2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bitki çayı olan nane limonu mu yoksa sadece naneyi mi kullanmayın dediler 🙈
Bitki çayları zaten yasak dedi bana diyetisyenim de , doktorum da .sadece ıhlamur o da günde 1 olmak şartıyla.Naneyi de eczacı Bi tanıdığım söyledi 3 ay riskli olduğu için nane ve maydonozu tüketme dedi.düşük riskini artırıyormuş.

Bitki çayları zaten yasak dedi bana diyetisyenim de , doktorum da .sadece ıhlamur o da günde 1 olmak şartıyla.Naneyi de eczacı Bi tanıdığım söyledi 3 ay riskli olduğu için nane ve maydonozu tüketme dedi.düşük riskini artırıyormuş.
Teşekkür ederim bilgilendirme için bende dikkat edeyim ama onlarsız da basıl dayanıvam bilmiyorum ağır bir grip geçiriyor gibiyim 😞

Teşekkür ederim bilgilendirme için bende dikkat edeyim ama onlarsız da basıl dayanıvam bilmiyorum ağır bir grip geçiriyor gibiyim 😞
Ben iki gecedir 38 derece ateşle yatıyorum.İnanın adım atacak halim yok ,burnum yara oldu silmekten.Parol içtim gece son çare olarak.devam ederse doktora gideceğim

Ben iki gecedir 38 derece ateşle yatıyorum.İnanın adım atacak halim yok ,burnum yara oldu silmekten.Parol içtim gece son çare olarak.devam ederse doktora gideceğim
Bende işte öyleyim pzartesine kadar sabredicem ama sonrası basıl olucak bilmiyorum. Hapşırmaktan nefes alamamaktan bunaldım iyice ama ateşim bir çıkıyor bir iniyor daimi değil

Bende işte öyleyim pzartesine kadar sabredicem ama sonrası basıl olucak bilmiyorum. Hapşırmaktan nefes alamamaktan bunaldım iyice ama ateşim bir çıkıyor bir iniyor daimi değil
Çok geçmiş olsun.Çok zor ,ben zaten ilaç kullanma taraftarı değildim normalde de ama en azından nane limon falan yapıyordum şimdi onları da kesince kötü oldu.Bi an önce iyileşiriz inşallah 🙏🏼🥺❤️

Amin canım nasıl gidiyor hamilelik senin kuzum kaç haftalik
6 haftalık olduk mide bulantısı ekşimesi ve yanması dışında çok şükür iyi gidiyor 😁😁 çalışmıyorum çok şükür ki şu anda çalışmaya başlayınca ne yapcam hiç bir fikrim yok. Kısaca yatarsam iyiyim ayakta kötüyüm 🤦😄

Kizlarrr ben geldim😁 Ilk doktor randevumdu. bebisi gorduk kalp atisinida duyduk Rabbime şükürler olsun o sesi duydugum an gozlerim doldu cok garip hissler... Herseyi normal saglikli dedi doktorumuz. Biir ay sonra tekrar gidecegim nasipse💚💚 bu arada merak edenler icin uygulamaya gore 6+2 idim. doktorumda 6+2 dedi.

Eklentiler

• 20221210_160259.jpg
    20221210_160259.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar benim takvime göre 3+4 fakat karnım çok ağrıyor ve şişik biraz sizde de oluyor mu ağrı
Bende de kasik ve karin agrisi hep oldu canım. Hatta o kadar erken basladi ki kasik agrim, döllenmenin oldugu iliskiden sonraki 3.gün basladi, 4+6 haftalik su an. Hala ara ara agriyor. Bu kadar erken agrimasi normal mi bilmiyorum ama bi olumsuzlugunu yasamadim simdilik agri çekmek dışında. Herkes icin bu surec farkli seyrediyor galiba.

X