2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ah canım benim kıyamam inşallah bu son olur sonraki çekeceğin tek acı doğum sancısı olsun inşallah rabbim bu sefer kucağına almayı nasip eylesin 🤲🤲
İnşallah canım ya hepimizin çekeceği tek acı doğum sancısı olsun 🤲🤲🌺 burdaki herkesin transfer süreci çok çok kolay geçer inşallah 🤲🤲❤️

Kendimi çok mutlu hissediyorum ama ayrı bi mutluluk var içimde geçenki transferden çok çok daha farklı çok daha güzel... Çok daha zorlu olduğu için herhalde 😅😅( ne kadar çok "çok" kelimesi kullandım ya🤭🤭😅😅)
ohh ne güzel sağlıkla kucağına aldığını da duyarız inşallah 🙏🏻 allahım can versin bebeğine sağlıkla rahminde büyümeyi nasip etsin☺️

Kendimi çok mutlu hissediyorum ama ayrı bi mutluluk var içimde geçenki transferden çok çok daha farklı çok daha güzel... Çok daha zorlu olduğu için herhalde 😅😅( ne kadar çok "çok" kelimesi kullandım ya🤭🤭😅😅)
İşte hep böyle pozitif görelim seni👍🏻 Sonucu çok güzel olacak inşallah. Miniğin sıkı sıkı tutunsun🙏🏻

Ryamm Ryamm doktorum da baktı transfer zor oluyo işlem esnasında bi doğsun poposuna benden iyi bi şaplak yiyecek diyo 😅😅😅
İnşallah canım ya hepimizin çekeceği tek acı doğum sancısı olsun 🤲🤲🌺 burdaki herkesin transfer süreci çok çok kolay geçer inşallah 🤲🤲❤️
Ay normal doğum da sıkıntı olur mu ki acaba sende şimdi 🤭 hepimiz için atsınbi şaplak hak ediyorlar 😄😄😄😄

Maşallah ne güzel 😍 benimde çocukluk arkadaşımın yıllarca olmadı, tup bebekte tutmayınca evlatlık aldı. cocuk buyudu falan sonra acaba yine tup bebek denesek mi derken hamile kaldığını öğrendi ve doğan çocuğun ismini evlat aldigi oğlu koydu ☺️
Yaaaa o bir çocuğu sevinndirmiş, Rabbim de onu. Evlatlık aldıktan sonra çocuğu olan bir çok kişi var zaten

Bugun yada yarına seni araya sıkıştırırlar ins oncesinde halletmen dedigin gibi iyi olur sonra agri sizi oldugunda zorlanırsın
Gittim canım az önce doktorum transferden önce gidebilirsin dedi. Normalde haftaya gün vericekti durumu anlattım birisi de randevu almış ama kesin gelicem dememiş sizi ararım falan demiş ama aramamış onun yerine aldı. Yarın 17.30 da dolgu sökülüp tekrar yapılacak film falan çekti elimizde bulunsun bişey olursa hamilelik durumunda ordan bakar doktorunun da onayıyla müdahale ederiz, genelde gebeliğin ilk 3 ayı ve son 3 ayı gerekmedikçe müdahale etmiyoruz falan dedi. Devletle falan uğraşmadım artık direk özele gittim çünkü bizim burda sıra bulması çok çok zor

Git git canım ihmal etme 🌺
Doktoruma danışıp gittim canım. Yarın 17.30 da dolgu sökülüp yenisi yapılacak. Film de çekti en azından hamilelik olursa elimizde bulunsun ağrın falan olursa doktorunun da izniyle müdahale edebilelimm dedi. Çok gerekmedikçe ilk 3 ay ve son 3 ay işlem yapmıyorlarmış öyle söyledi

Ay normal doğum da sıkıntı olur mu ki acaba sende şimdi 🤭 hepimiz için atsınbi şaplak hak ediyorlar 😄😄😄😄
Aahahhahs evet 🤭🤭 sağlıkla tutsun da normal olamazsak sezeryan oluruz. Zaten bugün transfer esnasında normal doğumu epey düşündüm ve uzaklaşıyorum galiba bu fikirden 😅😅😅

Doktoruma danışıp gittim canım. Yarın 17.30 da dolgu sökülüp yenisi yapılacak. Film de çekti en azından hamilelik olursa elimizde bulunsun ağrın falan olursa doktorunun da izniyle müdahale edebilelimm dedi. Çok gerekmedikçe ilk 3 ay ve son 3 ay işlem yapmıyorlarmış öyle söyledi
Anladım canım tekrardan çok çok geçmiş olsun. Önlemini alman iyi oldu için rahatlar en azından 🥰

İnşallah sana sağlıkla tutunur bebişin. Bol bol konuş onla onu ne kadar çok istediğini bilsin ve sana sımsıkı tutunup bırakmasın seni annesi. Nasıl geçti transfer peki
Benim transferim biraz zorluydu. Ama bu tamamen benim rahmimin yapısıyla alakalı. Nasıl ki biz kadınların en belirgin olan vulvaları bile birbirinin aynısı değil rahimler yapıları boyutları farklı olabilir. O yüzden biraz zorlu geçti benim sürecim. Ama şükür ki şuan çok iyiyim bebeğim de inşallah sonuna kadar benimle olacak 🤲🤲❤️

Kızlar 6 yada 7 temmuz transfer için hazırlanalım dedim Dr, gün 3 tane estrofem alıyorum. Acayip uykum geliyor, sürekli uyumak istiyorum. Estrofemin böyle yan etkisi sizde de oldu mu?

X