2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar ben yine dayanamadım ve test verdim. İlki tutmayınca, bu defa orada olduğunu bilmek iyi hissettirdiği için 2 güne bir kan veriyorum 😂 Birde doktor 21inde kese kontrolü dedi zaman hiç geçmiyor. Size de öyle mi, yoksa ben mi çok takıntı yaptım 😂
Benim ilk kan vermeyi bekleyişim heyecanlıydı zaman gecmiyordu, zaman geldi o zamanda dr a gitmek istemedim 😄😄 ama mecbur gittim tabii. Bir hafta sonrasına 2.kan verme randevum vardı o hafta cokkk rahat gecti. Simdi de 21 inde ultrason randevum var hem rahatım hemde nadir de olsa umarım hersey güzel geçer, kese görünür su olur bu olur demeye baslayinca başka oyalanacak bisey bulup kafayı dağıtıyorum. Bizim doğuma kadar böyle geçer diye düşünüyorum 😅😅😅

Benim ilk kan vermeyi bekleyişim heyecanlıydı zaman gecmiyordu, zaman geldi o zamanda dr a gitmek istemedim 😄😄 ama mecbur gittim tabii. Bir hafta sonrasına 2.kan verme randevum vardı o hafta cokkk rahat gecti. Simdi de 21 inde ultrason randevum var hem rahatım hemde nadir de olsa umarım hersey güzel geçer, kese görünür su olur bu olur demeye baslayinca başka oyalanacak bisey bulup kafayı dağıtıyorum. Bizim doğuma kadar böyle geçer diye düşünüyorum 😅😅😅
Aaa randevularımız aynı tarihte. Ay inşallah sağlıkla büyürler canım benim 😘 Güzel haberlerimizi veririz birbirimize 🧿

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun bu yolda öncelikle yolumuz çok zorlu geçen test vermeye gidicem demiştim dün gittim değer çok şükür 447 çıktı 🥰 yarın tekrar vericem Allah’ın izniyle her şey olumlu ilenrler inşallah Rabbim devam ettirerek mutluluğumuzu arttırsın hepimizin emekleri boşa çıkmasın inşallah sağlıkla sıhhatle 🤲🏻🤲🏻🥳🥳🥳🥰🥰🥰🥰
Tebrik ederim 🙏sağlıkla ilerlesin süreç inşallahhh🤲🏻🤲🏻🥰🫶🏻🌸

kızlar selam, ay şu pozitif haberleri beni çok çok mutlu ediyor, topluca cevaben annelerine sıkı sıkı tutunsunlar :) sırayla darısı tedaviye başlayanlara gün sayanlara v. :) yarın histereskopim var, güzel temiz çıkayım inşallah :) sonrasında başlasın yeni süreç, inşallah bu son olsun, bu arada estroferm önceden yarım kaldı bende, ilaçlara başlattığında yenilerini bulana kadar onla idare ederim , hepimizin süreci dolu göbüşlerle ve gülen yüzlerle olsun :)
O zaman sıra sende inşallah önce temiz çıksın sonuç sonra transfere bismillah we devamında pozitif haberlerini alalım inşallah…🙏😍🌸🫶🏻

Canım öncelikle tebrik ederim sağlıcakla büyüt inşallah oksaparla başım belada benimde her gün göbekten ellerim titreyerek vurunuyorum lanet olası iğneyi dün bi damla kan geldi sonrasında da morardı korktum bende bişey olur mu ki hastaneye gitsem mi
Benim de arada iğne batırma şeklimden mi bilmiyorum kanatıyorum arada, sıkıntı olmadı şimdiye kadar🤷🏼‍♀️

Kızlar ben yine dayanamadım ve test verdim. İlki tutmayınca, bu defa orada olduğunu bilmek iyi hissettirdiği için 2 güne bir kan veriyorum 😂 Birde doktor 21inde kese kontrolü dedi zaman hiç geçmiyor. Size de öyle mi, yoksa ben mi çok takıntı yaptım 😂
Benimde cuma günü ama düşünmemeye çalışıyorum oyalıyorum kendimi bişiilerle aklıma gelince aşırı heyecanlanıyorum çünkü🙈🙈inşallah minişlerim benimledir👶👶ve inşallah seninde bebişin sağlıklıdır🤲🏻🤲🏻🤲🏻Herşey yolundadır umuyorum🙏🙏

Amh degeri degismez diyolar, ama yorumlara bakiyorum 2 ayda bile fark ediyor diyenler olmus, benim 0.89, regli olmayi bekliyoruz tedavi icin. Bu isin sirri nedir ?

Kizlarr nisan ayinda tup bebek yaptiriken amh degerim 0.84 du bugun adetin 3. Gunu hormonlara baktirdim ve amh bakılsın dedim degerim 1.74 geldi boyle bir sey yasayan var mi aranizda
Amh degismez diyolar :) masAllah ne guzel olmus. Sirri nedir bu isin ? Benimde 0.85 cikti.
Hasta olmayi bekliyorum tedavi icin

Benimde cuma günü ama düşünmemeye çalışıyorum oyalıyorum kendimi bişiilerle aklıma gelince aşırı heyecanlanıyorum çünkü🙈🙈inşallah minişlerim benimledir👶👶ve inşallah seninde bebişin sağlıklıdır🤲🏻🤲🏻🤲🏻Herşey yolundadır umuyorum🙏🙏
İnşallah canım, güzel haberlerini bekliyoruz 🙏 Miniklerin sağlıkla tutunsun inşallah sana 🧿
Allah razı olsun 😍❣️

Amh degeri degismez diyolar, burda bir cok kisinin 3 4 ay icinde yukseldigini gordum. Kocaman masAllah tabi. Sirri nedir ?
Bende öyle biliyorum canım.hatta iki aşılama oldum, iki yumurta takibi kesin düşmüştür amh dedim ama düşmemiş.
Genelde sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, omepaQ10, balık yağı, arı sütü bal propolis bir kaç ay da hayıt suyu içmiştim. Adet ağrım da baya azaldı hatta.

Bende öyle biliyorum canım.hatta iki aşılama oldum, iki yumurta takibi kesin düşmüştür amh dedim ama düşmemiş.
Genelde sağlıklı beslenmeye çalışıyorum, omepaQ10, balık yağı, arı sütü bal propolis bir kaç ay da hayıt suyu içmiştim. Adet ağrım da baya azaldı hatta.
omepaQ10 ne idi canım :)

X