2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
NAsıl anladınız peki ikiz olduğunu mesela betada falan çıktı mı az cok ?? Yoksa sadece muayenede mi anlaşıldı kuzu ?? Allahım esirgesin çok güzel çok sevindim
Çok teşekkür ederizzz inşallah kalp atışlarınıda duyarız sağlıkla yok kız betam çok normal ilerliyordu 2-2 buçuk kat biz keseyi görmeye gittiğimizde gördü şoka girdik çok minikti gelişmeyebilir dedi bugün gelişmiş araları kapanmış nerdeyse çok sordum kist olabilir mi kanama kanalı falan diye yok zaten yolkları var ikisininde dedi

Ayyyy gelsin ikizlerrr çok sevindim ya Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.ikiz çok tatlı bi durum bende isterdim ama ailede hiç yok bizim
Çok teşekkür ederizzz hepimizin inşallahh bizde eşimin dayısında var ama ben kadın geninden geliyo diye biliyodum hatta yengesiyle konuştum kadının anneannesi ikizmiş teyzesinin ikiz çocukları varmış. Bizim tarafta hiç yok sadece benim o ay 2 kere yumurtam çatladı onla ilgili olabilirmi bilmiyorum

Yumurtlaman ne zaman oldu canım ben betaya göre bakıyorum 19 Kasımda döllenmis gözüküyor ama benim yumurtlama akıntısı 22 si gelmişti,o gün olmuştur diye düşünüyorum aceba iki kez mi yumurtladım,kafamda deli sorular

Hayırlı olsun canım Allah kolaylık versin
Merak ettiğin bir şey olursa bana sorabilirsin 17 aylik ikizlerim var
Ve bir gebelikte yasanabilecek tüm sorunları yaşadım ikizlere hamileyken

Kuzum günaydın bende 4 haftalığım aynı şekilde söylemedim ultrasonda görüp söyleyim dedim ben arkadaşlarımızla kulaklık takıp kelime anlatma oyunu oynarken söylicem baba olduğunu belki fikir olur

Kızlar bunlardan bişey anlamadım nedir değerlerimde çok yüksek çok korktum

Eklentiler

• 1E31F100-2EA7-4C72-8817-0035CE242725.png
    163,5 KB · Görüntüleme: 62
  • DE978163-8D38-498D-814F-FB8DB7C3EB2D.png
    157,4 KB · Görüntüleme: 59
İkiz mi çok güzel sağlıkla gelsinler

Ovulasyon testiyle yaptım canım o zaman 9 kasım yumurtlama günümde. Daha sonra birkaç kötü doktor deneyimim oldu en son 18 kasımda doktoruma gittiğimde çatlamış yumurtan var dedi 2 kere olmuş
Hayırlı olsun canım Allah kolaylık versin
Merak ettiğin bir şey olursa bana sorabilirsin 17 aylik ikizlerim var
Ve bir gebelikte yasanabilecek tüm sorunları yaşadım ikizlere hamileyken
Çok teşekkürler şu an en birinci sonum mide bulantım ne zaman geçecek maf etti beni
İkiz mi çok güzel sağlıkla gelsinler
Yaaa çok teşekkürler hepimizin sağlıkla gelsinler inşallahh
Kızlar 5+2 deyim bulantım yok denecek kadar azsizin ne zaman başladı
Malesef 5+2de başladı….

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…