2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok teşekkür ederim inşallah tutunur .Zaten doğacak olana ne yaparsan yap geliyor inşallah.Allah’a emanet gerçekten

Kızlar çok az kahverengi akıntım var.ne yapmalıyım bilemedim.beyaz çamaşırda belli oluyor baya lekelenme gibi .Ne yapayım
canim daha oncesinde yerlesme kanamasi yasamismiydin sen. dun doktor bana dedi akintilarn olabilir diye hani kirmizi kan olmadigi surece korkulcak bisi yok artarak mi geliyo yoksa idrardan sonra pecete silince geciyomu

canim daha oncesinde yerlesme kanamasi yasamismiydin sen. dun doktor bana dedi akintilarn olabilir diye hani kirmizi kan olmadigi surece korkulcak bisi yok artarak mi geliyo yoksa idrardan sonra pecete silince geciyomu
İdrardan sonra gelmedi.peçete temizdi.sadece tuvalete girdiğimde çamaşırımda gördüm.Yerleşme miydi bilmiyorum ama ilişkiden 3 gün sonra pembe sulu bi kanama olmuştu

Ayy ne kadar cok kanama veya lekelenme yasayan var valla sasiriyorum bende lekelenme yasayanlardanim ailemdede yasayan hic yok bu sene mi bu kadar cok var acaba temmuz annelerindede yasayan cok vardi orayida okuyorum bazen bizim gruptada cok var.
Arkadaslar tabiki hamileleikte leke veya kanama aslinda normal degil bence hemen doktora danisin ben ilac kullaniyorum ve devam ediyir bu aksam ignede oldum dusuk riskine karsilik en azindan tedbirimi aldim olacak olan olacak ve yarin rapor alicam doktorum 1hafta dinlenmemj soyledj yatmamj istedi ve nenden gelen kahvereni lekelenme lutfen aksatmayin illa kotu oalcak degil ama tedbirimjzi alalim en azindan

Merhaba pihtilasma oldugunu nasil anliyoruz tam olarak bilgi verir misiniz doktor bana hicbir sey vermedi genel bi kan testi yaptirdi bu hafta ama hangi deger pihtilasmayla ilgili?

İdrardan sonra gelmedi.peçete temizdi.sadece tuvalete girdiğimde çamaşırımda gördüm.Yerleşme miydi bilmiyorum ama ilişkiden 3 gün sonra pembe sulu bi kanama olmuştu
canim kahverengi lekelenmeler normal ama artarak devamm ederse yada kirmizi olursa doktoruna danismakta fayda var. mesela bende 6+3um. bugun cook hafif kahverengi lekem oldu gecti. doktor normal demisti. fitil.vs kullanmiyorum suanlik vermedide zaten. ama zaman ne gosterir bilemiyorum. nasil oldun bu arada hastaydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…