2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım benim, sonucum 97,16 çıktı. Rabbim sizin de pozitiflerini görmeyi nasip etsin inşallah ❤️
Ayy çok sevindim durup durup sırf senin sonucun icin geldim rabbim saglikla ilerletsin inşallah 🤲🤲 ne belirtilerin vardi anlat dinliyoruz 😁

kızlar şöyle bir baktığım kadarı ile mayıs ayı hiç iyi bir ay değilmiş, maşallah haziranda pozitifler coşuyor ayyy maşallah, maşallah, 2. yaptıracaklarda pozitife doğru adım attı :) (2. ler arasında bende olacağım inşallah :))
İnşallah senin de pozitif haberlerini almayı nasip etsin rabbim. Sağlıkla tutunsun bebişler annelerine 😍

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲❤️ben estrofem dışında sadece fitil kullanıyo ve progestan iğne vuruluyodum o da 3 günde 1. Benim muayenenin yakınında bi eczane var ordan daha uygun fiyata aldığım için yazdırma gereği duymadım. Zaten tekrar git gel aynı parayı yakıta da verecektim 🤷 yazdırdığıma değmeyecekti
Çok teşekkür ederim darısı sizlerin başına😍
Ben de oksaparı ücretli alacaktım 440₺ demişti sanırım. Yazdırmak zorundaydım, neyse ki sağlık ocağı yakındı. Hallettik iki kez öyle☺️

Yaş 35 üzeriyse ikili test riskli çıkıyor, sonra kafa allak bullak oluyor. Benim boşluğuma geldi yaptırdım, sonra bin pişman oldum. Fetal DNA (NİPT) testini yaptırdık sonra. Daha kesin sonuç geliyor. Biraz pahalı doğru. Artık hep yurtdışına gitmiyor, Ankara’ya gönderen laboratuvarlar da var ama fiyat değişmiyor. 5-6 bin civarı geliyor. Ancak çalışıyorsanız masrafı karşılayan kurumlar var. Ya da üniversite hastanelerinde daha uyguna yapıldığını duymuştum. İmkanınız varsa zorlayıp yaptırın derim.
Benim ilk gebeliğimde bile 31 yaşındaydım yaştan dolayı risk 1/512 çıkmıştı şimdi 1/100 falan çıkar heralde.doktor genetik test ya da amniyosentez öneriyor ama amniyosentez riskli genetik test yaptırırım

Çok teşekkür ederim darısı sizlerin başına😍
Ben de oksaparı ücretli alacaktım 440₺ demişti sanırım. Yazdırmak zorundaydım, neyse ki sağlık ocağı yakındı. Hallettik iki kez öyle☺️
Evet ya çok pahalı yazınca daha az masraflı oliyor zaten bı dünya masraf edioz 😂

Öyle valla, artık parasınj geçtim iğne vurulmak istemiyorum bakalım hangi ilaçları bırakıcam haftaya. Burdan yazarım yine🙈
Eğer tutarsa bende Şubat annesi olcam 😍 inşallah ♥️ iğne den bende yildim haklısın :) ama ysterki pozitif olsun ya 🥰

X