2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Günaydın kızlar, 3+ 4 oldum bugün, hala eşime söylemedim. Keseyi ve kalp atışını görüp öyle söyleyeyim dedim. İlki düşüktü çünkü. Heveslendirmek istemiyorum. Sizler eşlerinize söylediniz mi öğrenince? Sürpriz yapan varmı? Ben ilkinde bir kutuya idrar testini ve bir çift patik koyup vermiştim. Ama düştü onu tekrar yapmam. Bu sefer ultrason resmini veririm heralde saklayabilirsem 😢
ben sabah kalktım hiç beklemiyordum evde erken gebelik testim vardı yaptım çift çizgi yatıyordu hemen gösterdim uykulu gözünü açtı hala idrak edemedi sonra kan vermeye gittik bekleyemedim süpriz falan yapamam çatlarım

Günaydın ☹️ Gripten mahvolmuş haldeyim.Resmen adım atacak halim bile yok .yani inşallah gripten .Kovid falan olmasam bari 😢
Canım benim çocuklar da grip oldular, bana ne zaman gelir diye beklerken, bu sabah bogaz kızarıklıgı ve agrısıyla uyandım. Sabah hemen ilk işim tuzlu su ile gargara yaptım ve bir bardak suya bir corba kasıgı sirke koyup içtim. Bunu sabah aksam yaparsan vucudunu sirke temizler. Tuzlu su da bogazını bademcklerini rahatlatır. Burnun dolarsa tuzlu suyu sırınga ile burnuna sık temizle. İyi geldiğini göreceksin.

Ayy kizlar yarin ilk randevum var doktorda. Cok heyecanliyim😍 vajinal ultrason derse diye bi cekiniyorum hic yaptirmadim. tecrubeliler var mi aci felan hissediliyo mu ben refleks bi hareket yapmaktan cekiniyorum hani normal olarak:KK43: boyle bacaklarimi cekme gibi felan. 6+2 olcam yarin nasipse. karin ultrasonundan gorulur insallah
Vajinal muayene de hiçbir şey yok canım benim hiç canım acımamıştı. çok kasılırsan ilişkiye giriyor gibi düşün kendini 😂

Canım benim çocuklar da grip oldular, bana ne zaman gelir diye beklerken, bu sabah bogaz kızarıklıgı ve agrısıyla uyandım. Sabah hemen ilk işim tuzlu su ile gargara yaptım ve bir bardak suya bir corba kasıgı sirke koyup içtim. Bunu sabah aksam yaparsan vucudunu sirke temizler. Tuzlu su da bogazını bademcklerini rahatlatır. Burnun dolarsa tuzlu suyu sırınga ile burnuna sık temizle. İyi geldiğini göreceksin.

Çok geçmiş olsun 💔🥺Bende sabah pekmez limon tereyağı yaptım ,akşam da sirke yapayım .Sirkenin olumsuz bi etkisi olmaz di mi ❤️💐

Ayy kizlar yarin ilk randevum var doktorda. Cok heyecanliyim😍 vajinal ultrason derse diye bi cekiniyorum hic yaptirmadim. tecrubeliler var mi aci felan hissediliyo mu ben refleks bi hareket yapmaktan cekiniyorum hani normal olarak:KK43: boyle bacaklarimi cekme gibi felan. 6+2 olcam yarin nasipse. karin ultrasonundan gorulur insallah
Vajinal kendini kasmazsan hiç acımıyor canim ultrason probu ince bir şey zaten
Kızlar bugün 5+3 oldum kasık ağrılarım üç dört gündür yok hayret,bir kilo da almışım şimdiden, önceki gebeligimde 23 kilo almıştım bunda o kadar almam umarım sizin kilolar nasıl?
Ayy ben de ilk gebeligimde 22 kilo almıştım bunda o kadar almak istemiyorum
Dikkat ediyor musun yediklerine ya hamileyken su içsem yarıyor sanki bana
Günaydın kızlar, 3+ 4 oldum bugün, hala eşime söylemedim. Keseyi ve kalp atışını görüp öyle söyleyeyim dedim. İlki düşüktü çünkü. Heveslendirmek istemiyorum. Sizler eşlerinize söylediniz mi öğrenince? Sürpriz yapan varmı? Ben ilkinde bir kutuya idrar testini ve bir çift patik koyup vermiştim. Ama düştü onu tekrar yapmam. Bu sefer ultrason resmini veririm heralde saklayabilirsem 😢
Ben görür görmez söylemiştim inanmadı şaka yapıyorum sandı
Hala inanmıyor kalp atışını duyana kadar da inanmayacak sanirim🤣

😂 ilk öğrenince öyle oluyor Şuan ben bile inanmıyorum 😂

Çokta dikkat etmiyorum aslında ama yemeği en son 3 gibi yiyorum,sonrasında bişey yemiyorum eskisi gibi yemek yeme isteğim yok,bu ara bazı şeylerin kokusuna dayanamıyorum bulantı yapyo, düşkünlüğüm kalmadı yiyeceklere karşı

😂 ilk öğrenince öyle oluyor Şuan ben bile inanmıyorum
Ben sürpriz falan yapamadım.Benim ağzımda bakla ıslanmaz .İş yerinde 3 test yaptım güya iş çıkışı mesai ayağına kan verecektim.Sonra eşim bi geldi ben hop testlerin silik çıktığını söyledim.yani o heyecanla ben hemen yumurtladım ☹️ pişmanım 😅
🥲bizim düşünce şimdi böle, bir de eşimin ağzıda durmuyor, herkese söyler, öyüzden kesinleşsinde bide teklime 5 gün var 😂

ben sabah kalktım hiç beklemiyordum evde erken gebelik testim vardı yaptım çift çizgi yatıyordu hemen gösterdim uykulu gözünü açtı hala idrak edemedi sonra kan vermeye gittik bekleyemedim süpriz falan yapamam çatlarım
Bende çatlıyorum şuan kendimi zor tutuyorum 🥲

Kızlarrr midem aşırı kötü olduğu için işe gitmedim doktora geldim. İki kesemizde büyümüş içlerinde sac yolk oluşmuş biri 9 mm biri 13 mm 🥰🥰🥰 hala inanamıyorum 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı inşallah onları duymakta nasip olur mide bulantıların daha da artıcak dedi
Aa seninki ikiz mi canım kaç haftalıksn şuan darısı başıma inşallah
😂

Kızlarrr midem aşırı kötü olduğu için işe gitmedim doktora geldim. İki kesemizde büyümüş içlerinde sac yolk oluşmuş biri 9 mm biri 13 mm 🥰🥰🥰 hala inanamıyorum 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı inşallah onları duymakta nasip olur mide bulantıların daha da artıcak dedi
İKİZMİYDİ SENİN CANIM

NAsıl anladınız peki ikiz olduğunu mesela betada falan çıktı mı az cok ?? Yoksa sadece muayenede mi anlaşıldı kuzu ?? Allahım esirgesin çok güzel çok sevindim :KK68:
İkizmiş bizde ilk geçen hafta öğrendik bir şok yaşadık ama büyümesini izlicez dedi bu hafta geldiğimde de büyümüş aralarında birkaç gün varmış🥰 5+4 üz şu an

Ayyyy gelsin ikizlerrr ❤️ çok sevindim ya Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.ikiz çok tatlı bi durum bende isterdim ama ailede hiç yok bizim 🥹

Çokta dikkat etmiyorum aslında ama yemeği en son 3 gibi yiyorum,sonrasında bişey yemiyorum eskisi gibi yemek yeme isteğim yok,bu ara bazı şeylerin kokusuna dayanamıyorum bulantı yapyo, düşkünlüğüm kalmadı yiyeceklere karşı
İlk 3 ayda kilo kaybı bile olabilir diye duymuştum bulantılardan dolayı

X