2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Burda ki yazilari okuyum insan hem hevesleniyo hem bi hüzün çöküyor bnde 7 .gun test yapmayı düşünüyorum engel olamiyorum kendime heveeliydim olumlu dienama eminde değilim artık ister istemez düşünüyorum iste 😑

Burda ki yazilari okuyum insan hem hevesleniyo hem bi hüzün çöküyor bnde 7 .gun test yapmayı düşünüyorum engel olamiyorum kendime heveeliydim olumlu dienama eminde değilim artık ister istemez düşünüyorum iste 😑
Sen de yapma canım :) 7.gün çok erken pozitif çıkması için, hele hele idrarda pozitif çıkması için. Boşa stres etme kendini test yaparak.

Sen de yapma canım :) 7.gün çok erken pozitif çıkması için, hele hele idrarda pozitif çıkması için. Boşa stres etme kendini test yaparak.
Biliorum ama ne biliyim iste insan istiyo bi heycan hayatimda olumlu veya olumsuz açıkçası olumsuzluga sürükleniyorum su an sanki bilmiyorum ya 😭 dengem bozuldu

Biliorum ama ne biliyim iste insan istiyo bi heycan hayatimda olumlu veya olumsuz açıkçası olumsuzluga sürükleniyorum su an sanki bilmiyorum ya 😭 dengem bozuldu
Olumsuzluğa sürüklenme, topla kendini canım. Müsaitsen çık biraz açık havada yürüyüş yap. İçinde minik bir savaşçı sana tutunmaya çalışıyor. Stres olup da onun işini zorlaştırma :) Olumlu düşün, olumlu gitsin.

Canım öncelikle tebrik ederim sağlıkla kucağına al insallah🤲 Bana doktorum en fazla 4 gün sonra tekrar kan vermemi söylemişti ben de öyle yapmıştım istersen artısı kolay takip etmen için sen de öyle yap
tesekker ederimm canim 😊 2 gunde bir tahlil yaptirdigimda TR de tedavi olmustum, son transferim yurtdisinda yapildi. O yuzden arada fark var ama benim icin sorun da degil. bir haftaya gore takibini yaparlar artik.. onerin icin tesekkur ederim 🥰

Teşekkür ederim canimmmmm🌸🌸🌸inşallah sen de bize pozitif haberi verirsin🤲🏻🤲🏻toparlan, tatilini yap, kendini hazir hissedince yine baslarsin hayirlisiyla 🤲🌸🥰
İnşallah canımm :dua: Toparladım ben yolumu da çizdim. Önümüzdeki adetle prp yapılacak, sonra 1-2 ay sonra da tekrar tedaviye başlayacağım. Eylül-ekimi bulacak gibi. Bir de ağustosta tatil yaparsam, tam keyfim yerinde başlarım tekrar :))

Seni çok iyi anlıyorum ben 8 günde cesaret edemiyorum sen dur hele daha erken negatif görünce daha kötü oluyor insan.
Ne kötü umut edip yillarca su ani beklemek onca ilac igne vs fiziksel aci ruhsal aci ve o an geliyo ne sewine biliyosun ne uzulebiliyosun arada kaliyo insan

Olumsuzluğa sürüklenme, topla kendini canım. Müsaitsen çık biraz açık havada yürüyüş yap. İçinde minik bir savaşçı sana tutunmaya çalışıyor. Stres olup da onun işini zorlaştırma :) Olumlu düşün, olumlu gitsin.
Deniyorum ben hic bisey hissetmedim tedevi boyunca tam umutladim buraya girdim yazdim ama dunden beri gitti umut hayir aslinda kasik ağrım da var aslinda ama ne biliyim göğüs hassaslığı gidince bnm umut gitti .s

kızlar günaydın, herkes histereskopi oldu mu acaba
Ben 2 kez oldum tüp bebekten önce hamile kalamayınca rahim filmi çekelim dedi doktor yapışıklık ve polip çıktı. Ardından histeroskopi ile yapışıklık açıldı polip alındı. Sonra yine gebelik olmayınca tüp bebeğe başladık. Transferden 2 ay kadar önce yine yapıldı. Çizik atıldı. Bundan mı tuttu bilemiyorum tabi.

X