2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım geçmiş yazışmalara bakarsın senin gibi bu durumu yaşayan arkadaşlar oldu…ama benim lekelenmem olmadı…hemşire bana da kahwe lekelenmen olabilir korkma yerleşme kanaması demişti…

Meyve kayısı bol su içiyorum harekette ediyorum aslında evimi topluyorum neden böyle oldu anlamadım progestan fitil yapıyor diye düşünüyorum günde 3 defa kullanıyorum
Ewet ilaçlar yapıyor maalesef ben her sabah kayısı yediğim ve günlük neredeyse 5litre su tüketmeme rağmen hatta şurup bile kullandım ama maalesef aynı sıkıntıyı yaşadım bendeYeşillik tükettim sürekli salata yedim sabah akşam ama…Burada bir arkadaş yazmıştı sabah ılık suya bir kaşık bal ekleyip için aç iken diye onu denedim biraz etkili olmuştu istersen sende dene…birde semizotunu öneren arkadaşlar olmuştu ama onu denemedim…

Teşekkür ederim amin. İnşallah alalım sağlıcakla bebelerimizi kucağımıza. Ne güzel mücadelecisin kahredip pes etmemişsin Bende asla pes etmeyeceğim. 9 embriyomunda sıra ile transferini yaptıracağım gerekirse
İnşallah bu sefer ki güzel sonuçlar getirir size de

Tamam canım sabah bal deneyeyim çok teşekkürler semizotunıda denerim çok teşekkür ederim

Hayirli olsun cok sevindim. Benim doktor uzun protokol uyguluyor ağustosta baslicaz eylulde transfer keske bende hemen baslasam senin adina sevindim

Kizlar merhaba yumurta toplamadan once cikan sonucumu size daniscaktim e2 hormonum 2428 cikmis cokca gelisen yumurtalarla birlikte bu normal mi yoksa cokmu yuksek ilaclara baslamadan once 42 idi bir hafta önce

Kizlar merhaba yumurta toplamadan once cikan sonucumu size daniscaktim e2 hormonum 2428 cikmis cokca gelisen yumurtalarla birlikte bu normal mi yoksa cokmu yuksek ilaclara baslamadan once 42 idi bir hafta önce
Yumurta toplama öncesi ölçülmedi a a ona yakındır muhtemelen 20 yumurta toplandı çünkü. Transfer öncesi 2700lerdeydi transfer yaptı ohss hala geçmedi 6 aylık hamile gibiyim

Yumurta toplama öncesi ölçülmedi a a ona yakındır muhtemelen 20 yumurta toplandı çünkü. Transfer öncesi 2700lerdeydi transfer yaptı ohss hala geçmedi 6 aylık hamile gibiyim
Ahh canim hamissin hayirli olsun Allah sana bagislasin insallah
yani bu normal bisey ozaman

Canım öncelikle tebrik ederim sağlıkla kucağına al insallah Bana doktorum en fazla 4 gün sonra tekrar kan vermemi söylemişti ben de öyle yapmıştım istersen artısı kolay takip etmen için sen de öyle yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…