2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
ben sabah kalktım hiç beklemiyordum evde erken gebelik testim vardı yaptım çift çizgi yatıyordu hemen gösterdim uykulu gözünü açtı hala idrak edemedi sonra kan vermeye gittik bekleyemedim süpriz falan yapamam çatlarım

Günaydın Gripten mahvolmuş haldeyim.Resmen adım atacak halim bile yok .yani inşallah gripten .Kovid falan olmasam bari
Canım benim çocuklar da grip oldular, bana ne zaman gelir diye beklerken, bu sabah bogaz kızarıklıgı ve agrısıyla uyandım. Sabah hemen ilk işim tuzlu su ile gargara yaptım ve bir bardak suya bir corba kasıgı sirke koyup içtim. Bunu sabah aksam yaparsan vucudunu sirke temizler. Tuzlu su da bogazını bademcklerini rahatlatır. Burnun dolarsa tuzlu suyu sırınga ile burnuna sık temizle. İyi geldiğini göreceksin.

Vajinal muayene de hiçbir şey yok canım benim hiç canım acımamıştı. çok kasılırsan ilişkiye giriyor gibi düşün kendini

Çok geçmiş olsun Bende sabah pekmez limon tereyağı yaptım ,akşam da sirke yapayım .Sirkenin olumsuz bi etkisi olmaz di mi

Vajinal kendini kasmazsan hiç acımıyor canim ultrason probu ince bir şey zaten
Kızlar bugün 5+3 oldum kasık ağrılarım üç dört gündür yok hayret,bir kilo da almışım şimdiden, önceki gebeligimde 23 kilo almıştım bunda o kadar almam umarım sizin kilolar nasıl?
Ayy ben de ilk gebeligimde 22 kilo almıştım bunda o kadar almak istemiyorum
Dikkat ediyor musun yediklerine ya hamileyken su içsem yarıyor sanki bana
Ben görür görmez söylemiştim inanmadı şaka yapıyorum sandı
Hala inanmıyor kalp atışını duyana kadar da inanmayacak sanirim

ilk öğrenince öyle oluyor Şuan ben bile inanmıyorum

Çokta dikkat etmiyorum aslında ama yemeği en son 3 gibi yiyorum,sonrasında bişey yemiyorum eskisi gibi yemek yeme isteğim yok,bu ara bazı şeylerin kokusuna dayanamıyorum bulantı yapyo, düşkünlüğüm kalmadı yiyeceklere karşı

ilk öğrenince öyle oluyor Şuan ben bile inanmıyorum
bizim düşünce şimdi böle, bir de eşimin ağzıda durmuyor, herkese söyler, öyüzden kesinleşsinde bide teklime 5 gün var

Bende çatlıyorum şuan kendimi zor tutuyorum

Aa seninki ikiz mi canım kaç haftalıksn şuan darısı başıma inşallah

İKİZMİYDİ SENİN CANIM

NAsıl anladınız peki ikiz olduğunu mesela betada falan çıktı mı az cok ?? Yoksa sadece muayenede mi anlaşıldı kuzu ?? Allahım esirgesin çok güzel çok sevindim
İkizmiş bizde ilk geçen hafta öğrendik bir şok yaşadık ama büyümesini izlicez dedi bu hafta geldiğimde de büyümüş aralarında birkaç gün varmış 5+4 üz şu an

Ayyyy gelsin ikizlerrr çok sevindim ya Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.ikiz çok tatlı bi durum bende isterdim ama ailede hiç yok bizim

İlk 3 ayda kilo kaybı bile olabilir diye duymuştum bulantılardan dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…