle bana verdiginiz destek için çok teşekkür ederim canım

Amiiiin inşallah rabbim korusun hepimizi.desteğin de lafı mı olur biz bize burda hep yeteriz

Doktor kanama alani yok dedi. Beta istedi sonucu bekliyorum. Betada sorun yoksa yok. Kese daha olusmamis. 5+0 bugun. Bakalim ne olucak canim amin saglikla alalim insallah yavrularimizi

Doktor kanama alani yok dedi. Beta istedi sonucu bekliyorum. Betada sorun yoksa yok. Kese daha olusmamis. 5+0 bugun. Bakalim ne olucak canim amin saglikla alalim insallah yavrularimizi

Çok teşekkür ederim. Kimyasaldan hemen sonraki ay hamile kaldınız o zaman değil mi?

Allahım hayırla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah.. Hemen hamile kalabilmişsiniz güzel.. Şükür..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…