2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Herkesi için böyle değer bu değerler aslında pcos da yada yada benim gibi pcos olmasa da çok yumurta toplananlarda gözüküyor. Senden kaç tane toplandı cnm?
Henuz toplama olmadi persembe sabah toplanacak insallah oncesinde yapildi bu ultrasonda cok sayida gorunuyordu sukur bu aksam ovitrelle ve gonapeptyl vurdum bekliyorum artik sonrasi mechul bende pcos yok sebepsiz infertiliteden yatiyorum bu hapsi

Henuz toplama olmadi persembe sabah toplanacak insallah oncesinde yapildi bu ultrasonda cok sayida gorunuyordu sukur bu aksam ovitrelle ve gonapeptyl vurdum bekliyorum artik sonrasi mechul bende pcos yok sebepsiz infertiliteden yatiyorum bu hapsi
Hayırlısı olsun cnm hakkında. İnşallah hepsi olgun yumurtalardır da sağlıklı embriyoların olur bisürü ohss için umarım tedbir alır doktorun çok sıkıntılı bir şey çünkü. Dostınex içmişim ben 8 gün ama yeterli gelmedi.

Herkesi için böyle değer bu değerler aslında pcos da yada yada benim gibi pcos olmasa da çok yumurta toplananlarda gözüküyor. Senden kaç tane toplandı cnm?
Benim de 30 yumurta toplanmıştı şubat ayında, ohss riskim olduğu için transferim ertelenmek zorunda kalmıştı. Her şeyde bir hayır vardır. Bekledim ama sonuca değdi çok şükür

Pozitif düşün pozitif ilerlesin kuzum bu defa neden olmasın inşallah sağlıkla sende pozitif sonucu alırsın🖐
Aaa az kalmış hayırlı olsun canım inşallah bu sefer tutar da sağlıkla alırsın kucağına bebişini
Hayirli olsun canim guzel haberlerle gel insallah hergun yumurtani ye peynirini tuket mutlaka..
Aaa bu perşembe mi olucan yani hadi hayırlı olsun canım benim hızlı bir başlangıç yaptın

Çok teşekkür ederim kızlar hepinize Rahim kalınlaşma sürecim, kimyasaldan sonra rahim içimin temiz kalması sürece başlamamıza engel olmadı çok şükür böyle gider İnşallah bu sefer pozitifi duyup sağlıkla ilerler

Hayirli olsun cok sevindim. Benim doktor uzun protokol uyguluyor ağustosta baslicaz eylulde transfer keske bende hemen baslasam senin adina sevindim

Çok teşekkür ederiim rahim dinlendirme yapmak istemiş demekki vardır bi bildikleri, inşallah peşpeşe güzel haberleri duyarız artık negatif duymayalım bu topikte

Tüp bebeğin stresini atmış olursun üzerinden sonrasında da gebeliğinin doya doya tadını çıkarırsın artık tatiller insana gerçekten enerji veriyor yeniliyor
Sen tatili ne zaman planlıyorsun ? Sana da biraz nefes almak iyi gelecektir..

Transferine çok az kalmış.. bebeğin sağlıkla tutunsun ve seninle olsun. Umarım bu transfer o transferdir ve minik mucizeni kucağına alırsın

Kızlar günaydın ben bugun ikinci idrarla normal test yaptım çıkmadı diye bıraktım ama 15 dk sonra falan iyice bakıyım dedim hayalet çizgi gördüm.
En hassas idrar testi hangi markalar acaba bi tane erken gebelik testi almak istiyorum hangisini alayım?
Bu arada bugün 9. Günüm elimde laboquick normal testi vardı onunla bu sonucu aldım.

Arti med benim 6.39 değerimi bile göstermişti bulabilirsen onu dene derim

Atsana bizde kan ver yarın

Kan cumartesi vereceğim.
Ya atıcam ama resimde belli oldu mu olmadı mı anlayamadım‍♀ Yine de ekleyeyim görebiliyo musunuz bakalım iyice bakın kızlar şaşı olana kadar

Afedersin ama ben göremedim siliklik bekle cumartesiye daha çok var allahim bize de nasip etsin inşallah güzel haberler almayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…