2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Acıbadem de Volkan hocadan memnun kaldınız mı ödemeler peşin mi bir de taksit yapıyorlar mı cevaplarsanız sevinirim Adana için araştırmadayız
Benim doktorum Volkan hoca değildi. Kendi kliniği var fakat işlemlerini acıbadem de yapıyordu. Volkan hoca için de iyi diyorlar ama benim doktorum Bülent hocaydı. Tavsiye ederim.

Kızlar merhaba, bende size bir şey danışmak istiyorum. 1.6.22 tarihinde 2 adet 3. gün embriyosu transferi oldum. 5’inde sümüğümsü yapıda, az miktarda, açık kahverengi akıntı mı lekelenme mi desem geldi. Aynı zamanda adet sancılarım da var. Benim gibi yaşayanlar var mı aranızda ☺️

Insallah cok mucizevi bisey gercekten bide insanin yasi 37 olunca epey imkansiz olaganustu geliyor ve cok duygusallasiyor dr da gozumden yaş geliyor ara ara caktirmadan karanlikta siliyorum☺ sagljkla kavussun tum anneler anne adaylari qnne olmak isteyen herkes🤲
Kesinlikle mucize gibi bir şey ve insan her gün gitse dinlese doymaz 😂😂

Eşimin değerleri düşüktü başka bir sorunumuz yoktu. Çok umutluydu doktorlar. Ama olmadı. Toplandılar Genetik ve pıhtılaşma testi istendi . Ona göre yola devam edeceğim
Ama eşinin değeri ile ne alaka kuzu🙄 zaten embriyo oluşmuş. Sperm değeri iyiymiş ki döllenmiş işte🙄 Ben mi anlayamadım bu işleri hala bilmiyorum ama artık eşinlik bir şey yok transfer olduktan sonra diye düşünüyorum.
Benimde iki gün sonra randevum var rahim kalınlığı ve kan değerlerime bakıp transfer için bu hafta İçin gün verecekler. Bende pcos olduğum İçin düşük riskinden korkuyorum tabi tutarsa

Kızlar transferden sonra kabızlık sorunu olan oldumu?
Kabızlığı pek istemiyorlar, ilk transferde olmuştum, ikincisinde olmamak için çok dikkat ettim sebze ağırlıklı beslenmeye ve sabah akşam birer tane kayısı yemeye. Ama duphalac mıydı tam hatırlayamadım bi şurup var, onu sorarak kullanabilirsiniz, dert etmeyin.

Kabızlığı pek istemiyorlar, ilk transferde olmuştum, ikincisinde olmamak için çok dikkat ettim sebze ağırlıklı beslenmeye ve sabah akşam birer tane kayısı yemeye. Ama duphalac mıydı tam hatırlayamadım bi şurup var, onu sorarak kullanabilirsiniz, dert etmeyin.
Hemşireye sordum şimdi canım 2 gündür bu sorun var çok zorlamıyor ama yinede aklıma takıldı oda o şurubu önerdi yarın alıp kullanıcam çok teşekkürler🙏

Ama eşinin değeri ile ne alaka kuzu🙄 zaten embriyo oluşmuş. Sperm değeri iyiymiş ki döllenmiş işte🙄 Ben mi anlayamadım bu işleri hala bilmiyorum ama artık eşinlik bir şey yok transfer olduktan sonra diye düşünüyorum.
Benimde iki gün sonra randevum var rahim kalınlığı ve kan değerlerime bakıp transfer için bu hafta İçin gün verecekler. Bende pcos olduğum İçin düşük riskinden korkuyorum tabi tutarsa
Yok hani tüp bebeğe başlama sebebimiz olarak eşimin değerleri sorundu. Tabiki embriyo oluştuktan sonra önemi kalmıyor ama bir de bu embriyonun genetiği dnası bilemeyiz ki . Evet 5aa embriyoydu tutunmadı ama bunun bir sürü nedeni olabilir . Embriyo dnası iyi olmayabilir vs vs. Doktorum da bizden genetik ve pıhtılaşma testi istedi onun sonuçlarına göre bir daha yol alacağız hayırlısyla. Siz olumlu düşünün her şeyi sorgulamayın çünkü içinden çıkamazsınız. ben öyle yaptım çünkü sordukça kafam karışıyordu hem de transfer dönemimde . Her şey güzel gidiyor dendi embriyo resmini gösterdiler hatta ama nasip belki de . Stresten uzak durun nasipse sağlıkla olur inşallah 🙏

Alanyaya gidiyoruz... 6 geceligine insallah.. kurbandada aile ziyareti ile ufak capli bi tatil olacak 1 hafta da oyle izin alacagiz.. biraz dinlenmis olacagiz insallah🤲
Tüp bebeğin stresini atmış olursun üzerinden sonrasında da gebeliğinin doya doya tadını çıkarırsın artık tatiller insana gerçekten enerji veriyor yeniliyor 😍

X