2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Olamamak değil de belirsizlik deli ediyor beni sabaha kadar gelmezse test yapcam negatif çıkarsa negatiftir ona göre artık beklerim ne zaman gelecekse benim sinirlerimi bozan gecikmesi de değil acaba ya hamileysem belirsizliği sinirlerimi bozuyor onuda yarın Sabah netliğe kavuşturacağım yarın 8. Günüm varsa çıkar yoksa yoktur artık diye düşünüyorum 🤣
Günaydın. Ne yaptın, ben de heyecanlandım. Hayırlısı ile güzel haberler gelsin inşallah. Kan testi mi vereceksin, kaset test mi yapacaksın

Günaydın. Ne yaptın, ben de heyecanlandım. Hayırlısı ile güzel haberler gelsin inşallah. Kan testi mi vereceksin, kaset test mi yapacaksın
Evde kendim test yaptım ama yine çıkmadı bu saatten sonra da çıkacağını sanmıyorum olsa illaki silik de olsw çıkardı testte alıştık artık yeminle şu sonuçlara 😄😄

İnşallah en kısa zamanda en kolay yoldan gelir bebişin 🤲🤲❤️
Dün değil ondan önceki gün gelen pembelik kafamı karıştırmıştı 2 gündür üstüne adet de görmeyince normalde öule olunca akıntım iyice bulanıklaşıp âdet olurdum ama hala yok ortada namussuz 😄😄😄 bugün 8. Günü olurum heralde inşallah 3 güne kadar

Evde kendim test yaptım ama yine çıkmadı bu saatten sonra da çıkacağını sanmıyorum olsa illaki silik de olsw çıkardı testte alıştık artık yeminle şu sonuçlara 😄😄
Teste verilen paralarla Dr muayene parası çıkardı 😄 ben de 2 yıl boyunca her ay yaptım, hem erken hem normal kaset hem de kan testi. Rabbim hayırla sağlıkla nasip etsin inşallah.

Kızçeler ben bugün fitile başladım hatta hayatımda ki ilk fitil deneyimim. Fitilden sonra akıntı olduğunu bunun normal olduğunu daha önce burda okumuştum. Fitili yaptıktan sonra sabah 1 saate yakın hiç kalkmadan yattım sonra işe geldim fitilden 1 buçuk 2 saat sonra akıntı olmuş su gibi birde sanki suyla hapı ezersiniz ya öyle bir akıntı bu normal mi sizce acaba ben mi yapamadım ki
selam canım, :)

benim de öyle. mantar için gynomax xl kullandım 3 gün, sonrasında gynoflor'a başladım dün gece. bu sabah bi baktım su gibi akıntı. çamaşır sırılsıklam. normal mi bilemedim.

Teste verilen paralarla Dr muayene parası çıkardı 😄 ben de 2 yıl boyunca her ay yaptım, hem erken hem normal kaset hem de kan testi. Rabbim hayırla sağlıkla nasip etsin inşallah.
Ben bu kadar gecikme yaşamazdım normalde 2-,3 günüde bekler 3 . Güne mutlaka adet olurdum öyle çok test yapan biri değildim şimdi de 1 hafta olunca belkş dedim çarşamba ya kadar da olmazsa kan vereceğim artık ben düşük yaptığım da bile gününde adet olmuştum ya ki 8 haftalıktı yani kese falan herşey vardı ona rağmen günümde adet olmuştum şimdi ilaçlar falan tam atamadım demekki kimyasal dan sonraki ilk adetim olunca eee tonlada ilaç içiyorduk günde 🤷

selam canım, :)

benim de öyle. mantar için gynomax xl kullandım 3 gün, sonrasında gynoflor'a başladım dün gece. bu sabah bi baktım su gibi akıntı. çamaşır sırılsıklam. normal mi bilemedim.
Genelde akıntı oluyormuş fitil de ama bir de doktorunuza danışın isterseniz. Ben progestan kullanıyorum 1-1 buçuk saat sonra akıntı oluyor normalmiş, fazlası geri geliyormuş

Benim transferim biraz zorluydu. Ama bu tamamen benim rahmimin yapısıyla alakalı. Nasıl ki biz kadınların en belirgin olan vulvaları bile birbirinin aynısı değil rahimler yapıları boyutları farklı olabilir. O yüzden biraz zorlu geçti benim sürecim. Ama şükür ki şuan çok iyiyim bebeğim de inşallah sonuna kadar benimle olacak 🤲🤲❤️
Aşılamayla benzer bir işlemmiş sanırım, yarında benim transferim var

U Umayumayy senin de c.tesiydi demi transferin 💃💃 normalde benim transferim 12.30 daydı ama öncekilerin işlemleri erken bitmiş herhalde tam 12de girdim ben işleme. Hatta 12de işleme ufak ufak başlamışlardı bile. Sen de saatini zamanını iyi ayarla erken ya da geç alabiliyorlar çünkü 🤷
Evet canım cumartesi ama daha saat belli değil bugün yada yarın sabah arayıp haber verecekler. Sıkışıklığı nasıl ayarladın canım

Kızlar günaydın 🌸
Bir şey sormak istiyorum, gebeliğimde 5+3 teyim ve çok şükür keseyi 20sinde gördük. Hatta doktor bir şey daha görüyorum ama anlayamadım biraz şüpheli ona bir dahakine bakalım belki ikizdir dedi. Bugün sabahtan beri kasıklarımda ağrı var. Sanki adet olacakmışım gibi. Dün akşamda bazı durumlardan dolayı sinirlendim, bugün de ağrı hissedince tedirgin oldum. Herhangi bir kanama vs yok çok şükür. Böyle bir durum yaşayan var mı, yoksa gelişmekte olduğu için mi bu ağrılar

Evet canım cumartesi ama daha saat belli değil bugün yada yarın sabah arayıp haber verecekler. Sıkışıklığı nasıl ayarladın canım
1 saat kala ufak ufak su içmeye başla canım su içerken yürü odanın içinde. Tahminimce yarım lt su yetecektir. Ama doktorum bana bu durum kişinin idrar torbasının boyutuyla şekliyle ve kişinin o idrarı ne kadar tutabileceğiyle de alakalı dedi kasları kast etti herhalde 🤷

Kızlar merhaba şimdi doktordan geldik meğerse ikizmiş bizimki. 😊 İki kese iki kalp atışı duyduk. Çok değişik duygular içerisindeyim hem çok sevindim hem çok korktum. Rabbim kolaylıklar versin inşallah 🙏
Maşallah 🧿 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🌸

Kızlar merhaba şimdi doktordan geldik meğerse ikizmiş bizimki. 😊 İki kese iki kalp atışı duyduk. Çok değişik duygular içerisindeyim hem çok sevindim hem çok korktum. Rabbim kolaylıklar versin inşallah 🙏
Tütütü🧿🧿☺️Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲🤲🥰 gebelik doğum bebeklerini büyütme... Tüm sürecin kolaylıklarla geçsin inşallah 🤲🤲🌺

1 saat kala ufak ufak su içmeye başla canım su içerken yürü odanın içinde. Tahminimce yarım lt su yetecektir. Ama doktorum bana bu durum kişinin idrar torbasının boyutuyla şekliyle ve kişinin o idrarı ne kadar tutabileceğiyle de alakalı dedi kasları kast etti herhalde 🤷
Benim heyecandan gelir zaten 1 de ben 1 bardak su içsem kaç kere wc ye sefer ederim 🤣🤣gerçi sonta falan takarlar korkusuna tutarım 🤣🤣 inşallah bebişin şu an sana tutunmaya çalışıyordur canım, kurbanı bebişinle karşılarsın inşallah 🥰 test tarihin ne zaman peki? Birde tekrar iğne falan verdi mi

Ayyy ne güzel. Çift embriyo muydu? Hayırlı olsun,Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah, sağlıklı bir gebelik olur inşallah 🥰💗

Yaaa iki kere maşallah canım 😍😍 ikisi de bırakmamış annesini, senin bebeğin olmak istemişler, ne mutlu sana 🤗🤗 korkularını bi kenara koy sevincini yaşa 🌸🌸🤣

Merhabalar. Ben de bugün ilk ultrasona gittim kalp atışını gördük. Embriyo da 1 cm olmuş. Çift transferdir ama 1 embriyo var. Transferin 9.günü kanamam olmuştu muhtemelen biri gitti diye düşünüyordum zaten. Ama kesenin arkasında kanama alanı varmış. Hala düşük riski var dedi. Karından muayene etmesine rağmen, hastaneden çıktığımdan beri bel ve bacak ağrısından ölüyorum. Anlamadm neden böyle oldu🙄 bide ilk kan tahlilleri toksoplazma rubella vs bakılmamıştı onları istedi ama çok tutuyor diye sağlık ocağında yaptırayım dedim.

X