2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hayırlı olsun sizinki de benimki gibi minnakmış

Kızlarım hasta normalde akşam 8de yatiriyorum bu gece uyumadilar
Aksi gibi benim de öyle uykum var ki anlatamam
Kalktım makineyle ilaç buhari verdim bagiris kıyamet
Eşimin de kırk yılın başı halisaha maçına gidesi tuttu
Bi kötü oldum ikisi de anne diye ağlıyor
Benim iki çocuğum var ama onların sadece bir annesi var
Karnımdakine ayrı üzüldüm günahsız masum hepsi
Böyleyiz şu an kaç saat otururuz bilmiyorum

Eklentiler

• 20221209_220334.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 68
İnsallah hersey onlarin sağlikla gelmesi için nerden yapiyorsun iğneyi ben göbekten yapiyorum ama yer kalmadi delik desik mosmor göbegim ve artik aciyor yaparken önerebilcegin bisey vardir belki
Ben hala göbekten devam ediyorum canım ama bir iki haftaya kola geçerim artık kol ve bacak da öneriliyor ama kol daha az acıtıyor diyorlar bir de vurduktan sonra ovalamayın deniliyor yoksa morarıp apse yapıyor

Allah güç kuvvet versin inşallah

Bende 2 kayip sonrasi doktorun istegiyle yaptirdim tek gende pihtilasma cikti sonuclarim 1 ay sürmedi cikmasi da özele de sormustuk 8 bin istediler bizde ben üniversite hastanesinde yaptirdim çok cabuk cikti
Merhabalar benim hiçbir şikayetim yoktu. İlk gebeligimi 6+3 günlükken kaybettim 5+3 ikiz olduğunu 6+1 birinin kalp atışını 6+3 kalp atışı durmuş. 7 haftalikken öğrendim. Tedbir amaçlı doktorum hem hematolojiden hemde genetikten kan istedi. Faktör 5 ve 4G/5G çıktım orta düzeyde pıhtılaşma varmış

Ben hala göbekten devam ediyorum canım ama bir iki haftaya kola geçerim artık kol ve bacak da öneriliyor ama kol daha az acıtıyor diyorlar bir de vurduktan sonra ovalamayın deniliyor yoksa morarıp apse yapıyor
Bana sadece gobek dedi doktorum kol bacak demedi ama bu gidisle doguma kadar yer kalmicak gobegim de

Masallah cok tatlilar. Allah size bagislasin.

İyi akşamlar hanimlar. Şuan en taze duygular sizde olduğu için bu topikten sormak istedim. Regl gecikmesinden önce herhangi bir belirti yaşadınız mı ? Yasadiysaniz neydi ve ne zaman oldu :)

Kaybın icin üzüldum canim tekrari olmasın insallah bu sorunu yasayan çok kisi var maalesef ama igneyle hapla saglikla dogum yapan tanidiklarim var bende suan hem hap hem igne kullaniyorum suanlik hicbir sıkıntım yok

3+4 daha reglime 4 gün var insan hemen bilmek istiyor ama zaman geçmiyor, keseydi kalp atışıydı daha çok bekliycez inşallah iyi gider herşey
Ayyy aynıymışızz
3+3 bizde evet yolumuz uzun erken öğrenince de daha bi uzuyor ama ben bu sefer hemen doktora gitmeyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…