2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Levrek Çupra yemememiz mi gerekiyor şimdi

Kesinlikle değer yeterki saglikli kucagimiza alalim. Benim ilk bebek olucak insallah. Gecen hafta gorumcem dogum yapicak ona internetten bebek kiyafetleri aldim. Bir takimda kendime aldim. Mont pijamasi üstü var. Mont mavi renk bir tatlı bir tatli cok sevdim. Insallah giydirmek nasip olucak.

Kim hangi hastaneye gidiyor doktor isimleri ve ücretleri de paylaşır mısınız

Onları burda konussak daha iyi olur, doktor bilgisini tabloya eklemeyelim. Ya da en azından sadece doktor adı paylasilabilir. Ücret olarak değil de. Bakayım tabloya ekleme yapabiliyor muyum
Kim hangi hastaneye gidiyor doktor isimleri ve ücretleri de paylaşır mısınız

Vajinal görünür bence ama bilemiyorum tabi belki karından da görünüyordur

Erkenden gitki pihtilasma oldugunda bebek gelismiyor benim o yuzden dusuklerim var. Bu sefer doktorumun dedigi gibi tahlilde pozitifi gorunce basladim hemen.
Bu konuda birsey sormak istiyorum. Ben bi onceki dusukle sonuclandigi icin korkuyorum acikcasi ama randevumda haftaya cuma. Doktorda biraz yogun oncesinde suan icin bana uygun bi saatte boslukta bulamadim. Pihtilasma problemim oldugunu dusunuyorum aslinda cunku ailemden de genetik alabilcegim bir konu detaya girmeden o sekilde soyleyeyim. Kafama gore olmus olcak ama cumaya kadar da hem iyice gecikmis olmakta istemiyorum. Acaba corasprin falan alsam eczaneden kullansam olur mu ? Ozellikle pihtilasma problemi icin ilac kullanan arkadaslarimiza sormak istiyorum test yapilmadan aranizda tedbir amacli doktorunun ilac verdigi kisiler var mi ? Ve ne kullaniyorsunuz ?

Test yapilmadan kullanma istersen yada doktorunla en erken surede gorus cunku pihtilasmanin yogunluguna gore falan doz verebilir sana bende ecoprin+ oksapar kullaniyorum doktor test yapti ona gore verdi benim mesela çok yogun bi pihtilasmam yok hafif duzeydeymis bi arkadas yazmisti burda yogun pihtilasma var diye belki doz farkliliklari olabilir belki de herkese ayni seviye veriliyordur onu en iyi doktor bilir canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…