2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kuzum yine leke geliyor hastaneye gitcem şimdi
Canım ne dedi doktor?
Benimde geldi şimdi leke kahverengi ip gibi uzayan böle sümüksü gibi. Bugün doktora gitmiştim daha önce geldiğini söledim normal dedi bana hatta bundan sonrada gelebilir normal falan dedi ama böle geldikçe sinirleri bozuluyor insanın

Kızlarım hasta normalde akşam 8de yatiriyorum bu gece uyumadilar
Aksi gibi benim de öyle uykum var ki anlatamam
Kalktım makineyle ilaç buhari verdim bagiris kıyamet
Eşimin de kırk yılın başı halisaha maçına gidesi tuttu
Bi kötü oldum ikisi de anne diye ağlıyor
Benim iki çocuğum var ama onların sadece bir annesi var
Karnımdakine ayrı üzüldüm günahsız masum hepsi
Böyleyiz şu an kaç saat otururuz bilmiyorum 🤕
Ayy maşallahhhhh😍😍😍

Kızlar afedersiniz ama ben bi ishal oldum neden bole oldu anlamadim. Ishalin o karina vuran agrisini 10 15 dk dir yasiyordum. Bi anda deli dehset son anda yetistim ama cok fenayim. Buyuk tuvaletimi yapmaya korkuyodum ikinma durumlari olmasin diye diye tam tersi olcam diye dusunurken ishal oldum ya ne yapabilirim ki :KK43: kusura bakmayin acik yazmis oluyoruz ama hamisiz :))

Ayy maşallahhhhh😍😍😍
İlk defa kendimi yetersiz hissettim diyebilirim
Böyle seni seçtim pikaçu gibi oldu ama hormonlar iyi çalışıyor bu gece maşallah
Birini yanıma aldım diğeri yatağında anne diye ağlıyor ikisini alsam birbirinin üstüne çıkıyorlar
Gebelik sağlıklı devam eder de bebek doğarsa nasıl yapacağımı düşündüm içimi bi umutsuzluk karamsarlık kapladı
Kızlarımın hala bana ihtiyacı var, doğacak olan bebeğin daha çok ihtiyacı olacak
Ikiz çok zor derken kastettiğim buydu aslında
Ayni anda ayni seye ihtiyac duyuyorlar ama sen sadece birine yetisiyorsun ve ihtiyacini karsilayamadigin cocugun icin surekli vicdan azabi cekiyorsun
Allah'ım hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip etsin
Kizlarima sağlık, bana sabır versin 🤲

Birini yanıma aldım diğeri yatağında anne diye ağlıyor ikisini alsam birbirinin üstüne çıkıyorlar
Gebelik sağlıklı devam eder de bebek doğarsa nasıl yapacağımı düşündüm içimi bi umutsuzluk karamsarlık kapladı
Kızlarımın hala bana ihtiyacı var, doğacak olan bebeğin daha çok ihtiyacı olacak
Ayni anda ayni seye ihtiyac duyuyorlar ama sen sadece birine yetisiyorsun ve ihtiyacini karsilayamadigin cocugun icin surekli vicdan azabi cekiyorsun
Daha doğmasına çok zaman var kuzum. O zamana kadar bu şekerler büyücek ve daha rahat olcak merak etme😍sen şimdi bunları düşünme. Hamileliğin vermiş olduğu hassaslık bunlar merak etme Allah taşıyamayacağımız yükü vermezmiş😍gayette güzel üstesinden geleceğiz

İyi akşamlar hanimlar. Şuan en taze duygular sizde olduğu için bu topikten sormak istedim. Regl gecikmesinden önce herhangi bir belirti yaşadınız mı ? Yasadiysaniz neydi ve ne zaman oldu :)
Regliden 5 gun once tam 1 hafta karnimin ici sanki kaziniyordu cok agriyordu. Regliye 5 gun kala yerlesme kanamasi oldu ve o gun yüzüm ates gibi yaniyordu.😊

Kızlarım hasta normalde akşam 8de yatiriyorum bu gece uyumadilar
Aksi gibi benim de öyle uykum var ki anlatamam
Kalktım makineyle ilaç buhari verdim bagiris kıyamet
Eşimin de kırk yılın başı halisaha maçına gidesi tuttu
Bi kötü oldum ikisi de anne diye ağlıyor
Benim iki çocuğum var ama onların sadece bir annesi var
Karnımdakine ayrı üzüldüm günahsız masum hepsi
Böyleyiz şu an kaç saat otururuz bilmiyorum 🤕
Geçecek annesi, geçecek. Sen hepsine yetecek kadar kocaman bir yüreğe sahipsin. Sakın kendini böyle yetemeyecek gibi bir hale sokma. Şu anın tadını çıkar. Üç beş yıl sonra bu günlerini de ozleyeceksin ve diyeceksin ki, iyi ki böyle olmuş 🥰 lütfen kendini sev, kendine değer ver, sen kendine iyi bakınca onlara da yüreğini daha rahat açacaksın, elin kolun açılacak derler ya... Sadece azıcık sabır gerekecek arada. Vitamin hapı gibi düşün sabrı 😉

Merhaba arkadaşlar 6 haftalık hamileyim ve her akşam ateşim 38 civarı çıkıyo sizce bu normal mi yoksa doktora sormalı mıyım. Kontrolüm 20 aralıkta daha epey var. Bir de bir aydır filan sürekli nezleyim gebelik nezlesi diye bi şey var mı cidden

İyi akşamlar hanimlar. Şuan en taze duygular sizde olduğu için bu topikten sormak istedim. Regl gecikmesinden önce herhangi bir belirti yaşadınız mı ? Yasadiysaniz neydi ve ne zaman oldu :)
Merhaba benim şiddetli kasık ve bel ağrım vardı.Ve araba yolculuklarında asla uyuyamam İstanbul’a giderken de dönerken de yolda uyumuştum hemde ölümüne bir uyku .Sonra dönünce test yaptım 😝 ha bir de göğüs uçlarımda kaşıntı ve batma vardı

Hayır duyulmaz. Kalp atışı betalik bir şey değil. Belirli bir haftaya kadar buyumesi gerek.tahminimce en az iki haftanız vardır. 7. Haftanizda gitmeniz daha doğru olur.
Pazartesi günü 713,50 bugün sabah verdim 5605 pazartesi kalp atışını duyabilirmiyim kese için çağırmıştı

Bakın bu da kesemiz teyzeleri 🥰🧿🧿🧿9 mm olmuş

Eklentiler

• IMG_20221209_170042.jpg
    IMG_20221209_170042.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20221209_170030.jpg
    IMG_20221209_170030.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 72
Öyle demeyin o zamana büyürler abla olurlar bikaç yıla yardım bile ederler😇 Allah o gücü verir korkmayın🥰

X