2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnsallah hepmizin kucakları dolar bende 25 de transfer olsun aynı gün benım 5. Gün embriyosu teze transfer insallah hayırlısı olacak sizde belırtı bi farklılık var
ne guzel ayni gun olmusuz ins pozitif haberini de ayni zamanlarda ogreniriz 🥰 benim surekli kasik agrim var ama buna belirti diyemeyiz suan cok erken, zaten dr lar da belirti aramayin diyorlar. ben transfer gunu agriyi soyledigimde hormon ilaclarinin etkisi oldugunu soylediler. bu devam edecek adet agrilari gibi agrin olacak vs dediler.
senin nasil geciyor, sen nasilsin?

kızlar ovülasyonda bugün yaptığımda numara yazmadım, aralarındaki farkı çözemedim ben, bilen yardımcı olur mu

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-05-29 at 13.15.58.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-29 at 13.15.58.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 50
Evet bekliyorum heyecanla ❤️ Benim de 3.tüp bebek, kıdemliyim 😊 ben de öncekilerde kafama takıyordum ama bunda rahatım. Benim için doğru zamansa ve hayırlısıyla tutacak 🙏 Öncekilerde transferin ertesi günü işe başlıyordum. Bu sefer onu yapmadım sadece. Evden çalışıyorum ve kendime zaman ayırıyorum. Ama ilk gün dışında yatmadım hiç. Bu çok iyi geldi bana. Hayatta az yavaşlamam gerekiyormuş.
insgallah 🙏 cok iyi yapmissin stresten de uzak kalmis olursun, mini bir tatil gibi 🥰 nasilsin? agrin vb birseyin var mi? bende kasik agrisi var dr ilaclar yuzunden, normal dedi ama hergun igne vurunurken cok geriliyorum 🙄

Merhabalar, 4 gün önce transferimi oldum. Transfer sonrası idrar için kaldirmadilar yatarakda idrarimi mümkün değil yapamadım o yüzden sonda taktılar. Maalesef sistit oldum 2 gündür idrarimi yaparken çok hafif yanma oluyor ve sabahları sık idrara çıkıyorum ama gün içinde bol su içtikçe normale dönüyorum. Doktoruma bilgi verdim şikayetlerin devam ederse piyeloseptyl kapsül al 5 gün sabah öğle akşam iç dedi. Gün içinde bol sıvı tüketiyorum şikayetlerim de geçiyor ama gece sıvı alımı olmadığı için sabah biraz yanma oluyor. Çok üzüldüm daha transferin 4.gunundeyim ilaci henüz içmedim belki geçer diye ilaci icmeyede korkuyorum daha çok erken ama bir yandanda hamileysem enfeksiyon zarar verirse diye dusunuyorum😔 bu sorunu yaşayan varmi aranızda ne yaptınız genel olarak beni çok zorlamadiğı için bol sıvı alimiyla bu durumu atlatabilir miyim yoksa biranonce ilaca başlasam mı?
Aynı şeyleri yaşadım.sondadan dolayı idrarımda yanma oldu.kültür verdim 100 bin e.coli bakteri üremiş.doktor 1 adet şase suda eriyen munurol antibiyotik verdi.bir hafta sonra tekrar kültür ver dedi.verdiğimde bakteri sayısı 75 bine düşmüştü mecbur antibiyotik başladı şuan devam ediyorum içmeye çarşamba bitecek.bebeğe bi zararı olmadığını söyledi.b grubu antibiyotiklerin bebeğe zararı olmuyor doktorlar o gruptan antibiyotik veriyor.enfeksiyon ilerlemesi daha riskli bir durum bebek için

Kızlar doktorum pazartesi kan testi verebilirsin dedi.. transfer gününü sayarsak 10.gün oluyor… bu sabah evde bir test yapayım dedim bemmbeyaz 🙄🙄 idrarda çıkmayabilir diyeceksiniz biliyorum ama yine de yazmak istedim.. yarın kan testim inşallah bana sürpriz yapar 🤗😄
ins guzel sonuclar alirsin canim, benimde kan verme gunum haftaya pazartesi. aramizda koooocaman 7 gun var :) umarim rahat ve cabuk gecer

Merhabalar, 4 gün önce transferimi oldum. Transfer sonrası idrar için kaldirmadilar yatarakda idrarimi mümkün değil yapamadım o yüzden sonda taktılar. Maalesef sistit oldum 2 gündür idrarimi yaparken çok hafif yanma oluyor ve sabahları sık idrara çıkıyorum ama gün içinde bol su içtikçe normale dönüyorum. Doktoruma bilgi verdim şikayetlerin devam ederse piyeloseptyl kapsül al 5 gün sabah öğle akşam iç dedi. Gün içinde bol sıvı tüketiyorum şikayetlerim de geçiyor ama gece sıvı alımı olmadığı için sabah biraz yanma oluyor. Çok üzüldüm daha transferin 4.gunundeyim ilaci henüz içmedim belki geçer diye ilaci icmeyede korkuyorum daha çok erken ama bir yandanda hamileysem enfeksiyon zarar verirse diye dusunuyorum😔 bu sorunu yaşayan varmi aranızda ne yaptınız genel olarak beni çok zorlamadiğı için bol sıvı alimiyla bu durumu atlatabilir miyim yoksa biranonce ilaca başlasam mı?
cok gecmis olsuun canim ben transferden sonra yuruyerek wc ye gittim sonrada giyinip ciktim. sistit olduguna emin misin? dr unla gorus istersen bir onerisi olur mutlaka

ins guzel sonuclar alirsin canim, benimde kan verme gunum haftaya pazartesi. aramizda koooocaman 7 gun var :) umarim rahat ve cabuk gecer
İnşallah senden güzel haberler alırız 🤗🌸 hiç dinleme kendini belirti arama sakın.. benim gibi de erken idrar testi yapma sakın 😄😄 bana da demişti arkadaşlar ama dinlememiştim 🤭

İnşallah senden güzel haberler alırız 🤗🌸 hiç dinleme kendini belirti arama sakın.. benim gibi de erken idrar testi yapma sakın 😄😄 bana da demişti arkadaşlar ama dinlememiştim 🤭
aminnnn bu benim 4.transfer o yuzden kendimi dinleyip belirti aramiyorum artik ama 10.gun geleneksel idrar testini yapicam 😄😄

iyi yapiyorsun, ben oncekilerde surekli yatiyordum stres yapiyor ve zamani zorlastiriyor. gunler bi turlu gecmek bilmiyor o zaman :) bel agrisi bende de oluyor ve surekli kasik agrisi var, hayirlisiyla cektiklerimiz hurmetine guzel haberleri aliriz ins :)
yaa yatsamda yatmasamda zaman geçmiyor hiç🙄 benim ilk denemem bu🤭
insallah hepimize o guzel haberi vermek nasip olur🫶🤲🏼

Aynı şeyleri yaşadım.sondadan dolayı idrarımda yanma oldu.kültür verdim 100 bin e.coli bakteri üremiş.doktor 1 adet şase suda eriyen munurol antibiyotik verdi.bir hafta sonra tekrar kültür ver dedi.verdiğimde bakteri sayısı 75 bine düşmüştü mecbur antibiyotik başladı şuan devam ediyorum içmeye çarşamba bitecek.bebeğe bi zararı olmadığını söyledi.b grubu antibiyotiklerin bebeğe zararı olmuyor doktorlar o gruptan antibiyotik veriyor.enfeksiyon ilerlemesi daha riskli bir durum bebek için
Çok geçmiş olsun🙏 bugun bir şikayetim kalmadı gibi ama yarın iğne için zaten hastaneye gideceğim doktorumla görüşürüm olmadi tahlil veririm içim rahat etsin😔 ama ilerlemiş olsa şikayetlerim artmazmiydi ki acaba sondadan tahriş falan mı oldu sadece

Çok geçmiş olsun🙏 bugun bir şikayetim kalmadı gibi ama yarın iğne için zaten hastaneye gideceğim doktorumla görüşürüm olmadi tahlil veririm içim rahat etsin😔 ama ilerlemiş olsa şikayetlerim artmazmiydi ki acaba sondadan tahriş falan mı oldu sadece
Bana da sonda takıldı transferde, hem de biraz zorlanarak.. bir süre ağrı, tuvalette yanma olabilir demişti doktor. Ama sistit kadar sancılı ağrılı olmadı 4-5gün sonra ancak geçti.. umarım sizin de geçicidir..

kızlar ovülasyonda bugün yaptığımda numara yazmadım, aralarındaki farkı çözemedim ben, bilen yardımcı olur mu
Canım henüz pik olmamış daha var gibi görünüyor kontrol çizgisi ile aynı koyulukta olmalı devam et sen. Pkos var mı sende ?

Bana da sonda takıldı transferde, hem de biraz zorlanarak.. bir süre ağrı, tuvalette yanma olabilir demişti doktor. Ama sistit kadar sancılı ağrılı olmadı 4-5gün sonra ancak geçti.. umarım sizin de geçicidir..
Benimkide aynı anlattığınız gibi çok sancım ağrım biseyim olmadi sadece çok hafif ağrı ve sık tuvalete çıkıyordum 2 gün bol su içtim bu şikayetlerim tamamen geçti hafif vajinada acı var. Sonda taktiklarinda da rahatsız oldum dayanamadım zaten 2 saat sonra çıkarttirdim. Siz ilaç falan birsey kullandınız mı peki? Ben okadar çok su içip tuvalete gittim ki inşallah tutunmuslardir hala duruyorlardir😔

X