2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim adet günüm 3hazirandı 6 haziranda verdim testi…

Benim adet günüm 3hazirandı 6 haziranda verdim testi…
Ama transferin kaçıncı günü evde megatifler gordun kanı ne zaman verdin :) bizde kan testi istiyoruz lakin daha günümüz gelmedi :) gebelik testi deneyelim günümüz adetle gelirse daha üzücü olur alostiriyoruz negatife kendimizi:)

Deneme bence kendini yıpratma yoktan yere ne gelecekse Allahtan…üzülüyor insan çünkü ister istemez…ben yaptığıma çok pişman oldum
Bunu negatife gördükten sonra diycem ki niye duramadin yaptın 2 gün daha zulmedecemkendime

Ben transferin 7.günü evde test yaptım 12.günü kan testi verdim…öyle düşünmeyin inşallah sağlıkla sizinledir bebişleriniznegatif sonucu görünce üzüleceksin ama belki sonucun pozitif ne gerek var kendini ve bebişi üzmeye…Tecrübe ettiğim için sizlerle paylaşıyorum yoksa tabiki siz bilirsiniz yine karar sizin…

Bugün sol kasigimda yürürken bil ağrıyan bir batma vardı kızlar 8 gün yuruyemedim normalde adette böyle falan olmazdı ama belirti aramak istemiyorum da adet olacakmışım gibi geliyor

Bugün sol kasigimda yürürken bil ağrıyan bir batma vardı kızlar 8 gün yuruyemedim normalde adette böyle falan olmazdı ama belirti aramak istemiyorum da
Deneme bence. Boşa stres olacaksın. İdrarda negatif alıp da kanda pozitif olananlar var. İdrara daha sonra geçiyor bhcg.
Burda bir sürü kişi 6 günde silik gördubende ona dayanarak 6. Günden denedim negatife gordum

Gerçekten cansınız:) durayım demi yoksa da en azından benimleymis gibi hissederim iki gün daha
Dur kendine hakim ol :) Sağlıkla sana sımsıkı tutunmuş ve seninle kalmıştır inşallah canım Sonrasını düşünme, sonrasını sonra düşünürsün.

gökalp hocanın bir canlı yayınını izledim de ordan kafam karıştı,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…