Tüp bebek ve düşük

Düşük amh nedeni ile tüp bebek tedavisine başladım . İlk transferimi 7 martta oldum ve 6 haftalıkken kalp atışı durması nedeni ile düşük yaptım . Sonra ki transferim 21 ağustosa gerçekleşti onu da 4 gün önce 9+2 haftalıkken kalp atışı durması nedeni ile kaybettim . Benim gibi düşük yapan arkadaşlarım var mı ? Neler yaptınız benim neler yapmam gereki . Sorun ne ? Günlerdir bunu soruyorum kendime tekrar bi düşük daha yaşamak istemiyorum .
Bende yaşadım tup bebekti 5 aylıklardi birinin suyu patladı ona rağmen yaşadı hastanede yattım 10 gün ama malesef düşük ile sonuçlandı bide ikizdi

Genetikge gönderdik bisey çıkmadı bebeklerinin niye kaybettigimi anlamadim kan pıhtılaşma olması mümkün değildi çünkü tedaviye başladım başlayalı kan sulandırıcı kullandım hap igne

Bende yaşadım tup bebekti 5 aylıklardi birinin suyu patladı ona rağmen yaşadı hastanede yattım 10 gün ama malesef düşük ile sonuçlandı bide ikizdi
Çok geçmiş olsun size de çok üzücü ve zor bi durum gerçekten , umarım en kısa zaman da sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz

Genetikge gönderdik bisey çıkmadı bebeklerinin niye kaybettigimi anlamadim kan pıhtılaşma olması mümkün değildi çünkü tedaviye başladım başlayalı kan sulandırıcı kullandım hap
Doktorlar erken düşükler için sağlıksız gebelik olduğunu söylüyor başka bi açıklama onlar da yapamıyor herhangi bir sıkıntı yoksa testlerde .

X