2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
pozitifbiri pozitifbiri canım bugün doktora gittim hamilesin dedi çok şükür ama daha çok erken dedi üç hafta sonraya randevu verdi inşallah kalp atışı için herşey sağlıklı bir şekilde ilerler inşallah hepimizin hamileliğide ❤️
Yaşım 24 iki ay sonra 25 oluyorum 😂
İkinci bebeğim olucak inşallah
Son adet tarihim 17.11
Uygulamada yazan doğum tarihim 24.08
Almanyadan geliyorum ❤️🥰

Sizlere bir şey danışacağım, bugün regli günüm 4+0 olduk, ben biraz erken öğrendim. 4 gün önce beta 63 idi, tekrar kan baktırmadım. Sizce yine kan vereyim mi yoksa bir kaç hafta sonra direk ultrasona mı gideyim? Dr gitmedim daha küçük diye

Bende 3+2 de öğrendiimmm tam olarak aynıyız hugün 4+0 ız
Yarın asm de beta baktıracağım bugün tekrar test yapınca anında çift koyu çizgi belirdi mutlu oldum
Bekleyebildiğim kadar bekleyip öyle gideceğim doktora🤭🫶🏼

Doktor kanama alani yok dedi. Beta istedi sonucu bekliyorum. Betada sorun yoksa yok. Kese daha olusmamis. 5+0 bugun. Bakalim ne olucak canim amin saglikla alalim insallah yavrularimizi beta petsembe aksami 175 ti bugun 437 olmus nasik yukselis sizce ?

Yarın asm de beta baktıracağım bugün tekrar test yapınca anında çift koyu çizgi belirdi mutlu oldum
Bende 3+2 de öğrendim canım şuan 3+4olduk çok şükür üç hafta sonra doktor tekrar çağırdı kalp atışları için. gidince bakmıyorlar zaten bile ilaçları konuştuk tek kan pıhtılaşmam var onları filan baya erken öprenmişiz 😂🥰

Bende 3+2 de öğrendim canım şuan 3+4olduk çok şükür üç hafta sonra doktor tekrar çağırdı kalp atışları için. gidince bakmıyorlar zaten bile ilaçları konuştuk tek kan pıhtılaşmam var onları filan baya erken öprenmişiz 😂🥰

Evet benim ikinci o yüzden bekliyorum zor oluyor tabi 🫣🫣 ama boşuna gitmiş oluyoruz bekleyip gidip kese kalp atışı duymak çok güzel 🤩🤩

Hanımlar benim aklıma bir şey takıldı,
hamilelik beklemedigim için hiç bir ilaca filan dikkat etmiyordum, geçen haftalarda güneş lekeleri için Evicap kapsül aldım kullandım eczaneden. Hamilelikte Evicap E vitamini kullanan var mı?
Acaba zararı olmuşmudur diye korktum şimdi

Doktor kanama alani yok dedi. Beta istedi sonucu bekliyorum. Betada sorun yoksa yok. Kese daha olusmamis. 5+0 bugun. Bakalim ne olucak canim amin saglikla alalim insallah yavrularimizi beta petsembe aksami 175 ti bugun 437 olmus nasik yukselis sizce ?
2 gun sonra bir daha ver cnm her iki betayi aynı yerdemi verdin

Hanımlar benim aklıma bir şey takıldı,
hamilelik beklemedigim için hiç bir ilaca filan dikkat etmiyordum, geçen haftalarda güneş lekeleri için Evicap kapsül aldım kullandım eczaneden. Hamilelikte Evicap E vitamini kullanan var mı?
Acaba zararı olmuşmudur diye korktum şimdi
Yok ya canım ben de egzama ilaci almistim sordum doktora bir sorun olmaz dedi yine de için rahat etsin diye danismakta fayda var

Bende tam 3 de öğrendim🥲 1 hafta zor geçti, bu haftayı da atlatırsam haftaya giderim sanırım dr🥲

X