2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen canım ama benim icin sorun değil bugünü atlattim ya şükür 😉 hastanenin genel prosedüründe de bu şekilde yazıyordu, aradıklarında da aynı şeyi söylediler. Tabii istesem daha erken urgent care lerde de kan verebilirim ama bence gerek yok 🤷🏻‍♀️
Wardır herhalde bir bildikleri böyle ise kuralları…kesinlikle bugün geçti elhamdülillah🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Siz ne asamadasiniz kese bebek gozuktumu..ne zaman gittiniz..insallah hepbirlikte sagljkla kavusalim🤲🌺
Geçtiğimiz Perşembe kese görmeye gittim gördük şükür. Kese görmeden iki gün önce beta 1994tü. 2000 üzeri kese görünüyormuş. Bu Perşembe de kalp atışı için randevu verdiler. İki gün kaldı sabırsızlanıyorum🙈

Kızlar başladım yine estrofeme.. Ne kadar pozitif olmaya çalışsam da yine tek transfer olacak ya hiç umutlu hissedemiyorum kendimi 😔
Merhaba, ilk transferinde de olumsuz düşünmüştün, rica ediyorum bu sefer her şeye olumlu başla. İnanmak, evrene pozitif enerji göndermek başarmanın yarısı🙏🏻 Tek transfere de takılma burada çoğu kişinin tek transferle hamile kaldığını unutma lütfen🌸 yeni sürecin hayırlı olsun🎈
selam kızlar biliyosunuzki mayıs ilk transferim kimyasal olmuştu, ikinci transferim 9’unda🤩 Çok ümitli değilim ama ümidimi de kaybetmiyorum arada bir yerdeyim😂 Peşpeşe gelen pozitif haberler çok mutlu etti hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin iniallah🤩
Aynı şeyleri sizin için de söylemek istiyorum hatta kimyasalınız sonrası olumlu mesajlarınızı size hatırlatırım. Bu sefer güzel sonuç alacağınızı düşünüyorum🎈Kan sulandırıcıyı ihmal etmeyin 🌸

selam kızlar biliyosunuzki mayıs ilk transferim kimyasal olmuştu, ikinci transferim 9’unda🤩 Çok ümitli değilim ama ümidimi de kaybetmiyorum arada bir yerdeyim😂 Peşpeşe gelen pozitif haberler çok mutlu etti hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin iniallah🤩
Pozitif düşün pozitif ilerlesin kuzum bu defa neden olmasın 🤭inşallah sağlıkla sende pozitif sonucu alırsın🖐🤲🏻🫶🏻🌸🥰

Merhaba, ilk transferinde de olumsuz düşünmüştün, rica ediyorum bu sefer her şeye olumlu başla. İnanmak, evrene pozitif enerji göndermek başarmanın yarısı🙏🏻 Tek transfere de takılma burada çoğu kişinin tek transferle hamile kaldığını unutma lütfen🌸 yeni sürecin hayırlı olsun🎈

Aynı şeyleri sizin için de söylemek istiyorum hatta kimyasalınız sonrası olumlu mesajlarınızı size hatırlatırım. Bu sefer güzel sonuç alacağınızı düşünüyorum🎈Kan sulandırıcıyı ihmal etmeyin 🌸
Kızlaaaar kendinize gelin siz anne adayısısınız güçlü we pozitif oluuuunnn🌸🌸🌸 bence bu defa sizinde pozitiflerinizi tebrik edeceğiz sağlıkla inşallahhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻Arkadaşıma katılıyorum çok haklı👍🏻👍🏻🥰🫶🏻🌸

Geçtiğimiz Perşembe kese görmeye gittim gördük şükür. Kese görmeden iki gün önce beta 1994tü. 2000 üzeri kese görünüyormuş. Bu Perşembe de kalp atışı için randevu verdiler. İki gün kaldı sabırsızlanıyorum🙈
😍 maşallah hamileliğin sağlıkla devam etsin bebeğini de kucagina aldigin gunleri gormeyi nasip etsin Rabbim 🥰 kese muayenen karin üstünden mi oldu rahimden mi?

Insallah cok mucizevi bisey gercekten bide insanin yasi 37 olunca epey imkansiz olaganustu geliyor ve cok duygusallasiyor dr da gozumden yaş geliyor ara ara caktirmadan karanlikta siliyorum☺ sagljkla kavussun tum anneler anne adaylari qnne olmak isteyen herkes🤲
Siz transferı nerde yaptırdınız hangi hastanede

Teşekkür ederim desteğin için çok haklısın ❤️🌺

Aaa az kalmış 😍😍 hayırlı olsun canım inşallah bu sefer tutar da sağlıkla alırsın kucağına bebişini 🤲🤲🥰❤️

Hayirli olsun canim guzel haberlerle gel insallah🤲 hergun yumurtani ye peynirini tuket mutlaka..

Ben bugun songğndü bugun yaptı ve negatif cıktı maglesef ben arastırmada yaptım raporlu ilaç parası ödedik sadece
buggün kaçındı gündü canım ilk tüp bebek mi inşallah hayırlısı ile sağlıcakla ALLAH tedavisiz verir bir sürü hormon yedin kendiliğinden de olabilir bu bir iki ay da önemli öyle hamile kalan arkadaşlarım da oldu benim

Insallah canim duyarsin.. 🤲 benim 1000 beta iken minik kesem gorunmustu herkeste farkli oluyor canim.. bazisinda da 5000 in uzerinde gozukuyor ancak.

Kızlar başladım yine estrofeme.. Ne kadar pozitif olmaya çalışsam da yine tek transfer olacak ya hiç umutlu hissedemiyorum kendimi 😔
Hayırlı olsun canım benim inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırısn ne dersem diyim tekrar dan aynı şeyleri yaşamak insanı illaki kasvete sürüklüyor dur inşallah bu sefer nasip senden yana olsun ♥️🧿

Aaa bu perşembe mi olucan yani hadi hayırlı olsun canım benim hızlı bir başlangıç yaptın 🥳😍

X