2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar dün hamile olduğumu öğrenmiştim ama bu gün yürüdükce kasıklarımda bacaklarıma kadar vuran ağrı bazen yanar gibi rahimde bir doluluk var normalmi acaba hamile kalan arkadaşlarım sizdede öyle olmuşmuydu

Merhaba sorum var biz yurtdişindan gelecez ve şişli memorial ile acıbadem maslak arasında kaldık nereyi tavsiye edersiniz? Eş faktörlü

Merhaba sorum var biz yurtdişindan gelecez ve şişli memorial ile acıbadem maslak arasında kaldık nereyi tavsiye edersiniz? Eş faktörlü
Ben yaklaşık 10 yıl önce sisle memorial da tup bebek yaptırmıştım. Hastane güzel ama dr umdan memnun kalmamıştım. Burada çoğunlukla acibadem de tedavi olanları görüyorum. Sen arastirmaya devam et tam icine sinsin, istersen search kısmına da hastane isimlerini yazıp aratabilirsin

Ben sisli memorialdeyim ilk transferim kimyasal oldu, ikincinin sonucunu 18’inde öğrenicem. Doktorlar hastane laboratuvar konusunda çok iyi. Embriyologları çok iyi. İkisiyle de ön görüşmeye git ona göre karar ver🤩 ben bahçeci ve sisli arasında kalmıştım görüştükten sonra sisliye karar verdim

Kızlar dün hamile olduğumu öğrenmiştim ama bu gün yürüdükce kasıklarımda bacaklarıma kadar vuran ağrı bazen yanar gibi rahimde bir doluluk var normalmi acaba hamile kalan arkadaşlarım sizdede öyle olmuşmuydu
Transferin 19.günü we ara benim de oluyordu ama iki gündür kaşık ağrısından ölüyorum bacağıma wuruyor ağrı umarım hayra çıkar ağrılarımız 🤲🏻🤲🏻

E eesralp nasıl canım? Gunlerin nasıl geciyor
Ahhh kuzum teşekkür ederim gayet iyiyim elhamdülillah ama iki gündür bacağıma wuran bi kasık ağrısı çekiyorum☹️Ewdeyim genelde arada çıkıyorum minnoşlarla konuşuyorum arada🤭🤭sen nasılsın?buğünkü değerin sonucu çıktı mı?aklıma geliyorsun arada ne durumdasın diye 🤭🤲🏻🥰🌸

Transferin 19.günü we ara benim de oluyordu ama iki gündür kaşık ağrısından ölüyorum bacağıma wuruyor ağrı umarım hayra çıkar ağrılarımız 🤲🏻🤲🏻
Çalışıyorum bazen yürümem gerekiyor yürürken çok zorluyor anlamadımki umarım sıkıntısız atlatırız bu süreci

Ahhh kuzum teşekkür ederim gayet iyiyim elhamdülillah ama iki gündür bacağıma wuran bi kasık ağrısı çekiyorum☹️Ewdeyim genelde arada çıkıyorum minnoşlarla konuşuyorum arada🤭🤭sen nasılsın?buğünkü değerin sonucu çıktı mı?aklıma geliyorsun arada ne durumdasın diye 🤭🤲🏻🥰🌸
Kendini çok yorma canım, yürüyüşlerini azalt biraz istersen. Kasik bel agrilari gün içinde ara ara beni de yokluyor ama dün ilk kez tansiyonum çok düştü. Araştırmalarımıza göre ilk aylar olabiliyormuş 🤓 aynen sende benim aklimdasin 😍 Rabbim bu yolda sağlıkla beraber ilerlemeyi nasip etsin 🥰 simdi sonuc çıktı güzel şükür, bikaç saatede hastaneden arayıp 2-3 hafta sonrasına dr rabdevusu verirler artık.

Söyledim canım. Oda 21inde kese muayenesi için gel ilaçlara da devam et dedi. Vajinal muayeneymiş, keşke ultrason olsa 😂
😍😍 benide simdi aradilar 21 inde ultrason tarihi verdiler ama karından. Yaşadığım yerde ilk aylar vajinal bakılmıyor. Eğer vajinal istemiyorsan tarihi ileri atabilirsin karin ultrasonu icin

Günaydın kızlar, okuduğum anladığım kadarıyla buradaki herkes inançlı☺️
Ben de nerden aklıma geldiyse bilmiyorum ama tam embriyo transferi yapılırken 3 ihlas, 1 fatiha okudum. Bir anda, bunu okursam transferim başarılı olur ve bebeğim tutunur diye geçti aklımdan. Çok şükür olumlu oldu sonucum. Tabii ki nasip ama denemek isteyen olursa diye paylaşmak istedim🤲
Buradaki herkes ne kadar çok çocuk sahibi olmak istiyor biliyorum, inşallah emeklerinizin karşılığını en kısa zamanda alırsınız. Kalbim sizinle🌸
😍 kutlarım canimmmm maşallah. Aro 😘 bizde 3 ihlas 1 fatiha, bir gün öncesinde 100 er ayetel kursi vb.. okudukta okuduk 😅😅😅 simdide ilk 4 ay okunması makbul şeyler var onlara basladim. Yanı pozitif olsada bebegin kafasinin çıktığını görene kadar durmak yok 🤣🤣🤣

İnşallah senin de sonucun çok güzel olur 🤲🏼🤲🏼🤲🏼çok heyecanlıyım Temmuz yada Ağustos a kalıyor benim transfer adet durumuna bağlı artık. Taze transfer olur demişti bugün donmuş yapacağım dedi.
Hakkında hayırlısı olsun canım benim toplam 4 transferim oldu 2 si donmus embriyoydu ve sadece donmuslar tuttu 🙃 inşallah sende güzel sonuçlar alırsın

X