2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Pazartesi kontrolüm var soracağım doktora uzun süre kullanacaksam rapor falan çikartayim. Hamile kalmaya çalisana kadar zaten cepte nevar ne yok boşalttık inşallah hamilelikte böyle olmaz
10 ila 12.haftaya kadar kullandırıyolarmış genelde sen de bi 5-6 hafta daha kullanırsın muhtemelen🥰 ilk transferde tutacağını bilsek sağlıkla ilerlese gözümüze gelmez parası batsın da. Tutmayınca boşuna kullanmış oluyo insan o ilaçları iğneleri gerçekten çok can sıkıcı 🙄

Selam canlar
Ayy cnm skldi biraz ya
Gebelik testine kadar olan ilaclarim karmaşık günlerde bitiyor
Biri cumartesi günduz bitiyor akşama kalmıyor
Biri pazartesi biri Çarşamba eltime yazdır dedim ama yazmıyor çoğu yaşlı olmadığı sürece ogf köydeyim inme sansimda yok otobüsler haldir haldir ne yapcam 🥺 stres yaptım şimdiden
Sağlık ocağı gebelere yardımcı oluyoruz demişti bir sordurun isterseniz. Ben gidip yazdırıyorum mecbur.

10 ila 12.haftaya kadar kullandırıyolarmış genelde sen de bi 5-6 hafta daha kullanırsın muhtemelen🥰 ilk transferde tutacağını bilsek sağlıkla ilerlese gözümüze gelmez parası batsın da. Tutmayınca boşuna kullanmış oluyo insan o ilaçları iğneleri gerçekten çok can sıkıcı 🙄
Merhaba bugün kalp atışı için gittim, görüntüsünü gördük sesini duyamadık. Çarşamba tekrar çağırdılar. Çarşambadan sonra bazı ilaçları kesicez dediler. Benim de hep üç günlük filan kaldı ilaçlarım ama pazartesi gidip sağlık ocağında yazdırcam mecbur. Bu arada oksaparı filan fazla yazsa bile doktor eczane tek bir tane veriyor. Karşılamıyomuş devlet biri bitmeden ikinciyi.

selamlar ben de 43 yaşındayım. tüp bebek düşünüyoruz ama 2 doktor arasında kararsız kaldım. çağdaş aslan. diğeri aret kamar. bunlarla ilgili yaorumlarınızı alaabilir miyim. denizliden istanbula gidiş geliş yapacagız.
Diğer doktoru duymadım ama arkadaşım Aret kamar a gitti ve ilk denemede gebelik elde etti hemde hiç adet olamıyordu. Üstelik hasta takibini ve hasta tutumunu çok beğenmişti arkadaşım. Ama tabi tamamen size kalmış gidip gitmemek ben sadece bildiğimi aktardım

Senin yine iyi benmki tam bi rezillikdi bna sabah 8 de burda ol dediler 7.30da kapida bekliyodum basladim su icmeye anam sıkıstim alan yok sordum az yap sonra bekle heran cagiririz dediler bekle babam bekle öglen oldu yok yine sıkıştım sordum yine yarim yaptim saat ikiye geliyodu megersem 11 tane yumurta toplama varmis bni en sona almışlar aglama krizine girdim kapidakiler fln herkezi takiyom önce koridorda bagirdim cagirdim kim seye bole yapmadılar bnim durumum daha kotu fln die iceri girdim icerde agliyorum altima yapcam bole seymi olur deseydin iz öglen gelirdim baslardim su icmeye iceri aldilar anam buseferde icerde beklettiler üstüm basım giyinik ordada iki kez wc ye gittim sonra beni aldilar ay cok kötüydü ve o kadar wcyye girmeme rağmen doktor cok iyi sıkışıklığın dedi o gunde agladim hıçkıra hıçkıra yani 😁😁 3.15 de islem bitmişti aglamasam sesimi cikarmasan bekliccektim daha 😁

Hahahahah öyle yapıyolar malesef benide 12’den beri su iç diyolar ama ben yavas yavas iciyorum çözdük artık😂😂😂

Hahahahah öyle yapıyolar malesef benide 12’den beri su iç diyolar ama ben yavas yavas iciyorum çözdük artık😂😂😂
Bizim orasi hep ilk transfer leri alirdi bnm sansima en sona bıraktılar iste deneyimsizlik bndeki ne biliyim artik çözdüm inşallah tutarda ikinci olmaz ya 😁 sıkıntılı bir serüven 😁

Bizim orasi hep ilk transfer leri alirdi bnm sansima en sona bıraktılar iste deneyimsizlik bndeki ne biliyim artik çözdüm inşallah tutarda ikinci olmaz ya 😁 sıkıntılı bir serüven 😁

Ayy inşallah ikinci kez aynı şeyleri yaşamak ekstra stresli gerçekten🙄 Kavuşalım yavrularımıza 🥲

İyi bari çok şükür🙏Geçen gün bana doktor enox u yazmıştı güna dolmamış diye eczacı vermedi hemşirede ödünç veriyorlar ödünç iste dedi eczacı veremem demişti…şanslıymışsın,şükür halletmişsin🙏🌸
Aynen canim bende çok şaşırmıştım çok şükür 🥰

Merhaba bugün kalp atışı için gittim, görüntüsünü gördük sesini duyamadık. Çarşamba tekrar çağırdılar. Çarşambadan sonra bazı ilaçları kesicez dediler. Benim de hep üç günlük filan kaldı ilaçlarım ama pazartesi gidip sağlık ocağında yazdırcam mecbur. Bu arada oksaparı filan fazla yazsa bile doktor eczane tek bir tane veriyor. Karşılamıyomuş devlet biri bitmeden ikinciyi.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️ben estrofem dışında sadece fitil kullanıyo ve progestan iğne vuruluyodum o da 3 günde 1. Benim muayenenin yakınında bi eczane var ordan daha uygun fiyata aldığım için yazdırma gereği duymadım. Zaten tekrar git gel aynı parayı yakıta da verecektim 🤷 yazdırdığıma değmeyecekti

Hadi güzel habeerler inşallah ♥️ evet bende oksapari bitmesini beklicem 🥰

selamlar ben de 43 yaşındayım. tüp bebek düşünüyoruz ama 2 doktor arasında kararsız kaldım. çağdaş aslan. diğeri aret kamar. bunlarla ilgili yaorumlarınızı alaabilir miyim. denizliden istanbula gidiş geliş yapacagız.
bir yaştaşım daha hoşgeldin canım, sizde durum nedir neden tüp bebek kısaca anlatır mısın özel değil ise

Kızlar biraz saçma olacak biliyorum bunca emeğe saç baş düşünmez insan ama beyazlarınıza bi çözümünüz var mı gebelik sürecinde 🤭🤭🙃

Hangi ilaçları yazdırıyorsunuz ?

Benim eşimin amcasının hanımı var severdim eskiden artık kadını göresim dahi yok tembel diyip duruyor bana çocuk yapmıyor muşum diye tembel çıktın sende diyor halbuki dediğin gibi görmüş geçirmiş kaç yaşında insan dediğinin karşındaki insanın ruhunda ne derin yaralar açtığının haberi bile yok kim istemez evladı olsun veya kim ister böyle şeyler yaşamak yaşadıklarımızı sürecimizi onlara anlatımıyoruz haberleri yok diye böyle şeyler demeleri ne kadar da yanlış bişey diyemiyor insan nasip diyip susmak acı veriyor bazen
Böylelerine “biz böyle iyiyiz yaa, 2 kişi mutluyuz, geziyoruz eğleniyoruz, ne zaman istersek o zaman yaparız. Siz bu kadar dert etmeyin!!!” diyip kesip atacaksın. Çocuk istediğini asla belli etmeyeceksin. Ne yaparsan yap böyle bu insanlar. En okumuşu, en görmüş geçirmişi, en iyi niyetlisi bile bi gün bu halsizliği yapıyor. Çünkü yaşamadılar, başlarına gelmedi.

Senin yine iyi benmki tam bi rezillikdi bna sabah 8 de burda ol dediler 7.30da kapida bekliyodum basladim su icmeye anam sıkıstim alan yok sordum az yap sonra bekle heran cagiririz dediler bekle babam bekle öglen oldu yok yine sıkıştım sordum yine yarim yaptim saat ikiye geliyodu megersem 11 tane yumurta toplama varmis bni en sona almışlar aglama krizine girdim kapidakiler fln herkezi takiyom önce koridorda bagirdim cagirdim kim seye bole yapmadılar bnim durumum daha kotu fln die iceri girdim icerde agliyorum altima yapcam bole seymi olur deseydin iz öglen gelirdim baslardim su icmeye iceri aldilar anam buseferde icerde beklettiler üstüm basım giyinik ordada iki kez wc ye gittim sonra beni aldilar ay cok kötüydü ve o kadar wcyye girmeme rağmen doktor cok iyi sıkışıklığın dedi o gunde agladim hıçkıra hıçkıra yani 😁😁 3.15 de islem bitmişti aglamasam sesimi cikarmasan bekliccektim daha 😁
Ay canimmm çok geçmiş olsun, bu nerdeki hastane ?

İnşallah canımm :dua: Toparladım ben yolumu da çizdim. Önümüzdeki adetle prp yapılacak, sonra 1-2 ay sonra da tekrar tedaviye başlayacağım. Eylül-ekimi bulacak gibi. Bir de ağustosta tatil yaparsam, tam keyfim yerinde başlarım tekrar :))
😍 çok güzel bir plan umarım hersey gönlüne göre olur canım ❤️

X