2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım henüz pik olmamış daha var gibi görünüyor kontrol çizgisi ile aynı koyulukta olmalı devam et sen. Pkos var mı sende ?
yok canım pkos, ben aldığım yere sorardım böyle koyuluklarda hep şunda yumurtlamışsın derdi, onun dedikleri gibi koyulukları sanki de ondan kafam karıştı, tekrar sipariş edeyimde yapayım bari adete kadar

Yok ben normal ilaçları kullandım.. çok su içiriyor zaten ilaçlar, su içmek tutunmayı kokaylaştırıyormuş.. hiç merak etme bence

Yok ben normal ilaçları kullandım.. çok su içiriyor zaten ilaçlar, su içmek tutunmayı kokaylaştırıyormuş.. hiç merak etme bence
Yaa inşallah birsey olmamıştır. Bende estrofem duphaston ve progestan vajinal fitil kullanmaya devam ediyorum. Sizin sonuc belli oldumu peki

Benımde aynı kasık agrım cok gazım oluyor progastan dan kaynaklı gögöslerım hassas senınle hemen hemen aynı bilemiyorum ki belırtı aramakta istemıyorum ama iste duramıyorum genede insallah birlikte pozitiflerı buluruz rabbşm genede hayırlısını versın insallah

Su içmeyi azalttığın anda şikayetin devam ediyorsa geçmemiştir.ben gece su içmediğimde sabah ilk idrarda direkt yanma oluyordu.su içinde sıkıntı yok ama suyu da iç iç nereye kadar artık midem bulanıyordu sudan

Evet hergun okadar su içmek imkansız zaten ama bugün suyu baya azalttım şuana kadar bi şikayetim olmadi inşallah sadece sondadan dolayıdır. Yarın iğneye gidecegim her ihtimale karşı soracağım yine doktoruma

aminnn ins ay sorma esime caktirmamaya calisiyorum ama bende de gazmanlik basladi

ay birde şeyi sorcam, 2. çizgi hiç olmasa idi yumurta yok demek olurdu sanırım, ama silik çıkıyor demekki yumurta olmuş ama yeteri olgunluğa daha gelmemiş çatlamamış oluyor dimi doğru mu anladım :)
şimdi yumurtlama olduğunu bize gösteren bu LH hormonu vücutta her zaman bulunuyor. Yumurtlama başladığında artışa geçiyor bu testler de o artışı yakalıyor. 2. çizginin koyulaşması yumurtlama için salgılanması gereken LH hormonunun yükselişe geçtiğini gösteriyor o yüzden oradaki koyuluk önemli. Olgunluğu görmüyor maalesef bu testler. Yumurta büyüyüp çıkmaya başladığı andaki LH seviyesi önemli olan. Bir de tabi döllenme için yumurtanın çatlaması. Siz bu ovulasyon testinde en koyu günü bulacaksınız ertesi gün ve hatta sonraki gün de testi yapacak çatlamayı göreceksiniz o günleri değerlendireceksiniz. Testteki en koyu gün LH seviyesinin yüksek olduğu gün, sonraki birkaç gün içinde de LH düşüp çatlama meydana geliyor. Siz daha yumurtlamadınız bu teste göre :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…