2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende 3+2 de öğrendim canım şuan 3+4olduk çok şükür üç hafta sonra doktor tekrar çağırdı kalp atışları için. gidince bakmıyorlar zaten bile ilaçları konuştuk tek kan pıhtılaşmam var onları filan baya erken öprenmişiz 😂🥰
Baya sonra çağırmış canım kese gözüktü mü

Pıhtılaşma problemi olan arkadaşlarım sizde ki seviyeyi biliyor musunuz bende ki faktör 5 leinen homozigot yani baya kan sulandırıcı kullanmam gerekecekmiş.Kalp atışını duyunca günde 2 kez Oksapar ile enox kullanacakmışım.Artı olarak da ASP başlayacakmışız.Şu an sadece oksopar kullanıyorum 0.4 lük.Sizde hangi seviyelerde ve nasıl bir doz önerdi doktorlarınız 💝

Bende 3+2 de öğrendim canım şuan 3+4olduk çok şükür üç hafta sonra doktor tekrar çağırdı kalp atışları için. gidince bakmıyorlar zaten bile ilaçları konuştuk tek kan pıhtılaşmam var onları filan baya erken öprenmişiz 😂🥰
Baya sonra çağırmış canım kese gözüktü m
Yaaaa evet bende bu hafta sonu gideyim diyordum ama biraz daha durup haftaya gidecem sanırım daha net keseyi görürüm
aslında bekleyip kalp atışınıda görmek mantıklı ama ben sabredemiyorum maalesef 🥲

Kızlar sağ tarafıma iğne batması gibi sancılar giriyor yaşayan oldumu hiç ya tam göbek deliğimin hizasında sağ taraf
Şuan bended var valla korkuyorum hemen her agrida lekelenmeden dolayı bir yandanda kese buyuyordur belki o yuzden rahimde buyuyordur diyorum teselli ediyorum kendimi umarim dogru dusunuyorumdur

Şuan bended var valla korkuyorum hemen her agrida lekelenmeden dolayı bir yandanda kese buyuyordur belki o yuzden rahimde buyuyordur diyorum teselli ediyorum kendimi umarim dogru dusunuyorumdur
kizlar korkmayin. 4. haftanin ilerleyen gunlerinde vajinal ignelenme.hissi bende cok oldu 2 3 gun surdu gecti. sanki biri igneliyo gibiydi. bence kese buyuyor:)

Fa

71 ile 175 ayni yer
437 bugun farklı yer
Farklı laboratuardaki sonuclar arasinda cok ciddi farklar olabiliyor arkadaslar. Daha onceki gebeligimde kendi hcg sonuclarimdaki durumdan dolayi cok arastirmistim. Cok cok farkli sonuclar alanlar var. Ayni gun guvenemeyip eski yaptirdigi yere de gidip yaptiranlar su kadar fark oldu ayni gun 1 2 saat farkla diye paylasmislardi. Bende bu sebeple saglik ocaginda vermistim gecen hafta yarin gene saglik ocagindaki kan alma gununu bekledim. Yarin ayni yerde vermis olmak icin yani. Sizde bence icinizi ferah tutun. Mumkun ise gidip onceki verdiginiz yerde kan verin derim ben. Insallah guzel saglikli sonuclarla gelirsiniz ❤

Doktor kanama alani yok dedi. Beta istedi sonucu bekliyorum. Betada sorun yoksa yok. Kese daha olusmamis. 5+0 bugun. Bakalim ne olucak canim amin saglikla alalim insallah yavrularimizi beta petsembe aksami 175 ti bugun 437 olmus nasik yukselis sizce ?
Cok düşük 2 günde 2 kat olması gerekiyor dış gebelik olmasın dikkat et

Aynen bende valla 🙄
Korkunun ecele faydasi yok canim olacagin onune gecemeyiz en fazla tedbir alabiliriz ben şunu diyorum kendime bebegimin alacak nefesi varsa bu dünyada yiyecek ekmegi varsa dogacak yoksada Rabbim bilir şuan dinleniuorum sadece bu surecleri yasamak psikolojik olarak yipratiyor Rabbim beterinden korusun tedirginlik doguma kadar surecek bence

Cok düşük 2 günde 2 kat olması gerekiyor dış gebelik olmasın dikkat et
2 günde 2 kat olması degil yuzde 60 66 kadar artmasi saglikli gebelik olarak yorumlanir. Burada yapilan testlerde ayni yerde yapilmamis hassasiyet oranlari farkli olabilir. Negatif yorumlar yapmayalim arkadaslar lutfen. Ayni yerde yaptirdim 100 du 5 gun sonra 200 oldu demiyor. O sebeple lutfen guzel dilekler ve pozitif enerjiler gonderelim. En saglikli sonuc ayni yerde testin tekrarlanmasidir diye dusunuyorum..

X