2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Herkese merhaba hanımlar 2 Haziran'da 2 adet 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. Cumartesi 9. Günüm evde test yapsam çıkar mı sizce
Hayırlı olsun. Çıkabilir ama yanlış sonuç da çıkabilir burada örnekleri var. Ben 12 gün test yapmadım hiç direkt kanda öğrendim. Size tavsiyem evde test yapmayın pozitif olsa bile görünmeyebilir bu sefer üzülürsünüz yok yere.

Yaa rezillikdi hemde ne rezillik sansim işte ama sonu cok güzel di 😍
Bende de yeterli sıkışma olmamıştı. Sonda taktılar katater sondanın yanından geçmedi 3 kez katater değiştirdiler boyut olarak olmadı en incesi bile geçmedi. Artık spekulumu çıkardılar bu böyle olmuyo diye sonra sil baştan.. Gerçekten zor Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🤲❤️

Kızlar selam. Bir şey danışmak istiyorum sizlere. 1.6.22 de 2 tane 3. gün embriyosu transferi oldum. Kan sulandırıcı İğnem bugün son. Gidip kan testi versem ve ona göre alsam diye düşünüyorum. Sizce çıkar mı

Bende de yeterli sıkışma olmamıştı. Sonda taktılar katater sondanın yanından geçmedi 3 kez katater değiştirdiler boyut olarak olmadı en incesi bile geçmedi. Artık spekulumu çıkardılar bu böyle olmuyo diye sonra sil baştan.. Gerçekten zor Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🤲❤️
Nasil aci cektigini tahmin bile edemiyorum rabbim yardimcimiz olsun iste herseyde kadin aci çekiyor basit bi seyi yok inşallah sonu guzel olur 🤲

Kızlar selam. Bir şey danışmak istiyorum sizlere. 1.6.22 de 2 tane 3. gün embriyosu transferi oldum. Kan sulandırıcı İğnem bugün son. Gidip kan testi versem ve ona göre alsam diye düşünüyorum. Sizce çıkar mı
İnşallah tutunmuş lardir miniklerin kanda tahmini cikar diye düşünüyorum ama eminde degilim gec tutunmada olabiliyor ama idrardan daha net gözüküyor.
gönlunden ne geciyosa onu yap bence 🤲 inşallah pozitif alırsın 🤲

İnşallah tutunmuş lardir miniklerin kanda tahmini cikar diye düşünüyorum ama eminde degilim gec tutunmada olabiliyor ama idrardan daha net gözüküyor.
gönlunden ne geciyosa onu yap bence 🤲 inşallah
Pazar günü ve dün gece fondoten renginde lekelenmem oldu. Ama onun dışında adet sancıları gibi sancılarım var. Bende anlam veremiyorum ama inşallah tutunmuşlardır 🙏

Yapmamanı tavsiye ederim …🙏

9.gün evde test yapmak yerine 10.gün kan ver daha mantıklı. 10. gün varsa zaten çıkar kanda🥰 ben yapmıştım evde idrar testi ama ben tutmadığını hissetmiştim o yüzden negatif çok etkilemedi beni. Seni etkileyeceğini düşünüyorsan belirsizlik yaratacaksa sende en güzeli kan testi 💞

Hayırlı olsun. Çıkabilir ama yanlış sonuç da çıkabilir burada örnekleri var. Ben 12 gün test yapmadım hiç direkt kanda öğrendim. Size tavsiyem evde test yapmayın pozitif olsa bile görünmeyebilir bu sefer üzülürsünüz yok yere.

Sağ olun kızlar keşke sabredebilsek ama beklemek zor oluyor ben en iyisi pazartesini bekliyim

Pazar günü ve dün gece fondoten renginde lekelenmem oldu. Ama onun dışında adet sancıları gibi sancılarım var. Bende anlam veremiyorum ama inşallah tutunmuşlardır 🙏
Ay inşallah yerleşme lekesidir hadi inşallah güzel haberlerle gel inşallah pozitif sindir 🤲🤲

Ohh çok iyi🥰🥰 beni de bu ilaç bitme olayı vs çok tedirgin eder 2 gün önce 8 kutu estrofem aldım stok 🤭🤭☺️
Bende dün 2 kutu aldırdım eşime günüm dolmadigi için ücretli almış şok oldum fiyatina😱 normalde 1 kutusunu 40 TL ye aldığımız ilaç 90 TL olmuş

selamlar ben de 43 yaşındayım. tüp bebek düşünüyoruz ama 2 doktor arasında kararsız kaldım. çağdaş aslan. diğeri aret kamar. bunlarla ilgili yaorumlarınızı alaabilir miyim. denizliden istanbula gidiş geliş yapacagız.

X