2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhaba kızlar,
Benim beta hcg değerlerim günlere göre şöyle ;
10. Gün 16,4
12. Gün 41.7
15. Gün yani bugün 50.67

Doktoruma gönderdim az önce, az yükselmiş 2 gün sonra tekrar kan ver demiş. Bu şekilde az az yükselip sağlıklı gebelik elde eden var mı ?

ay sonucunda bulalımda en onemlısı o canım yaaa,
hayırlı olsun ınsallaahh sonucun cok guzel olur
İnşallah senin de sonucun çok güzel olur 🤲🏼🤲🏼🤲🏼çok heyecanlıyım Temmuz yada Ağustos a kalıyor benim transfer adet durumuna bağlı artık. Taze transfer olur demişti bugün donmuş yapacağım dedi.

İnşallah senin de sonucun çok güzel olur 🤲🏼🤲🏼🤲🏼çok heyecanlıyım Temmuz yada Ağustos a kalıyor benim transfer adet durumuna bağlı artık. Taze transfer olur demişti bugün donmuş yapacağım dedi.
amınnn canım ınsallaah,
bende temmuz sonu başlasam ancak eylulde olur sanırım hersey ıyı gıderse,
olsun dondurulmuşda şans daha fazla dıye okudum,
hem rahim de dinlenmiş oluyor :) :KK36:

amınnn canım ınsallaah,
bende temmuz sonu başlasam ancak eylulde olur sanırım hersey ıyı gıderse,
olsun dondurulmuşda şans daha fazla dıye okudum,
hem rahim de dinlenmiş oluyor :) :KK36:
Aynen öyleymiş dinlenince daha iyi olur diyorlar.bugün iğneye başlayacağım eşime ısrar ediyorum iğnemi vur diye yapamam diyor ben zaten iğneden korkuyorum kendime yapamam sağlık kabinine gideceğiz. Hemşire de o kadar anlattı nasıl yapacağımızı cesaretimiz yok 😂😂😂

Aynen öyleymiş dinlenince daha iyi olur diyorlar.bugün iğneye başlayacağım eşime ısrar ediyorum iğnemi vur diye yapamam diyor ben zaten iğneden korkuyorum kendime yapamam sağlık kabinine gideceğiz. Hemşire de o kadar anlattı nasıl yapacağımızı cesaretimiz yok 😂😂😂
:) kac ıgne kullanacaksın gunde ?
birde saatlerini doktor mu belırlıyor, ben çalısıyorum ya bıde nasıl yapcam bakalım iğnelerimi...
saglık kabını varsa gıt daha ıyı olur canım.

:) kac ıgne kullanacaksın gunde ?
birde saatlerini doktor mu belırlıyor, ben çalısıyorum ya bıde nasıl yapcam bakalım iğnelerimi...
saglık kabını varsa gıt daha ıyı olur canım.
Günde bir tane saati doktor söyledi 4 te olacak saati geçirme sakın dedi. 3 tane vitamin ve cetrotide iğne yerine hap verdi onu da günde 3 tane alıcam.Cuma’ya kadar cuma kontrol var sonrasında değişiklik olabilir

kızlar 16 hazşranda histereskopi oluyorum, deneyimlerinizi anlatır mısınız :) sonrasında neler gelecek başıma :)
😂şimdi şöyle tabi herkeste farklı olabilir benimkini anlatayım. Histereskopi oldum bir hafta sonra lucrin iğnemi evde kendim yaptım adetin üçüncü günü estrofem folik asit ve coraspin içmeye başladım 22. günü transferimi oldum 🥰 transferimin transfer gününü saymazsak 9. günü

😂şimdi şöyle tabi herkeste farklı olabilir benimkini anlatayım. Histereskopi oldum bir hafta sonra lucrin iğnemi evde kendim yaptım adetin üçüncü günü estrofem folik asit ve coraspin içmeye başladım 22. günü transferimi oldum 🥰 transferimin transfer gününü saymazsak 9. günü
ayyyyy heyecan heyecan bende deli heyecan :KK70:

Merhaba kızlar,
Benim beta hcg değerlerim günlere göre şöyle ;
10. Gün 16,4
12. Gün 41.7
15. Gün yani bugün 50.67

Doktoruma gönderdim az önce, az yükselmiş 2 gün sonra tekrar kan ver demiş. Bu şekilde az az yükselip sağlıklı gebelik elde eden var mı ?
Canısı benim ilk transferde rakamlar hemen hemen böyleydi ve kimyasal oldu. Hatta o zamanlarda arkadaşlar örnek vermişti bi ablanında böyleydi değerleri ve doğumunu yaptı kötü düşünme diye. Yani varmış değer düşmediği sürece hep bi umut var 🥰

Günde bir tane saati doktor söyledi 4 te olacak saati geçirme sakın dedi. 3 tane vitamin ve cetrotide iğne yerine hap verdi onu da günde 3 tane alıcam.Cuma’ya kadar cuma kontrol var sonrasında değişiklik olabilir
anladım kuzum, bende artık ıs yerınde yaparım ıgnelerı :)
tuvalette bayılmazsam ıyı...
şifa olsun canım inşallaahh

Kendine zor biri yapsın bari yakın arkadaşın falan.iğneler çok küçük ama bende fobi var ondan yapamıyorum.Allahım yüzümüzü güldürsün🤲🏼🤲🏼🤲🏼
asılamada ıgne kullanmıstım bırde 4 kere çatlatma ıgnesı kuzum, ter ata ata yapmıştım..
bunlarda nasıl olur bakalım.
ammiiiinnn inşallaahh

X