2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

U Umayumayy senin de c.tesiydi demi transferin normalde benim transferim 12.30 daydı ama öncekilerin işlemleri erken bitmiş herhalde tam 12de girdim ben işleme. Hatta 12de işleme ufak ufak başlamışlardı bile. Sen de saatini zamanını iyi ayarla erken ya da geç alabiliyorlar çünkü

Kızlar 6 yada 7 temmuz transfer için hazırlanalım dedim Dr, gün 3 tane estrofem alıyorum. Acayip uykum geliyor, sürekli uyumak istiyorum. Estrofemin böyle yan etkisi sizde de oldu mu?
bendede oluyor baş dönmesi iç geçmesi gibi, bu gün okulda içtim 1 saat kendime gelemedim 1 saat sonra hafifledi etkisi

2 gün önce bahçeden nane toplamıştım temizleyip serdim kurutmak için. Şimdi nanelerin olduğu yere güneşe uzandım hem çocuğum güneşten faydalanıyor hem de nane kokusu alıyo missss

Kızlar 6 yada 7 temmuz transfer için hazırlanalım dedim Dr, gün 3 tane estrofem alıyorum. Acayip uykum geliyor, sürekli uyumak istiyorum. Estrofemin böyle yan etkisi sizde de oldu mu?
Progestan kullanıyor musun. Ben hem fitil hem iğne olarak kullanıyorum uyku yapıyor. Kullanıyorsan belki onun etkisidir

18i teansfer oldum bugün normal gebelik testi aldım negatif çıktı erken mi acaba pozitife döner mi test yapan oldu mu hiç

Çok geçmiş olsun artık tadını çıkar içinde bebiş var

Peki benim hala adet olmamam çıldıracağım valalhi bugün 7. Günü geciken gün olarak da 35 . Günü gecikmenin 4. Sabahı yani üç gün gecikmeyle test yapmıştım tek çizgi çıktı dün böyle akıntımda hafif pembelik geldi öğlenden sonra dedim gelicek hadi akşsm oldu hala gelen giden yok sadece akşam yine akıntım da ip gibi kırmızılık vardı anlamıyorum gerçekten adet olucam mı olmucsm mı adet şişkinliğim yok karnımda ağrım da yok doğru düzgün normalde adetim gelmeden önce öyle akıntımda ip gibi görürdüm adet olucam derdim ama 1 buçuk gün oldu gelmiyor da kafayı yicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…