2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bugün bende 5+0 oldum cuma bende kese için gidicem aynı gidiyoruz 🙈🥰
Bugün bende 5+0 oldum kızlar hem çok heyecanlı hissediyorum hem de çok yorgun ve bitik hissediyorum umarım her şey güzel olur. Bugün benimde mide bulantılarım ve halsizligim başladı parmağımi oynatacak halim de yok sizde durumlar nasıl

Çok şükür inşallah hiç gelmez sağlıkla kucagımıza alırız bebeklerımızı
Insallah canim hicbirimiz yasamayız insan korkuyor bunun zamanida yok ileriki haftalardada yasayan varmis burada bazen o kadar sey okuyoruz ki iyiyi dusunmek lazim hersey bizim icin sonucta hayırli ve sağlıklisini istemek en önemlisi Rabbim hepimize cocuarimizi saglikli bir sekilde kucagimiza almayi nasip etsin 😊

Bugün bende 5+0 oldum kızlar hem çok heyecanlı hissediyorum hem de çok yorgun ve bitik hissediyorum umarım her şey güzel olur. Bugün benimde mide bulantılarım ve halsizligim başladı parmağımi oynatacak halim de yok sizde durumlar nasıl
mide bulantisi cok fena cok..2 saat bisi yemiyim hemen icim bayiliyo midem bulanmaya basliyor. simdi mesela en sevdgim yemegi yaptm kendime. ama yemegi yerken bile midem bulaniyo zevklle yiyemiyorum😑 doktorumn yazdigi bulanti hapi var. bugun aldik. ama kullansammi kullanmasam dirensem mi cok kararsizim:KK43:

Oyy maşallah kuzum gözün aydın
Çok teşekkür ederim canım benim hepimizin iyi haberlerini almak nasip olur inşallah🙏🙏
Ayy cok sevindim kalbini duymaniza benimde bu cuma randevum kendi hesabima gore 6+1 im ama doktoruma gore 6+3 olucam insallah duyabilirim duyamazsam üzülücem diye korkuyorjm kimisi 8. Haftada filan duymus cunku
Lekelenmeniz icin ne dedi doktorunuz ilac kullaniyor muydunuz neden oluyormus leke ?
Yok yok canım lütfen hiç üzülme her çocuğun gelişimi farklıdır ben de keseyi geç gördüm, değerlerim bir ara kötüye gidiyordu daha yeni toparladim ama sagolsunlar bu grupta her zaman moralimi yüksek tuttular sen de iyi düşün canım bizim civcivlerin keyfi ne zaman isterse o zaman duyuracaklar kendilerini❤❤ Lekelenme için ilaç ve iğne kullanmaya devam ediyorum benim zaten düşük tehlikem vardı her zaman
O kadar sevindim ki.senden haber geldiğinden beri hep dua ettim .Allah korusun civcivini de seni de 🙏🏼❤️ hayırla ilerlesin ,sağlıkla ilerlesin ❤️🙏🏼
Canım benim Allah razı olsun inşallah hepimizin evlatlarının iyi haberlerini almak nasip olsun🙏🙏😍😍❤❤ Dualarim hep sizinle bana verdiginiz destek için çok teşekkür ederim canım❤❤

tebrikler canim ayni hafta ve gunde gormusuz duymusuz senle😁 boyle cok belirgin gum gum muydu kalp atisi benim boyle ne az ne yuksek atiyodu ama iyidi.sert sert degildi sanki ama dr normal demisti
Çok teşekkür ederim canım evet evet bizimkiler aynı gidiyor 😍😍 aynen canim benimki de normaldi gum gum ses gelmedi sordum doktora normal mi diye evet dedi muhtemelen bu haftada böyle oluyor demek ki

mide bulantisi cok fena cok..2 saat bisi yemiyim hemen icim bayiliyo midem bulanmaya basliyor. simdi mesela en sevdgim yemegi yaptm kendime. ama yemegi yerken bile midem bulaniyo zevklle yiyemiyorum😑 doktorumn yazdigi bulanti hapi var. bugun aldik. ama kullansammi kullanmasam dirensem mi cok kararsizim:KK43:
Doktorunuz yazdıysa gebeliğe olumsuz etkisi yoktur , az ve sık beslenin yağlı baharatlı şeylerden uzak durun , bu süreç bebeklerimize kavuşmamız için katlanmamiz gereken bir süreç 🌸

Sizlere bir şey danışacağım, bugün regli günüm 4+0 olduk, ben biraz erken öğrendim. 4 gün önce beta 63 idi, tekrar kan baktırmadım. Sizce yine kan vereyim mi yoksa bir kaç hafta sonra direk ultrasona mı gideyim? Dr gitmedim daha küçük diye

Sizlere bir şey danışacağım, bugün regli günüm 4+0 olduk, ben biraz erken öğrendim. 4 gün önce beta 63 idi, tekrar kan baktırmadım. Sizce yine kan vereyim mi yoksa bir kaç hafta sonra direk ultrasona mı gideyim? Dr gitmedim daha küçük diye
Ben 2 kere vermiştim şimdiye 2 güne bir değerine göre doktora gidersin bence cnm

Bence tekrar kan verin artisi bir gorun 5. Haftada giderseniz keseyi daha net gorursunuz beklemek cok zor hepimiz bekliyoruz valla bence ilk 12 hafta cok stresli 🙄🙄

Geçmiş olsun canım ama üzülme en azında kimyasalla geçmiş. Bir kaç hafta daha dursaydı kürtaj olacaktın o daha kötü, bende öyle olmuştu. Gelecek aylarda sağlıklı gebelik olur inşallah 🙏
İnşaallah canım sağolasın. Sen tekrar ne zaman sonra hamile kaldın? Normal düşük oldu senin o zaman dimi?

İnşaallah canım sağolasın. Sen tekrar ne zaman sonra hamile kaldın? Normal düşük oldu senin o zaman dimi?
Öncelikle çok çok geçmiş olsun ben de 5 ekimde kimyasal gebelik geçirmiştim korkulacak bir durum değilmiş ben çok takmıştım kafaya ilk andan itibaren siz kalbinizi ferah tutun inşallah en yakın zamanda sağlıklı bir gebelik nasip olur ❤️

X