2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aayy ne heyecanlı 🤩🤩💫
evet yavaştan başladı 🤩🤩

Ya ne guzel hemen geldi transferin😊😊 adetten 18 gun gectimi transfer icin ? Benim doktor 2 ay öncesinden başlıyor bir sürü ilac cok uzun zaman😞😞 hadi bakalim allah hayirli evlat hayırlısaglikli bir ömür versin ikinize 🥰🥰🥰

Çok şüküür🤩 tam 18 gün oldu evet, benim doğal siklus oldu, yumurtamda kendi çatladı 😂 çatlatma iğnesi bile kullanmadan transfer aşamasına geldik😂 amiiin inşallahhh artık hep pozitif duyalımmm
Hadi bakalım inşallah bu sefer sımsıkı tutunsun annesine 🤲🤲🥰 sıkışma olayını ayarlayabiliyo musun? Ben beceremedim sonda takmışlardı🙄

Ah çok teşekkür ederiim amiiin❤️❤️ Sıkışma olayını geçen sefer 4 bardak su içmiştim. Yolda da hastaneye giderken limonata içmiştim. Tam oldu sıkışmam, transferden yarım saat sonrada idrara çıktım bekleyebildimde ama son dk altıma yapacak raddedeydim artık😂

Hayırlısı ile inşallah🙏🙏pozitif sonuçlu bir başlangıç olmasını dilerim…🙏🌸çok heyecanlıııııı ben heyecandan yerimde duramamıştım transfer günü🙈dualarımız sizinle…🙏🌸🥰🫶🏻

Çok teşekkür ederiiim, ikinci transfer olunca insan bi tık daha sakin kalabiliyomuş 😂😂 hastaneye gidince ne olur bilemem tabi şuan yavaştan başlıyo😽😽😽

Herkese merhaba hanımlar 2 Haziran'da 2 adet 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. Cumartesi 9. Günüm evde test yapsam çıkar mı sizce

Ah çok teşekkür ederiim amiiin❤️❤️ Sıkışma olayını geçen sefer 4 bardak su içmiştim. Yolda da hastaneye giderken limonata içmiştim. Tam oldu sıkışmam, transferden yarım saat sonrada idrara çıktım bekleyebildimde ama son dk altıma yapacak raddedeydim artık😂
Transferin en sıkıntılı kısmı yeteri kadar sıkışmak ve tutabilmek bence🙄 bu sefer iyi ayarlayacam sonda takılsın istemiyorum 🤭

Ben önceki gebeliklerimde hep göğüs hassasiyetimden anlamıştım. Transferden birkaç gün sonra baktım ki hassasiyet yok dedim ki kesin tutmadı.. Dediğim gibi de oldu malesef.. Ama herkeste belirti olmaz olsa da aynı belirtiler olmaz 🤷
Yok ewt herkezinki farkli okudum fazlasiyla ve artik saldim belirti olayini gelisi güzel bekliyorum 😁

Ewde test yapma bence iki gün daha bekle kan testi wer madem…çünkü yine yapan arkadaşlar olmuş çıkmamış ama kan testinde çıkmış…🙏🙈🫶🏻🌸
Yok esim biraz skntili ondan gizli kaynanama test aldim onu yapcam 😁 olumlu olumsuz oda bi heycan bide kana hayatta götürmez doktorun dedigi gun dio 😁😁 baska pesin peşin uyardi test denemiceksin die ama biz kadinlar neyiz merakliyiz aceleciyiz dinlermiyiz aslaa 😁😁😁

evet yavaştan başladı 🤩🤩

Çok şüküür🤩 tam 18 gün oldu evet, benim doğal siklus oldu, yumurtamda kendi çatladı 😂 çatlatma iğnesi bile kullanmadan transfer aşamasına geldik😂 amiiin inşallahhh artık hep pozitif duyalımmm

Senin yine iyi benmki tam bi rezillikdi bna sabah 8 de burda ol dediler 7.30da kapida bekliyodum basladim su icmeye anam sıkıstim alan yok sordum az yap sonra bekle heran cagiririz dediler bekle babam bekle öglen oldu yok yine sıkıştım sordum yine yarim yaptim saat ikiye geliyodu megersem 11 tane yumurta toplama varmis bni en sona almışlar aglama krizine girdim kapidakiler fln herkezi takiyom önce koridorda bagirdim cagirdim kim seye bole yapmadılar bnim durumum daha kotu fln die iceri girdim icerde agliyorum altima yapcam bole seymi olur deseydin iz öglen gelirdim baslardim su icmeye iceri aldilar anam buseferde icerde beklettiler üstüm basım giyinik ordada iki kez wc ye gittim sonra beni aldilar ay cok kötüydü ve o kadar wcyye girmeme rağmen doktor cok iyi sıkışıklığın dedi o gunde agladim hıçkıra hıçkıra yani 😁😁 3.15 de islem bitmişti aglamasam sesimi cikarmasan bekliccektim daha 😁

Senin yine iyi benmki tam bi rezillikdi bna sabah 8 de burda ol dediler 7.30da kapida bekliyodum basladim su icmeye anam sıkıstim alan yok sordum az yap sonra bekle heran cagiririz dediler bekle babam bekle öglen oldu yok yine sıkıştım sordum yine yarim yaptim saat ikiye geliyodu megersem 11 tane yumurta toplama varmis bni en sona almışlar aglama krizine girdim kapidakiler fln herkezi takiyom önce koridorda bagirdim cagirdim kim seye bole yapmadılar bnim durumum daha kotu fln die iceri girdim icerde agliyorum altima yapcam bole seymi olur deseydin iz öglen gelirdim baslardim su icmeye iceri aldilar anam buseferde icerde beklettiler üstüm basım giyinik ordada iki kez wc ye gittim sonra beni aldilar ay cok kötüydü ve o kadar wcyye girmeme rağmen doktor cok iyi sıkışıklığın dedi o gunde agladim hıçkıra hıçkıra yani 😁😁 3.15 de islem bitmişti aglamasam sesimi cikarmasan bekliccektim daha 😁
Eyvah eyvah sen ne yaşamışsın böyle 🤦🤦

Yazdığı reçete sizde mi ya da e nabızdan da gösterebilir. Eşin reçeteyi göstersin hocam eşim yeni transfer oldu gelemedi hesapladık da bu reçetedeki miktar gebelik testine kadar yeterli gelmiyor ayrıca sonuç pozitif çıkarsa devam edecek ilaçlara birer kutu daha yazabilir misiniz desin yazar bence sorun olmaz.
Çok şükür haloldu canim ya benm aile hekimi izinliymis kadın doktordu aradı eşim konuştum yazdı sagolsun tek tek eczacida oksapar veremem bı tek dedi onuda bitmege yakın tekrar yazdircak eşim o zaman vericek
Duphaston ve progestani anlattım vsrdi çok şükür hatta ücreti de iğne ile verirrsin demiş

Selam canlar
Ayy cnm skldi biraz ya
Gebelik testine kadar olan ilaclarim karmaşık günlerde bitiyor
Biri cumartesi günduz bitiyor akşama kalmıyor
Biri pazartesi biri Çarşamba eltime yazdır dedim ama yazmıyor çoğu yaşlı olmadığı sürece ogf köydeyim inme sansimda yok otobüsler haldir haldir ne yapcam 🥺 stres yaptım şimdiden
Kuzum paran ile alacaksın mecburen çünkü hepsinin günü farklı tarihlerde bitiyor we güna dolmadan ilaç bitiyor ben bugün satın aldım mecburen …☹️

Kuzum paran ile alacaksın mecburen çünkü hepsinin günü farklı tarihlerde bitiyor we güna dolmadan ilaç bitiyor ben bugün satın aldım mecburen …☹️
Çok şükür haloldu canim ya benm aile hekimi izinliymis kadın doktordu aradı eşim konuştum yazdı sagolsun tek tek eczacida oksapar veremem bı tek dedi onuda bitmege yakın tekrar yazdircak eşim o zaman vericek
Duphaston ve progestani anlattım vsrdi çok şükür hatta ücreti de iğne ile verirrsin demiş

Receteszi çok pahalı ordaki doktor manyak niye az yazdi ki of ya 🥺 eşimde yapamaz yaşlı olmadığım için yazdiramaz
Kuzum doktor yazsada eczane vermiyor sistem bir tane veriyorsa bir tane veriyor…doktor bana bugün enox yazdı aç tane eczacı üç tane veremem sistem bir tane veriyor dedi bitane aldım mecburen…

Ohh çok iyi🥰🥰 beni de bu ilaç bitme olayı vs çok tedirgin eder 2 gün önce 8 kutu estrofem aldım stok 🤭🤭☺️

İyi bari çok şükür🙏Geçen gün bana doktor enox u yazmıştı güna dolmamış diye eczacı vermedi hemşirede ödünç veriyorlar ödünç iste dedi eczacı veremem demişti…şanslıymışsın,şükür halletmişsin🙏🌸

evet yavaştan başladı 🤩🤩

Peki bunda Transfer ucreti ödüyor musun ?

Herkese merhaba hanımlar 2 Haziran'da 2 adet 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. Cumartesi 9. Günüm evde test yapsam çıkar mı sizce
9.gün evde test yapmak yerine 10.gün kan ver daha mantıklı. 10. gün varsa zaten çıkar kanda🥰 ben yapmıştım evde idrar testi ama ben tutmadığını hissetmiştim o yüzden negatif çok etkilemedi beni. Seni etkileyeceğini düşünüyorsan belirsizlik yaratacaksa sende en güzeli kan testi 💞

Yok esim biraz skntili ondan gizli kaynanama test aldim onu yapcam 😁 olumlu olumsuz oda bi heycan bide kana hayatta götürmez doktorun dedigi gun dio 😁😁 baska pesin peşin uyardi test denemiceksin die ama biz kadinlar neyiz merakliyiz aceleciyiz dinlermiyiz aslaa 😁😁😁
Ahhh o heyecan o merak üzüyor yine bizi yoktan yere🙈🙈neyse bakalım inşallah güzel sonuçları görürsün de yaptığına ve stresine değer🙏🙏🌸🌸

X