2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Tarihlerimiz çok benzer. Son reglim 11.11.2022 idi Ben salgından etkilendim acillik olduğumda orda öğrendim. Ertesi gün kadın doğuma gittim. Pazartesi günü tekrar çağırdı. Kan testinde artış görmeyi bekliyoruz. Yani öğrendiğimde arada 6 gün olmuş olucak. Sizde isterseniz bu aralar alıp bir görünün

Amin inşallah biz eşimle aynı anda öğrendik ama ailelerimizle paylaştık daha çok yeni ancak hayır duaları ve yaşanan mutlulukların daha iyi geleceğine inandık biz. Negatifi çağırmak ve bundan korkmak istemedik

Kanda 39.6 yı görür görmez söyledim Sabreden herkesi tebrik ediyorum ,asla başaramam

Ne güzel yazmışsınız ya.içimden geçen herşeyi tarif etmişsiniz, mutlu oldum okuyunca. Gülümsettiniz

kızlar bilgilerinizi verirseniz tabloya ekleyim sizi de
son adet tarihi
beklenen dogum tarihi

Çok erken.5+ ları bekleyebilirsiniz.Kandan takip etmenizi öneririm yükselişi
Ay beni pazartesi çağırdı ama pazartesi salı asla gidemem en yoğun günlerim
Çarşambaya kadar da ortadan ikiye çatlarım kesin
Nasıl beklicem ya yükselişi takip edip kendimi strese de sokmak istemiyorum
Bana ne önerirsin peki

Ah bu bizim ponçik heyecanımız bence çağırdıysa bi şekilde gitmelisin.yok asla gidemem dersen de en sağlıklısı kan takibi gibi geliyor.Ben başlarda iki günde bir artışı takip ettim ama şimdi gergin hissedince gidip kan veriyorum oh diyorum artmış.kan takibi benim stresimi alıyor açıkçası (30 kasımdan beri bekliyorum doktor için ve 13üne kadar beklemem gerekiyor daha )

Pazartesi salı 5te işten çıkıyorum çarşamba perşembe boş günüm
İzin almaya kalksam müdür boş gününde git diyecek adım gibi biliyorum
Acaba bugün gidip kan mı versem yine

Pazartesi salı 5te işten çıkıyorum çarşamba perşembe boş günüm
İzin almaya kalksam müdür boş gününde git diyecek adım gibi biliyorum
Acaba bugün gidip kan mı versem yine
Bugün kan verip ,çarşamba da doktora gidebilirsin Kan yükselişi motive eder çarşambaya kadar

ne kadar güzel söylemişsiniz :) ben de olumsuz bir şey olursa onların üzülmesinden çekindim ama paylaşıcam ben de zaten 10 hafta kim bekleyebilirki :)

ne kadar güzel söylemişsiniz :) ben de olumsuz bir şey olursa onların üzülmesinden çekindim ama paylaşıcam ben de zaten 10 hafta kim bekleyebilirki :)
Kesinlikle, birde kötü şeyler olduğunda beklemeden hemen söylediğimiz paylaştığımız insanlara iyi birşey olduğunda söylememek bize doğru gelmedi ama tabii ki doğrusu yanlışı yok bu işin :) annenin içinden söylememek geliyorsa bir ses fısıldıyor ona da kayıtsız kalınmamalı :)

Selamlar ben de listede yerimi almak isterim :)
33 yaşındayım, ilk hamileliğim, sat 31.10.2022, tahmini doğum 07.08.2023, şehir İstanbul :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…