2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aiiyy regl olmak için masaj falan vardı acaba onu mı yapsan

Kızlar yarın hayatımda ilk defa damar yolu açtıracağım şuana kadar serum almış insan değilim ayrıca iğne fobim var.12gündür hergün iğne yedim yine de bu korkuyu aşamıyorum hiç acı hissetmiyorum ama deli gibi korkuyorum.

10 güne kadar adet gecikmesini normal karşılıyorlar. 2-3 gün daha bekle olmadı doktoruna danış söktürücü kullan canım. Biliyorum adet olamamanın da çok stresi oluyo insanın üzerinde

Sık dişini bi kere açtır o damar yolunu yeneceksin korkunu bak gör

Bugün doktorum transfer sonrası ultrason görüntüsünün fotoğrafını çekti ultrasonun arkasında da bi ekran vardı orda da eşimle benim fotoğrafım vardı üçümüzü aynı kareye aldı transfer esnasında yaşadıklarım pişmiş tavuğun başına gelmez bakın o derece ama yine de acayip keyfim yerinde ya

10 güne kadar adet gecikmesini normal karşılıyorlar. 2-3 gün daha bekle olmadı doktoruna danış söktürücü kullan canım. Biliyorum adet olamamanın da çok stresi oluyo insanın üzerinde
Olamamak değil de belirsizlik deli ediyor beni sabaha kadar gelmezse test yapcam negatif çıkarsa negatiftir ona göre artık beklerim ne zaman gelecekse benim sinirlerimi bozan gecikmesi de değil acaba ya hamileysem belirsizliği sinirlerimi bozuyor onuda yarın Sabah netliğe kavuşturacağım yarın 8. Günüm varsa çıkar yoksa yoktur artık diye düşünüyorum

Hamile olup da testte negatif çıkan çok olduğu için kafana takılıyor demi ahh biz kadınlar hepimiz aynıyız

İnşallah bu keyfin hep devam eder

Umud ediyor insan işte herşey e rağmen hep bi beklenti içindeyiz sonuçta rabbim hayırlısını nasip eylesin gerisi önemli değil
Hayırlı evlat olacaksa mutluluğumuza mutluluk katacaksa gelsin mutlu yuvalarımıza... Tabi öncelikle sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…