2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba kızlar, bugün kalp atışını duydum çok şükür bebişin🤗
6hafta 4 günle uyumlu dedi doktor. Ama ilaçları 12. Haftaya kadar kullanmanızı tavsiye ediyoruz dedi. Normal kadın doğum doktoruna gideceksin, o önerirse bırakabilirsin dediler. Sizde durum nasıl, bıraktığınız ilaçlar var mı🙈 geçen hafta prednolü bırakmıştım sadece.
Estrofem 3 gün sonra bitecek lutinus da 2 hafta sonra.diğerleri bitti

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun bu yolda öncelikle yolumuz çok zorlu geçen test vermeye gidicem demiştim dün gittim değer çok şükür 447 çıktı 🥰 yarın tekrar vericem Allah’ın izniyle her şey olumlu ilenrler inşallah Rabbim devam ettirerek mutluluğumuzu arttırsın hepimizin emekleri boşa çıkmasın inşallah sağlıkla sıhhatle 🤲🏻🤲🏻🥳🥳🥳🥰🥰🥰🥰

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun bu yolda öncelikle yolumuz çok zorlu geçen test vermeye gidicem demiştim dün gittim değer çok şükür 447 çıktı 🥰 yarın tekrar vericem Allah’ın izniyle her şey olumlu ilenrler inşallah Rabbim devam ettirerek mutluluğumuzu arttırsın hepimizin emekleri boşa çıkmasın inşallah sağlıkla sıhhatle 🤲🏻🤲🏻🥳🥳🥳🥰🥰🥰🥰

Ayy maşallaj çok şükür çok güzel değer 🤩🤩 sağlıkla devam etsin inşallah

Çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun inşallah miniğin. rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım 🙏🧿

Kızlar ben yine dayanamadım ve test verdim. İlki tutmayınca, bu defa orada olduğunu bilmek iyi hissettirdiği için 2 güne bir kan veriyorum 😂 Birde doktor 21inde kese kontrolü dedi zaman hiç geçmiyor. Size de öyle mi, yoksa ben mi çok takıntı yaptım 😂

Kızlar ben yine dayanamadım ve test verdim. İlki tutmayınca, bu defa orada olduğunu bilmek iyi hissettirdiği için 2 güne bir kan veriyorum 😂 Birde doktor 21inde kese kontrolü dedi zaman hiç geçmiyor. Size de öyle mi, yoksa ben mi çok takıntı yaptım 😂
İlk transferimde benim de böyleydi iki güne bir kan vermeye 6. günde başlamıştım hatta değerler nasıl çıkacak diye iki hastanede birden verdiğim de olmuştu 😂 o sebeple gayet normal canım😂 Rabbim sonunu güzel eylesin inşallah sağlıkla sıhhatle hayırla tüm isteyenlere nasip olsun 🥰🥰🥰

İlk transferimde benim de böyleydi iki güne bir kan vermeye 6. günde başlamıştım hatta değerler nasıl çıkacak diye iki hastanede birden verdiğim de olmuştu 😂 o sebeple gayet normal canım😂 Rabbim sonunu güzel eylesin inşallah sağlıkla sıhhatle hayırla tüm isteyenlere nasip olsun 🥰🥰🥰
Amin canım inşallah 🙏

Sizin 12 hafta olmuş ne güzel😍
Ben en çok oksaparı bırakmak istiyorum, göbeğim morardı çok acıyor artık😓
Bende lekelenme olduğu için kesmişlerdi.lekelenme bitince tekrar kan sulandırıcı başlayacaklar ama hangisini başlarlar bilmiyorum.oksapar çok kötü gerçekten inşallah corasprin başlarlar

Sizin 12 hafta olmuş ne güzel😍
Ben en çok oksaparı bırakmak istiyorum, göbeğim morardı çok acıyor artık😓
Canım öncelikle tebrik ederim sağlıcakla büyüt inşallah oksaparla başım belada benimde her gün göbekten ellerim titreyerek vurunuyorum lanet olası iğneyi dün bi damla kan geldi sonrasında da morardı korktum bende bişey olur mu ki hastaneye gitsem mi

X