2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar merhaba, bende size bir şey danışmak istiyorum. 1.6.22 tarihinde 2 adet 3. gün embriyosu transferi oldum. 5’inde sümüğümsü yapıda, az miktarda, açık kahverengi akıntı mı lekelenme mi desem geldi. Aynı zamanda adet sancılarım da var. Benim gibi yaşayanlar var mı aranızda ☺️
Canım geçmiş yazışmalara bakarsın senin gibi bu durumu yaşayan arkadaşlar oldu…ama benim lekelenmem olmadı…hemşire bana da kahwe lekelenmen olabilir korkma yerleşme kanaması demişti…🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Meyve kayısı bol su içiyorum harekette ediyorum aslında evimi topluyorum neden böyle oldu anlamadım progestan fitil yapıyor diye düşünüyorum günde 3 defa kullanıyorum
Ewet ilaçlar yapıyor maalesef ben her sabah kayısı yediğim ve günlük neredeyse 5litre su tüketmeme rağmen hatta şurup bile kullandım ama maalesef aynı sıkıntıyı yaşadım bende☹️☹️☹️Yeşillik tükettim sürekli salata yedim sabah akşam ama…☹️☹️Burada bir arkadaş yazmıştı sabah ılık suya bir kaşık bal ekleyip için aç iken diye onu denedim biraz etkili olmuştu istersen sende dene…birde semizotunu öneren arkadaşlar olmuştu ama onu denemedim…

Yok hani tüp bebeğe başlama sebebimiz olarak eşimin değerleri sorundu. Tabiki embriyo oluştuktan sonra önemi kalmıyor ama bir de bu embriyonun genetiği dnası bilemeyiz ki . Evet 5aa embriyoydu tutunmadı ama bunun bir sürü nedeni olabilir . Embriyo dnası iyi olmayabilir vs vs. Doktorum da bizden genetik ve pıhtılaşma testi istedi onun sonuçlarına göre bir daha yol alacağız hayırlısyla. Siz olumlu düşünün her şeyi sorgulamayın çünkü içinden çıkamazsınız. ben öyle yaptım çünkü sordukça kafam karışıyordu hem de transfer dönemimde . Her şey güzel gidiyor dendi embriyo resmini gösterdiler hatta ama nasip belki de . Stresten uzak durun nasipse sağlıkla olur inşallah 🙏
Teşekkür ederim amin. İnşallah alalım sağlıcakla bebelerimizi kucağımıza. Ne güzel mücadelecisin kahredip pes etmemişsin👏🏻 Bende asla pes etmeyeceğim. 9 embriyomunda sıra ile transferini yaptıracağım gerekirse 🥰☺️
İnşallah bu sefer ki güzel sonuçlar getirir size de🙏

Ewet ilaçlar yapıyor maalesef ben her sabah kayısı yediğim ve günlük neredeyse 5litre su tüketmeme rağmen hatta şurup bile kullandım ama maalesef aynı sıkıntıyı yaşadım bende☹️☹️☹️Yeşillik tükettim sürekli salata yedim sabah akşam ama…☹️☹️Burada bir arkadaş yazmıştı sabah ılık suya bir kaşık bal ekleyip için aç iken diye onu denedim biraz etkili olmuştu istersen sende dene…birde semizotunu öneren arkadaşlar olmuştu ama onu denemedim…
Tamam canım sabah bal deneyeyim çok teşekkürler semizotunıda denerim çok teşekkür ederim🙏

selam kızlar biliyosunuzki mayıs ilk transferim kimyasal olmuştu, ikinci transferim 9’unda🤩 Çok ümitli değilim ama ümidimi de kaybetmiyorum arada bir yerdeyim😂 Peşpeşe gelen pozitif haberler çok mutlu etti hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin iniallah🤩
Hayirli olsun cok sevindim. Benim doktor uzun protokol uyguluyor ağustosta baslicaz eylulde transfer keske bende hemen baslasam😁😁😁 senin adina sevindim🙏🙏🙏🤩🤩🤩

Kizlar merhaba yumurta toplamadan once cikan sonucumu size daniscaktim e2 hormonum 2428 cikmis cokca gelisen yumurtalarla birlikte bu normal mi yoksa cokmu yuksek ilaclara baslamadan once 42 idi bir hafta önce

Kizlar merhaba yumurta toplamadan once cikan sonucumu size daniscaktim e2 hormonum 2428 cikmis cokca gelisen yumurtalarla birlikte bu normal mi yoksa cokmu yuksek ilaclara baslamadan once 42 idi bir hafta önce
Yumurta toplama öncesi ölçülmedi a a ona yakındır muhtemelen 20 yumurta toplandı çünkü. Transfer öncesi 2700lerdeydi transfer yaptı ohss hala geçmedi 6 aylık hamile gibiyim😒

Yumurta toplama öncesi ölçülmedi a a ona yakındır muhtemelen 20 yumurta toplandı çünkü. Transfer öncesi 2700lerdeydi transfer yaptı ohss hala geçmedi 6 aylık hamile gibiyim😒
Ahh canim hamissin ❤️ hayirli olsun Allah sana bagislasin insallah ❤️
yani bu normal bisey ozaman

Kızlar hastaneden arayıp haftaya pazartesi ye kan tahlili için randevu verdiler. Rutin artış olursa 3 hafta sonra da dr muaynesi icin randevu vereceklermiş. Öncekilerde 2 gunde bir yaptırmıştım kan tahlilini, simdi 2 haftada 2 kez yaptırınca tamam olacakmış ins.
Canım öncelikle tebrik ederim sağlıkla kucağına al insallah🤲 Bana doktorum en fazla 4 gün sonra tekrar kan vermemi söylemişti ben de öyle yapmıştım istersen artısı kolay takip etmen için sen de öyle yap

X