2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canımcım benim yumurtalarıma kalitesiz dedi doktorum biliyorsun 😂😂 glutensiz beslenmeye başladım.. arı sütü maca tozu gibi takviyeler alıyorum.. her türlü vitamin folic omega falan zaten alıyordum, onlara da aynen devam.. bunlar etki etsin biraz ağustos-eylül gibi başlayabilirim. Bu arada başka doktorlarla da görüşme niyetim var.. İstanbulda 40+ yaşta başarılı doktor önerilerine açığım 🤗
Ayy hadi bakalım inşallah etkisi olur kullandıklarının 🤲🤲🥰

İyi ve doğal avokadoyu nereden bulabiliriz? 🤷
Kuzum doğalını Akdeniz de yetiştiren insanlardan bulabilirsin ama ben a101 Den alıyorum tadını beğendim doğallığını bilemem tabi…we haftasonları indirime girebiliyormuş beş küsür TL ye almıştım geçin hafta…hafta içi 8.90 oldu…🤲🏻🫶🏻🌸

İnşallah 🙏🏼 Senden güzel haberler alınca moraller yerine gelince daha da etkili olacak 🥰
Miyositol positive diye bi takviye edici gıda var yumurta oluşumunu kalitesini destekliyor. İçinde selenyum çinko inositol vs var. Tesadüf müdür bilmem ama 3 hamileliğimde de hamile kaldığım ay bunu kullanmıştım. Önce bi doktoruna danış istersen neler neler deniyoruz bunu da denemekten zarar gelmez 🤭☺️

bende onu merak ediyorum transfere kadar nasıl beslenilmeli tutunması için neler yapılmalı gibi kafamda deli sorular :)
Bol meyve, yeşil sebze ağırlıklı yemekler süt, süt ürünleri ve yumurta ve özellikle ayran tüketmeye dikkat etmiştim ben birde nohut yemeği. Ve hergün hatta bazen günde iki kez avakado yemiştim. Zeytin yağı ceviz limon yada peynirle salata yapıp tüketiyordum. Eti çok fazla sevmediğimden yemedim ama kümes hayvanlarını tavsiye ediyor doktorlar transfer öncesi. Kırmızı et, yağlı yemekler, beyaz ekmek ve işlem görmüş çerezlerden uzak durdum aburcubur yemedim falan falan🫣 Bu transfer öncesi tabi. Transferden sonra Kabak çekirdeği dut kurusu ceviz ve bol meyve yedim.

bende onu merak ediyorum transfere kadar nasıl beslenilmeli tutunması için neler yapılmalı gibi kafamda deli sorular :)
Buda transfer sonrası doktorumun vermiş olduğu uyarı kağıdı.
Nane, nar, maydanoz, kafein, yağlı yiyecekler ve bitki çaylarını yasaklamıştı.

Eklentiler

• B9EE6686-110C-40F6-B80C-62CC52EAC651.jpeg
    B9EE6686-110C-40F6-B80C-62CC52EAC651.jpeg
    163,2 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar yarın ilk kontrolüm var daha transfer olmadım. Şu ana kadar hiç heycan yoktu ruhsuz gibiydim ama bir anda içim kıpır kıpır olmaya başladı belki yarın transfer günümde belli olur inşallah

Kızlar yarın ilk kontrolüm var daha transfer olmadım. Şu ana kadar hiç heycan yoktu ruhsuz gibiydim ama bir anda içim kıpır kıpır olmaya başladı belki yarın transfer günümde belli olur inşallah
Hadi bakalım inşallah güzel ilerler sürecin 🤲🤲❤️önce bi muayene eder kan tahlili yapar (inşallah değerlerin transfere uygun çıkar) sonra da ara ara kontrollere çağırıp rahim duvarının kalınlığını takip eder hemen transfer günü belli olmaz yani🌼 ama herkesin süreci aynı olmaz tabiki doktora ve kişinin kendisine göre değişir 🥰🥰

Kızlar selam. 2 gündür çokboğazlarım ağrıyordu ve ateşim yükseliyor ara ara. Şüphelendiğim için covid testi yaptım ve pozitif çıktı. Yarın sabah hemşireye msj atıcam ama benzer bir şey yaşadınız yada duydunuz mu? Yani daha hamileliğin bu kadar alında bebeğe zararı olur mu? Bağışıklık baskılayıcı da kullanıyordum😔 çok ters zamanda oldu 😑

Hadi bakalım inşallah güzel ilerler sürecin 🤲🤲❤️önce bi muayene eder kan tahlili yapar (inşallah değerlerin transfere uygun çıkar) sonra da ara ara kontrollere çağırıp rahim duvarının kalınlığını takip eder hemen transfer günü belli olmaz yani🌼 ama herkesin süreci aynı olmaz tabiki doktora ve kişinin kendisine göre değişir 🥰🥰
Bugün adetim başlayalı 10.gün canım adetliyken hiç kontrol olmadım bu opu dan sonra ki ilk kontrolüm bakalım inşallah güzel geçer. Prolaktin değerim yüksekti ilaç kullandım düştü ama tekrar da çıkabiliyormuş umarım çıkmaz. Birde burda okuyorum herkes adetin 2.yada 3.günü gidiyor kontrole ben 10.gün gidecem galiba doğal sikluzla transfer edilecek

X