2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Senin bebişlerle biz aynı gidiyoruz ay ne datlu yaaa :KK68:
Çok teşekkürler hepimize inşallahh🥹🥹

Çok geçmiş olsunn acil şifalar olsun inşallahh🙏🏼 bizim 6+0 bugün ama bebişlerin biri 5+6 çıktı diğeri 5+4☺️

Bence olmaz bana doktor kendi vermişti direk zorda kalınca kullanırsın diye

Merhaaba, bende yeni öğrendim ama hafta son regl başlangıç tarihine göre belirleniyormuş. Benim 11 kasım son reglim 4 hafta 3 gün yani 5 hafta olarak geçiyor bu durumda sizinde yaklaşık 6 haftalık olması normal ☺️ doktor tedbir amaçlı mı 3 hafta sonra gel dedi ve ya birşey dedi de ondan mı tedirgin oldunuz?
Ay İnşaAllah sorunsuz qucağımıza alırız bu benim ilk gebeliyim. Doktor bişey demedi sadece ultrason kağızında bişey göremiyorum biraz tedirginim. Ama 6 haftaysa o zaman görünmesi lazımdı Allah sabr versin 2 ci ultrasona kadar rahat olamayacağım galiba

Teyzeleri bizimde kalpler atmaya başlamışş pıtpıt gözüküyor ses henüz yok☺️ Artık iyice düştüğüm için serum takmaya çağırdı doktorumuz serum takıcak daha da artar miden dedi günde 3 ilaca çıkardık bakalım Rabbim hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah miniklerimizi🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Oyy maşallah kuzum bugunmu duydun

Çok teşekkürler hepimize inşallahh🥹🥹

Çok geçmiş olsunn acil şifalar olsun inşallahh🙏🏼 bizim 6+0 bugün ama bebişlerin biri 5+6 çıktı diğeri 5+4☺️

Bence olmaz bana doktor kendi vermişti direk zorda kalınca kullanırsın diye
Ayyyy ikizdi di miiii 🙈❤️ ne güzel şimdiden içeride birbirlerine arkadaşlar 🐛🐛🧡 sağlıkla gelsinler inşallah 😍

Arkadaşlar hastanelerde maskesiz gezmeyiniz domuz qrip salgını varmış bazı bölgelerde okullar kapana bilirmiş en çok çoçuklarda gözüküyor dikkatli olun çok çok geçmiş olsun
Evet çok haklısınız ,hastanede değil sadece bence biz her yerde takmalıyız artık.çok zor 😞 sağlam olanlar sağlam kalsın .kendinizi koruyun arkadaşlar 🙏🏼

X